Setari Cookie-uri

RASPUNS URGENT !

Buna tuturor! Sunt sigura nu singura care se confrunta cu aceasta problema..De curand am observat ca sfarcurile sanilor mei sunt innauntru ,dand aspect de neexistenta al lor. Acest lucru este foarte inestetic pentru mine si tin sa nu fie asa...Mentionez ca nu e asa doar in timpul menstruatiei ci tot timpul. Foarte rar se intampla sa se observe vreun pic. Asadar,as vrea un raspuns prin care sa stiu daca se poate remedia ceva printr-un anume tratament naturist si nu prin interventie chirurgicala..Multumesc anticipat!
DianaElena21
Postat pe 2 Aprilie 2014 22:11
incearca sa-i legi cu ata de bluza,,,sau de maieu
INTELIGENTUL-
Postat pe 3 Aprilie 2014 10:11
,,,sau de sutien,,,daca porti titiere
INTELIGENTUL-
Postat pe 3 Aprilie 2014 10:13
Cu totii le avem. Si totusi, sfarcurile femeilor sunt considerate indecente si apar de multe ori sunt cenzurate. E chiar necesar? Fiecare ne-am hranit cu laptele matern din ele cand ne-am nascut.

Fiecare pereche de sfarcuri este unica
Exista multe tipuri de sfarcuri: ridicate, umflate, mici, mari. Unele femei au chiar sfarcurile intoarse spre interior, dar acest lucru nu reprezinta un motiv de alarma. Ele vor iesi in cele din urma, cel mai sigur in timpul unei sarcini.

Sunt unele femei carora nu le plac sfarcurile lor pentru ca le considera prea mici, prea mari, prea intunecate sau prea deschise la culoare. Iar nesiguranta asupra frumusetii corpului lor le determina sa adopte masuri radicale, apeland chiar si la diferite proceduri chirurgicale.
kudika_956659
Postat pe 3 Aprilie 2014 11:03
daca o bati la cur ii ies sfarcurile
INTELIGENTUL-
Postat pe 3 Aprilie 2014 11:09
De la: INTELIGENTUL-, la data 2014-04-03 11:09:54daca o bati la cur ii ies sfarcurile
ce circ esti !
Fusun_ge
Postat pe 3 Aprilie 2014 11:21
pai daca are gaini care il admira de ce sa nu continue omu'...
kudika_956659
Postat pe 3 Aprilie 2014 12:48
De la: DianaElena21, la data 2014-04-02 22:11:00Buna tuturor! Sunt sigura nu singura care se confrunta cu aceasta problema..De curand am observat ca sfarcurile sanilor mei sunt innauntru ,dand aspect de neexistenta al lor. Acest lucru este foarte inestetic pentru mine si tin sa nu fie asa...Mentionez ca nu e asa doar in timpul menstruatiei ci tot timpul. Foarte rar se intampla sa se observe vreun pic. Asadar,as vrea un raspuns prin care sa stiu daca se poate remedia ceva printr-un anume tratament naturist si nu prin interventie chirurgicala..Multumesc anticipat!

esti pe kudika,deci fi tu insati asa cum te-a lasat mama natura!
Titanika
Postat pe 3 Aprilie 2014 13:22
ASA ESTE ... ti-am postat un articol sa intelegi ca nu este o problema si ca se va rezolva odata cu prima sarcina ... sanatate !
kudika_956659
Postat pe 3 Aprilie 2014 13:39
De la: kudika_956659, la data 2014-04-03 12:48:17pai daca are gaini care il admira de ce sa nu continue omu'...
Nu ma intereseaza admiratia ta
INTELIGENTUL-
Postat pe 3 Aprilie 2014 17:04
http://forum.banatul.eu/images/smilies/smilie_happy_015.gif
INTELIGENTUL-
Postat pe 3 Aprilie 2014 17:47
De la: INTELIGENTUL-, la data 2014-04-03 11:09:54daca o bati la cur ii ies sfarcurile
nu esti zdravan
NEGRUTTTT
Postat pe 3 Aprilie 2014 17:55
http://forum.banatul.eu/images/smilies/10.gif
INTELIGENTUL-
Postat pe 3 Aprilie 2014 19:12
De la: DianaElena21, la data 2014-04-02 22:11:00Buna tuturor! Sunt sigura nu singura care se confrunta cu aceasta problema..De curand am observat ca sfarcurile sanilor mei sunt innauntru ,dand aspect de neexistenta al lor. Acest lucru este foarte inestetic pentru mine si tin sa nu fie asa...Mentionez ca nu e asa doar in timpul menstruatiei ci tot timpul. Foarte rar se intampla sa se observe vreun pic. Asadar,as vrea un raspuns prin care sa stiu daca se poate remedia ceva printr-un anume tratament naturist si nu prin interventie chirurgicala..Multumesc anticipat!



Extraordinar,te deranjeaza ca esti femeie!!!!!!Care este problema de fapt???

Draga mea,acesta este aspectul sanilor tai,nu se poate modifica prin niciun artificiu,care tine de estetica,numai ca o sa ai probleme atunci cand vei deveni mama,in ceea ce priveste alaptarea pruncului tau!!!Nu exista tratament pentru ceea ce doresti,dar exista o sansa,chiar daca ea este foarte mica,ca maternitatea sa se implice putin in modificarea lor,dar nu te baza prea mult pe asta!!!

Esti femeie,da??Fii mandra de acest lucru,chiar daca nu ai sfarcuri proeminente,nu in ei consta frumusetea unei femei!!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Aprilie 2014 19:51
De la: DianaElena21, la data 2014-04-02 22:11:00Buna tuturor! Sunt sigura nu singura care se confrunta cu aceasta problema..De curand am observat ca sfarcurile sanilor mei sunt innauntru ,dand aspect de neexistenta al lor. Acest lucru este foarte inestetic pentru mine si tin sa nu fie asa...Mentionez ca nu e asa doar in timpul menstruatiei ci tot timpul. Foarte rar se intampla sa se observe vreun pic. Asadar,as vrea un raspuns prin care sa stiu daca se poate remedia ceva printr-un anume tratament naturist si nu prin interventie chirurgicala..Multumesc anticipat!



Extraordinar,te deranjeaza ca esti femeie!!!!!!Care este problema de fapt???

Draga mea,acesta este aspectul sanilor tai,nu se poate modifica prin niciun artificiu,care tine de estetica,numai ca o sa ai probleme atunci cand vei deveni mama,in ceea ce priveste alaptarea pruncului tau!!!Nu exista tratament pentru ceea ce doresti,dar exista o sansa,chiar daca ea este foarte mica,ca maternitatea sa se implice putin in modificarea lor,dar nu te baza prea mult pe asta!!!

Esti femeie,da??Fii mandra de acest lucru,chiar daca nu ai sfarcuri proeminente,nu in ei consta frumusetea unei femei!!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Aprilie 2014 19:51
Este o rusine pentru o femeie lipsa sfarcurilor proeminente,,,dar un sut in cur poate rezolva aceasta problema,,,
INTELIGENTUL-
Postat pe 3 Aprilie 2014 22:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
intrebare 10 De la: kudika480297 17 August 2012 09:32
caut un (o) batran(a) de care sa am grija in schimbul locuintei 3 De la: kudibruneta 17 Septembrie 2015 18:42
Cum alegem prosopul ? 8 De la: Tradervip 20 Decembrie 2014 20:56
cum sa il cuceresc? 18 De la: kiss_my_ass 25 Noiembrie 2011 21:03
Hi 15 De la: PRALEA_ 6 August 2011 20:56