Calatorie

Voteaza:

andreeap1989 Avatarul lui andreeap1989

8 mesaje

Buna, ma gandesc sa ma duc vara asta la Eforie cu iubitul meu. Puteti sa imi recomandati un hotel bun acolo? Ar fi bine daca ar fi si un centru SPA acolo. Ce statiune recomandati pentru un cuplu tanar? Eforie Nord sau Sud?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_963381, la data 2014-05-09 12:23:25Buna, ma gandesc sa ma duc vara asta la Eforie cu iubitul meu. Puteti sa imi recomandati un hotel bun acolo? Ar fi bine daca ar fi si un centru SPA acolo. Ce statiune recomandati pentru un cuplu tanar? Eforie Nord sau Sud?
ef sud e statiunea mea favorita,,,dar tot muntele prefer
ma mai gandesc
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_963381, la data 2014-05-09 12:23:25Buna, ma gandesc sa ma duc vara asta la Eforie cu iubitul meu. Puteti sa imi recomandati un hotel bun acolo? Ar fi bine daca ar fi si un centru SPA acolo. Ce statiune recomandati pentru un cuplu tanar? Eforie Nord sau Sud?

www.anahotels.ro/europa/default-ro.html
documeteaze-te pe net , ai de unde alege , eforie nord e o locatie superba si poti vizita si statiunile din imprejurimi pt ca sunt apropiate
kudika_15804 Avatarul lui kudika_15804

41840 mesaje
Oras: bucuresti

Acceseaza mediul virtual si vei obtine informatiile dorite!!Gusturile difera de la om la om!!!!
Now is me,who's next!!
Fulg-de-nea Avatarul lui Fulg-de-nea

18774 mesaje
Oras: bucuresti

Nord..are ..de toate!
Prietenia inseamna a darui din tine ceea ce este mai frumos pentru ca celalalt sa simta cat de mult este pretuit si sa invete sa pretuiasca si el pe altii la adevarata lor valoare!
kudika322448 Avatarul lui kudika322448

1 mesaj

Iti recomand hotelul Mirage MedSpa, am fost acolo de mai multe ori!
Piscina, sauna umeda, cea uscata, terapii corporale intr-o gama diversa (ai de unde alege!)...toate sunt super!
andreeap1989 Avatarul lui andreeap1989

8 mesaje

Haha, cu fiecare post, o opinie total diferita :) kudika322448 multumesc pentru recomandare, o sa o iau in considerare cu siguranta! Ideea de a vizita locuri invecinate este buna si ea cred...:)Ce credeti ca ar trebui sa vizitam? O sa mergem cu masina asa ca nu o sa fie o problema sa ajungem nicaieri.