Setari Cookie-uri

Un sfat pertinent-Mama iubitei mele.

Buna!Mi-am permis sa imi creez un cont pe acest site dintr-un singur motiv,as dori sa aflu cateva pareri in legatura cu ceea ce mi se intampla si cred ca cel mai in regula ar fi sa aflu de la o persoana de sex feminin.
Numele meu este Bogdan am 22 de ani,am o prietena de 9 luni are 20 de ani,ne intelegem foarte bine.
Parintii prietenei mele sunt divortati de ceva timp(nu stiu exact) ea a ramas cu mama ei,aici apare insa problema,mama ei se poarta destul de frumos cu mine pot sa zic mult prea frumos.
De fiecare data cand imi vizitez iubita si aceasta este acasa este foarte amabila,ma roaga sa mananc ba chiar ma intreaba daca vreau sa imi faca ceva de mancare daca nu imi place ce au in acel moment(totusi amabilitate amabilitate dar chiar asa?),au fost unele zile cand nu ma simteam bine din diferite motive(raceala mai stiu eu ce)am fost chiar apelat de aceasta cica sa vada cum ma simt,probabil stia de la iubita mea nu am idee.
Intr-o zi cand veneam cu iubita mea aceasta a iesit pe hol in sutien cica sa o intrebe ce a facut in ziua respectiva(si-a cerut scuze la adresa mea motivand ca nu si-a dat seama ca am venit si eu,nu cred asta deoarece vorbisem cu iubita mea in timpul care eram pe hol si probabil a auzit.
In alta zi eram in sufragerie cu prietena mea si aceasta,iubita mea a mers la baie pentru cateva minute iar mama sa a venit cica sa ia telecomanda de la TV care era langa mine si cu pretextul ca s-a dezechilibrat a venit cu mana in penisul meu(nu am prea vazut o dezechilibrare involuntara in ceea ce a facut ea) plus de asta putea sa imi ceara telecomanda chiar mie.
Cu alta ocazie prietena mea a avut ceva probleme cu computerul si am fost la ea sa vad ce este in neregula,mi-a luat ceva timp si se facuse deja tarziu mama ei a spus sa raman in noaptea aceea.
Aceasta a spus ca imi va face patul intr-o camera,pe cand asteptam sa imi puna un cearsaf pe pat aceasta a venit cu fundul in penisul meu era vorba de o canapea din aia joasa iar eu asteptam linistit in picioare.
De complimente numai spun nimic nu primesc de la iubita mea pe cat primesc de la aceasta.
Este o persoana care la varsta ei arata destul de bine(nu este grasa,machiaj intodeauna).
Ce vor sa insemne toate astea? Pana acum nu am discutat nimic cu iubita mea.
Va rog frumos nu ma luati in ras vorbesc foarte serios tocmai din caza asta am venit pe acest site sa aflu niste pareri in legatura cu acest lucru.
Va multumesc anticipat!

Postat pe 30 Aprilie 2014 20:06
De la: , la data 2014-04-30 20:06:05 Buna!Mi-am permis sa imi creez un cont pe acest site dintr-un singur motiv,as dori sa aflu cateva pareri in legatura cu ceea ce mi se intampla si cred ca cel mai in regula ar fi sa aflu de la o persoana de sex feminin.
Numele meu este Bogdan am 22 de ani,am o prietena de 9 luni are 20 de ani,ne intelegem foarte bine.....................................


Spune-i totul iubitei tale,scurt si la obiect!!!Fara teama ca ,doamna in cauza se va razbuna intr-un fel sau iubita ta nu te va crede!!!!Esti un tanar demn??Fa-o!!!!

