The truth about Schmidt

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
De la: Keith_David_1, la data 2014-04-17 20:17:41Buna seara,

Putini cred ca isi mai amintesc de mine, intre timp am observat ca postul meu, de altfel singurul scris de mine, a fost sters.

Nu mai intru in amanunte.

Pentru cine isi aminteste de mine, as dori sa va spun ca am deschis un blog:

https://www.facebook.com/TheTruthAboutSchmidt?ref=hl

Va astept cu sugestii/pareri si as dori sa le salut pe Myself si Pisi30.

O seara buna!
la mine nu se deschide blogul tau
Raporteaza abuz de limbaj
ma mai gandesc
Fosta membra Kudika.ro
De la: Keith_David_1, la data 2014-04-19 04:48:22Rog un admin sa stearga raspunsul anterior

https://www.facebook.com/TheTruthAboutSchmidt/posts/478949042206128

truthaboutschmidt.tumblr.com/[/quote]

Fiti-ar link-ul de ras!Mi-a blocat PC-ul!
Singura bucurie pe lume este de a începe. A trăi este frumos, pentru că a trăi este a începe, totdeauna, în fiecare clipă.
Rotty_ Avatarul lui Rotty_

13749 mesaje

Ce bine ca ai zis....nici nu incerc sa-l deschid.
Cu cat cunosc mai bine oamenii, iubesc mai mult cainii... Singurul defect al cainilor este ca iubesc orice jigodie de om
Fulg-de-nea Avatarul lui Fulg-de-nea

18774 mesaje
Oras: bucuresti

incetati cu rautatile...ce-i postat pe you tube nu se deschide aici...nu initiatorul topicului e de vina pentru asta..
Prietenia inseamna a darui din tine ceea ce este mai frumos pentru ca celalalt sa simta cat de mult este pretuit si sa invete sa pretuiasca si el pe altii la adevarata lor valoare!
Fulg-de-nea Avatarul lui Fulg-de-nea

18774 mesaje
Oras: bucuresti

De la: Keith_David_1, la data 2014-04-17 20:17:41Buna seara,

Putini cred ca isi mai amintesc de mine, intre timp am observat ca postul meu, de altfel singurul scris de mine, a fost sters.

Nu mai intru in amanunte.

Pentru cine isi aminteste de mine, as dori sa va spun ca am deschis un blog:

https://www.facebook.com/TheTruthAboutSchmidt?ref=hl

Va astept cu sugestii/pareri si as dori sa le salut pe Myself si Pisi30.

O seara buna!

e ok..insa nu merge ce postezi . .nu se deschid, nu se permite aici..incearca sa te rezumi...in cuvinte ..la ce-a ce ai de spus..weekend fain!
Prietenia inseamna a darui din tine ceea ce este mai frumos pentru ca celalalt sa simta cat de mult este pretuit si sa invete sa pretuiasca si el pe altii la adevarata lor valoare!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Fulg-de-nea, la data 2014-05-11 04:10:20incetati cu rautatile...ce-i postat pe you tube nu se deschide aici...nu initiatorul topicului e de vina pentru asta..

Nu e nici o rautate.Antivirusul mi-a blocat tot cu mesajul ca este un site cu probleme care imi va afecta PC-ul.Mai sunt o multime de linkuri de pe You Tube puse aici si deschid fara probleme.
Singura bucurie pe lume este de a începe. A trăi este frumos, pentru că a trăi este a începe, totdeauna, în fiecare clipă.