Setari Cookie-uri

inselat de ani

avea 18 ani, ne am in talnit ne am placut, dupa cateva luni a ramas insarcinata am zis sa mergem inaine, ia o fata simpla eu mai asezat financiar, a fost frumos i am facut toate poftele, i am platit scoli pe unde avea probleme i am platit... bacul, pe urma o scoala de farmacie, am zis sa fie doamna, nu mai zic plimbata prin toata europa,imbracata... deci cam ce viseaza de regula o fata povestea aia cu fat frumos...tin sa mentionez ca e o fata frumoasa si niciodata nu mia dat toata increderea dat fiind firea ei cam ,,slaba,, sunt un barbat destul de chipes si ok la pat, dar dupa 8 ani descopar ca avea o relatie de cand avea fata 3 ani, relatia lor ajunsese la nivelul la care trebuia sa se desparta de mine, dar intamplarea a fost sa aflu exact cand cel care ii promisese un nou viitor a tradato!!! sunt intro situatie in care nici la dusmani nu o doresc, nu neam despartit inca o iubesc dar ma omoara gandul ca iubesc o fata care nu mai are nimic pentru mine de ani, de toate sacrificiile facute pt ea si familiei ei, de nivelul la care se ajunsese relatia dintre ei, adica ce am dat si ce am primit, sunt intro situatie disperata
kudika_959864
Postat pe 4 Aprilie 2014 00:46
nu cred ca trebuiie sa fi disperat,viata merge inainte,sau te gandesti ca ai o varsta prea inaintata si nu-ti mai foloseste la nimic!?
Titanika
Postat pe 4 Aprilie 2014 08:40
De la: kudika_959864, la data 2014-04-04 00:46:30avea 18 ani, ne am in talnit ne am placut, dupa cateva luni a ramas insarcinata am zis sa mergem inaine, ia o fata simpla eu mai asezat financiar, a fost frumos i am facut toate poftele, i am platit scoli pe unde avea probleme i am platit... bacul, pe urma o scoala de farmacie, am zis sa fie doamna, nu mai zic plimbata prin toata europa,imbracata... deci cam ce viseaza de regula o fata povestea aia cu fat frumos...tin sa mentionez ca e o fata frumoasa si niciodata nu mia dat toata increderea dat fiind firea ei cam ,,slaba,, sunt un barbat destul de chipes si ok la pat, dar dupa 8 ani descopar ca avea o relatie de cand avea fata 3 ani, relatia lor ajunsese la nivelul la care trebuia sa se desparta de mine, dar intamplarea a fost sa aflu exact cand cel care ii promisese un nou viitor a tradato!!! sunt intro situatie in care nici la dusmani nu o doresc, nu neam despartit inca o iubesc dar ma omoara gandul ca iubesc o fata care nu mai are nimic pentru mine de ani, de toate sacrificiile facute pt ea si familiei ei, de nivelul la care se ajunsese relatia dintre ei, adica ce am dat si ce am primit, sunt intro situatie disperata

..."descoperi ca avea o relatie de cand avea fata 3 ani "
E plin site-ul de barbati inselati ...mai rar asa ceva ,doar aici pe kudika ,exista barbati inselati de ani si aniiiiiiiiiiiii povesti si alte basme
-Iulya
Postat pe 4 Aprilie 2014 11:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am implinit 17 ani de activitate . Acordam un discount de 17% ! 1 De la: fittnescoffe 26 Iulie 2012 15:21
hiperprolactinimie 58 De la: ale18blu 1 Aprilie 2012 11:18
ce parere aveti de barbati din zodia GEMENI????? 4 De la: Eleodor 12 Ianuarie 2012 19:19
Bijuterii marca Cristian Lay 1 De la: lenya 12 Iulie 2012 16:05
ma mai iubeste oare?????? 1 De la: kudika096023 26 Iulie 2010 23:06