Mama iubitei tale este o doamna careia ii plac tinerii si tatoneaza terenul,in speranta ca vei cadea in mrejele ei,sunt si astfel de cazuri!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Aprilie 2014 20:14
Nu pot sa cred ca povestea ta este chiar veridica,in alt contest daca nu erai cu fata ei,poate as mai crede,dar chiar sa-ti faca avansuri stiind ca esti prietenu ficei ei...imi cam da de gandit acest lucru.Cel mai bine ar fi sa-i spui iubitei situatia sau in cel mai bun caz sa te duci mai rar la ele casa!
Titanika
Postat pe 30 Aprilie 2014 20:49
De la: , la data 2014-04-30 20:06:05 Buna!Mi-am permis sa imi creez un cont pe acest site dintr-un singur motiv,as dori sa aflu cateva pareri in legatura cu ceea ce mi se intampla ...
Va multumesc anticipat!



Daca imi spui cum ai reusit sa fi mebru Kudika in anul 1970 o sa iti spun si eu parerea mea.
Radu_Cristian_1
Postat pe 1 Mai 2014 12:29
Bogdane, eu zic sa nu ratezi sansa asta! ai fi prea fraier. Stai cu iubita ta, dar in acelasi timp trage-i-o si lu` maica-sa. E clar ca te vrea si nu are rost sa ratezi sansa asta si nu pt a dovedi nimanui nimic ci pentru tine, pt experienta ta. O viata ai , de ce sa nu o traiesti si sa gusti din tot ce iti ofera ea ? Stai cu ambele in acelasi timp ca e clar ca maica-sa o sa fie de acord sa o ardeti in secret.

Cand va fi gagica-ta la facultate tu te duci frumos si o satisfaci si pe ea ca doar e femeie si are nevoie nu ? iar daca se va afla vreodata ce? te desparti de gagica-ta si gasesti pe alta, dar experienta asta nu gasesti la orice colt de strada. Vei avea ce sa povestesti copiilor tai cand vor fi mari. Asculta-ma si nu rata sansa asta! Sunt constient ca acum toate fufele de pe forum imi vor sari in cap ca vai doamne ce ai putut sa zici ce sfat ce kkt, dar doar daca esti barbat poti intelege!

TRECI LA TREABA BAROSANE
yeah123
Postat pe 30 Iunie 2014 11:16
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-01 12:29:33
De la: , la data 2014-04-30 20:06:05 Buna!Mi-am permis sa imi creez un cont pe acest site dintr-un singur motiv,as dori sa aflu cateva pareri in legatura cu ceea ce mi se intampla ...
Va multumesc anticipat!



Daca imi spui cum ai reusit sa fi mebru Kudika in anul 1970 o sa iti spun si eu parerea mea.



touché !!!!!!!
Iulia_Mazilu_1
Postat pe 30 Iunie 2014 11:36
De la: Radu_Cristian_1, la data 2014-05-01 12:29:33
De la: , la data 2014-04-30 20:06:05 Buna!Mi-am permis sa imi creez un cont pe acest site dintr-un singur motiv,as dori sa aflu cateva pareri in legatura cu ceea ce mi se intampla ...
Va multumesc anticipat!



Daca imi spui cum ai reusit sa fi mebru Kudika in anul 1970 o sa iti spun si eu parerea mea.



Site -ul"Kudika" are unele imperfectiuni,care apar,rareori,la inscrierea userilor,este ceva accidental!!!Se corecteaza ulterior!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Iunie 2014 11:55
De la: yeah123, la data 2014-06-30 11:16:57Bogdane, eu zic sa nu ratezi sansa asta! ai fi prea fraier. Stai cu iubita ta, dar in acelasi timp trage-i-o si lu` maica-sa. E clar ca te vrea si nu are rost sa ratezi sansa asta si nu pt a dovedi nimanui nimic ci pentru tine, pt experienta ta. O viata ai , de ce sa nu o traiesti si sa gusti din tot ce iti ofera ea ? Stai cu ambele in acelasi timp ca e clar ca maica-sa o sa fie de acord sa o ardeti in secret.

Cand va fi gagica-ta la facultate tu te duci frumos si o satisfaci si pe ea ca doar e femeie si are nevoie nu ? iar daca se va afla vreodata ce? te desparti de gagica-ta si gasesti pe alta, dar experienta asta nu gasesti la orice colt de strada. Vei avea ce sa povestesti copiilor tai cand vor fi mari. Asculta-ma si nu rata sansa asta! Sunt constient ca acum toate fufele de pe forum imi vor sari in cap ca vai doamne ce ai putut sa zici ce sfat ce kkt, dar doar daca esti barbat poti intelege!

TRECI LA TREABA BAROSANE



Ce sa fac,ce sa fac,caci ,astazi, sunt extrem de intelegatoare!!

Domnule draga,m-a amuzat postarea domniei tale,era impotriva firii,daca ai fi facut alte recomandari!! Si ce mi s-a parut interesant este acel sfat,in urma caruia copiii devin,in mod cert,oglinda parintilor,prin tocmai exemplul dat de tatal lor!!! Stii ce lipseste din acest tablou????????
kudika_15804
Postat pe 30 Iunie 2014 12:02
Multumesc draga mea ca nu m-ai judecat aspru. Ma bucur ca intelegi. Zi-mi ce lipseste din tablou
yeah123
Postat pe 30 Iunie 2014 13:13
De la: yeah123, la data 2014-06-30 13:13:22Multumesc draga mea ca nu m-ai judecat aspru. Ma bucur ca intelegi. Zi-mi ce lipseste din tablou



Nu judec pe nimeni,am propriul stil de a vedea lucrurile,citesc,analizez si decid asupra masurilor ,care trebuie sa fie luate!!

Din tablou lipseste "RESPECTUL DE SINE"!!!Si aceasta "caramida" lipseste din constructia multor persoane,sa numa contrazici,te rog!!!

Copii au neinspiratul obicei de a-si imita parintii in multe domenii si directii,iar profilul psihologic al copilului se contureaza si se consolideaza ajutat de catre normele respectate in familie,urmate de cele din societate!!Copiii au un potential urias, in dezvoltarea cunoasterii,si ma indoiesc ca exemplele vulgare si pline de mizerie umana ale tatalui i-ar putea ajuta in directia dorita!!Este putin probabil ca ,actele sexuale ale unui tata, pot da nastere unui respect multumitor, dovedit de catre un copil tatalui sau!!De fapt,se adevereste zicala:
"Ce naste pisica,soareci mananca",si nu este o minciuna!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Iunie 2014 13:55
De la: kudika_15804, la data 2014-06-30 13:55:29
De la: yeah123, la data 2014-06-30 13:13:22Multumesc draga mea ca nu m-ai judecat aspru. Ma bucur ca intelegi. Zi-mi ce lipseste din tablou



Nu judec pe nimeni,am propriul stil de a vedea lucrurile,citesc,analizez si decid asupra masurilor ,care trebuie sa fie luate!!

Din tablou lipseste "RESPECTUL DE SINE"!!!Si aceasta "caramida" lipseste din constructia multor persoane,sa numa contrazici,te rog!!!

Copii au neinspiratul obicei de a-si imita parintii in multe domenii si directii,iar profilul psihologic al copilului se contureaza si se consolideaza ajutat de catre normele respectate in familie,urmate de cele din societate!!Copiii au un potential urias, in dezvoltarea cunoasterii,si ma indoiesc ca exemplele vulgare si pline de mizerie umana ale tatalui i-ar putea ajuta in directia dorita!!Este putin probabil ca ,actele sexuale ale unui tata, pot da nastere unui respect multumitor, dovedit de catre un copil tatalui sau!!De fapt,se adevereste zicala:
"Ce naste pisica,soareci mananca",si nu este o minciuna!!!


ba este,,multe pisici nu mananca soareci
kudika_950728
Postat pe 30 Iunie 2014 14:00
De la: kudika_950728, la data 2014-06-30 14:00:26
De la: kudika_15804, la data 2014-06-30 13:55:29
De la: yeah123, la data 2014-06-30 13:13:22Multumesc draga mea ca nu m-ai judecat aspru. Ma bucur ca intelegi. Zi-mi ce lipseste din tablou



Nu judec pe nimeni,am propriul stil de a vedea lucrurile,citesc,analizez si decid asupra masurilor ,care trebuie sa fie luate!!

Din tablou lipseste "RESPECTUL DE SINE"!!!Si aceasta "caramida" lipseste din constructia multor persoane,sa numa contrazici,te rog!!!

Copii au neinspiratul obicei de a-si imita parintii in multe domenii si directii,iar profilul psihologic al copilului se contureaza si se consolideaza ajutat de catre normele respectate in familie,urmate de cele din societate!!Copiii au un potential urias, in dezvoltarea cunoasterii,si ma indoiesc ca exemplele vulgare si pline de mizerie umana ale tatalui i-ar putea ajuta in directia dorita!!Este putin probabil ca ,actele sexuale ale unui tata, pot da nastere unui respect multumitor, dovedit de catre un copil tatalui sau!!De fapt,se adevereste zicala:
"Ce naste pisica,soareci mananca",si nu este o minciuna!!!


ba este,,multe pisici nu mananca soareci


Corect,trec direct la consum de sobolani,soarecii nu le satisfac pofta!!

Imaginea creata de tine nu va fi pe placul tuturor!!!Cred si sustin ideea conform careia copiii trebuie sa inalte demnitatea parintilor lor,nu sa o coboare sub limita normala!!
kudika_15804
Postat pe 30 Iunie 2014 14:27
Niciodata nu mi-am imitat parintii in nimic. Inca de la o varsta frageda am facut exact ce m-a taiat capul fara sa ma gandesc la consecintele ce ma asteptau acasa. Eu ma respect suficient si de cele mai multe ori imi ascult instinctul in tot ce fac si pana acum mi-a servit destul de bine lucru asta :) . In cazul de fata sunt sigur ca instictul mi-ar fi zis sa ii rup pasarica fara sa stau pe ganduri.
yeah123
Postat pe 30 Iunie 2014 14:30
eronat ,de multe ori aschia sare departe de trunchi,si deci multe pisici nu mananca nici soareci nici sobolani,,ar fi bn sa nu mai generalizam
kudika_950728
Postat pe 30 Iunie 2014 14:32
De la: yeah123, la data 2014-06-30 14:30:40Niciodata nu mi-am imitat parintii in nimic. Inca de la o varsta frageda am facut exact ce m-a taiat capul fara sa ma gandesc la consecintele ce ma asteptau acasa. Eu ma respect suficient si de cele mai multe ori imi ascult instinctul in tot ce fac si pana acum mi-a servit destul de bine lucru asta :) . In cazul de fata sunt sigur ca instictul mi-ar fi zis sa ii rup pasarica fara sa stau pe ganduri.



Exceptia confirma regula,intotdeauna!! Esti liber sa faci ceea ce crezi de cuvinta,fii convins ca ,nimeni de pe acest site,nu poate influenta deciziile si stilul de viata ale oricarei alte persoane!!Toate cazurile expuse aici sunt pur informative,doar este un site de prezentare,nu de solutionare directa!!Esti voluntar si rebel,nu este rau daca stii sa pastrezi distanta fata de granita dintre rau si bine!!!

Si raul este mult mai la indemana oamenilor,decat binele,chiar si in educatie!!Oare de ce????
kudika_15804
Postat pe 30 Iunie 2014 14:37
De la: kudika_950728, la data 2014-06-30 14:32:24eronat ,de multe ori aschia sare departe de trunchi,si deci multe pisici nu mananca nici soareci nici sobolani,,ar fi bn sa nu mai generalizam



Of,of,am uitat sa mentionez faptul ca, exista si exceptii,dar care nu influenteaza obisnuitul din comportamentul fiintei umane!!Daca iti anuntai intrarea pe topic,mi-as fi luat masurile de siguranta!!!
kudika_15804
Postat pe 30 Iunie 2014 14:39
De la: kudika_15804, la data 2014-06-30 14:37:25
De la: yeah123, la data 2014-06-30 14:30:40Niciodata nu mi-am imitat parintii in nimic. Inca de la o varsta frageda am facut exact ce m-a taiat capul fara sa ma gandesc la consecintele ce ma asteptau acasa. Eu ma respect suficient si de cele mai multe ori imi ascult instinctul in tot ce fac si pana acum mi-a servit destul de bine lucru asta :) . In cazul de fata sunt sigur ca instictul mi-ar fi zis sa ii rup pasarica fara sa stau pe ganduri.



Exceptia confirma regula,intotdeauna!! Esti liber sa faci ceea ce crezi de cuvinta,fii convins ca ,nimeni de pe acest site,nu poate influenta deciziile si stilul de viata ale oricarei alte persoane!!Toate cazurile expuse aici sunt pur informative,doar este un site de prezentare,nu de solutionare directa!!Esti voluntar si rebel,nu este rau daca stii sa pastrezi distanta fata de granita dintre rau si bine!!!

Si raul este mult mai la indemana oamenilor,decat binele,chiar si in educatie!!Oare de ce????


cica exceptia confirma regula pai cum sa oconfirme daca o infirma,,,curcubeu lasa zicalele din popor
kudika_950728
Postat pe 30 Iunie 2014 14:41
De la: kudika_15804, la data 2014-06-30 14:39:37
De la: kudika_950728, la data 2014-06-30 14:32:24eronat ,de multe ori aschia sare departe de trunchi,si deci multe pisici nu mananca nici soareci nici sobolani,,ar fi bn sa nu mai generalizam



Of,of,am uitat sa mentionez faptul ca, exista si exceptii,dar care nu influenteaza obisnuitul din comportamentul fiintei umane!!Daca iti anuntai intrarea pe topic,mi-as fi luat masurile de siguranta!!!


uiti cam de multe ori tocmai ca iti cam place sa generalizezi,,nici ,,,,obisnuitul din comportamentul fiintei umane nu influenteaza ezceptiile care sunt ft multe,,deci lasa generalizarile,,
nu trebui sa mi anunt nimic
kudika_950728
Postat pe 30 Iunie 2014 14:44
De la: kudika_950728, la data 2014-06-30 14:44:22
De la: kudika_15804, la data 2014-06-30 14:39:37
De la: kudika_950728, la data 2014-06-30 14:32:24eronat ,de multe ori aschia sare departe de trunchi,si deci multe pisici nu mananca nici soareci nici sobolani,,ar fi bn sa nu mai generalizam



Of,of,am uitat sa mentionez faptul ca, exista si exceptii,dar care nu influenteaza obisnuitul din comportamentul fiintei umane!!Daca iti anuntai intrarea pe topic,mi-as fi luat masurile de siguranta!!!


uiti cam de multe ori tocmai ca iti cam place sa generalizezi,,nici ,,,,obisnuitul din comportamentul fiintei umane nu influenteaza ezceptiile care sunt ft multe,,deci lasa generalizarile,,
nu trebui sa mi anunt nimic



Ai inceput??? Te las,ma duc sa pap!!!Pa!!
kudika_15804
Postat pe 30 Iunie 2014 14:52
asa mi se pare mie din postarile tale ca generalizezi curcubem,,,imi cer scuze iar daca te am sup
kudika_950728
Postat pe 30 Iunie 2014 14:53
curcubeu,scuze nu a fost cu intentie
kudika_950728
Postat pe 30 Iunie 2014 14:54
De la: kudika_950728, la data 2014-06-30 14:54:03curcubeu,scuze nu a fost cu intentie



Imi este foame,ce nu ai inteles,este pauza de masa!!
kudika_15804
Postat pe 30 Iunie 2014 14:56
pofta buna
kudika_950728
Postat pe 30 Iunie 2014 14:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
aveti cont pe facebook? 13 De la: miss_darine 2 Decembrie 2010 20:01
cu scap de mirosul neplacut din camera? 41 De la: 6 August 2014 20:12
VENITURI SUPLIMENTARE SUBSTANTIALE 1 De la: pushtoay_k 20 Septembrie 2008 23:51
PASETELE 4 De la: hannah_montana 28 Martie 2010 15:12
Am o intrebare pentru voi 20 De la: pisicuta_razboinica 1 Martie 2009 23:11