Setari Cookie-uri

Iubita refuza actele de dragoste (sex)

hey buna seara la toata lumea :) sper ca ati mai auzit de aceasta problema pana sa ajung la voi si sper sa ma puteti ajuta cu cate ceva acum sa incepem eu am doar varsta de ani 18 ani :) am o relatie stabila de un an si sase luni cu o fata de 23 de ani foarte frumoasa si inteligenta de cand avem o relatie impreuna din prima zi sa mutat la mine si nu a mai plecat totul a decurs extraordinar stiti ce vorbesC? acea relatie pe care o ai doar o data in viata ne intelegeam in orice problema radeam eram fericiti si temelia unei relatii sexul :) acum noi am facut dragoste din prima seara si a decurs totul PERFECT din partea amandorura bun 6 luni am avut partide de sex atat de inflacarate si foarte dese nu ne mai saturam unul de altul :) dupa care eu la varsta de 17 ani am plecat in alta tara am stat acolo timp de 6 luni hei ghiciti ce ? nu mam atins de nici o femeie nu pentru ca nu as fi putut dar nu am vrut mam intors inapoi neam impacat si acte de sex intre noi nu se mai intampla decat foarte rar :O adica trebuie sa trag de ea nu ma refer ca ma rog de ea o stresez mereu nu :) doar ca stau si o astept cate o saptamana intreaga.Cand se intampla actul in sine wow ca sa vezi totul e perfect ca la inceput in timpul actului si dupa act si acum intrebarea mea este ... de ce trebuie sa trag de ea ? adica ma refuza mereu gaseste cate un motiv sau altcv de facut mai interesant cu care sa isi ocupe timpu oare e ca stam prea mult impreuna adica noi nu ne despartim nici 5 minute dar eu sunt o fire foarte spontana si activa dar oare totusi sa intevina monotonia spuneti-mi ce sa fac si imi cer scuze pentru greselile ortografice (daca sunt) multumesc anticipat si o seara buna va doresc.a si nu utiati zambiti in orice circumstanta :)
kudika_965810
Postat pe 19 Mai 2014 01:39
De la: kudika_965810, la data 2014-05-19 01:39:14hey buna seara la toata lumea :) sper ca ati mai auzit de aceasta problema pana sa ajung la voi si sper sa ma puteti ajuta cu cate ceva acum sa incepem eu am doar varsta de ani 18 ani :) am o relatie stabila de un an si sase luni cu o fata de 23 de ani foarte frumoasa si inteligenta de cand avem o relatie impreuna din prima zi sa mutat la mine si nu a mai plecat totul a decurs extraordinar stiti ce vorbesC? acea relatie pe care o ai doar o data in viata ne intelegeam in orice problema radeam eram fericiti si temelia unei relatii sexul :) acum noi am facut dragoste din prima seara si a decurs totul PERFECT din partea amandorura bun 6 luni am avut partide de sex atat de inflacarate si foarte dese nu ne mai saturam unul de altul :) dupa care eu la varsta de 17 ani am plecat in alta tara am stat acolo timp de 6 luni hei ghiciti ce ? nu mam atins de nici o femeie nu pentru ca nu as fi putut dar nu am vrut mam intors inapoi neam impacat si acte de sex intre noi nu se mai intampla decat foarte rar :O adica trebuie sa trag de ea nu ma refer ca ma rog de ea o stresez mereu nu :) doar ca stau si o astept cate o saptamana intreaga.Cand se intampla actul in sine wow ca sa vezi totul e perfect ca la inceput in timpul actului si dupa act si acum intrebarea mea este ... de ce trebuie sa trag de ea ? adica ma refuza mereu gaseste cate un motiv sau altcv de facut mai interesant cu care sa isi ocupe timpu oare e ca stam prea mult impreuna adica noi nu ne despartim nici 5 minute dar eu sunt o fire foarte spontana si activa dar oare totusi sa intevina monotonia spuneti-mi ce sa fac si imi cer scuze pentru greselile ortografice (daca sunt) multumesc anticipat si o seara buna va doresc.a si nu utiati zambiti in orice circumstanta :)
s/ar putea sa te refuze,daca vrei sa faci de prea multe ori pe zi,sau poate are o problema ginecologica,,,,mai stai de vb cu ea....
NEGRUTTTT
Postat pe 19 Mai 2014 06:07
De la: kudika_965810, la data 2014-05-19 01:39:14hey buna seara la toata lumea :) sper ca ati mai auzit de aceasta problema pana sa ajung la voi si sper sa ma puteti ajuta cu cate ceva acum sa incepem eu am doar varsta de ani 18 ani :) am o relatie stabila de un an si sase luni cu o fata de 23 de ani foarte frumoasa si inteligenta de cand avem o relatie impreuna din prima zi sa mutat la mine si nu a mai plecat totul a decurs extraordinar stiti ce vorbesC? acea relatie pe care o ai doar o data in viata ne intelegeam in orice problema radeam eram fericiti si temelia unei relatii sexul :) acum noi am facut dragoste din prima seara si a decurs totul PERFECT din partea amandorura bun 6 luni am avut partide de sex atat de inflacarate si foarte dese nu ne mai saturam unul de altul :) dupa care eu la varsta de 17 ani am plecat in alta tara am stat acolo timp de 6 luni hei ghiciti ce ? nu mam atins de nici o femeie nu pentru ca nu as fi putut dar nu am vrut mam intors inapoi neam impacat si acte de sex intre noi nu se mai intampla decat foarte rar :O adica trebuie sa trag de ea nu ma refer ca ma rog de ea o stresez mereu nu :) doar ca stau si o astept cate o saptamana intreaga.Cand se intampla actul in sine wow ca sa vezi totul e perfect ca la inceput in timpul actului si dupa act si acum intrebarea mea este ... de ce trebuie sa trag de ea ? adica ma refuza mereu gaseste cate un motiv sau altcv de facut mai interesant cu care sa isi ocupe timpu oare e ca stam prea mult impreuna adica noi nu ne despartim nici 5 minute dar eu sunt o fire foarte spontana si activa dar oare totusi sa intevina monotonia spuneti-mi ce sa fac si imi cer scuze pentru greselile ortografice (daca sunt) multumesc anticipat si o seara buna va doresc.a si nu utiati zambiti in orice circumstanta :)



Schimbarile bruste de comportament pot avea drept cauze,probleme de ordin medical sau saturatia de partener,cu alte cuvinte,plictiseala intervenita si lipsa de placere in intimitate!!

Stati prea mult timp impreuna,de multe ori,aceasta stare de apropiere permanenta inabusa dorinta si dorul reciproce!!

Discuta cu iubita ta,daca este sincera iti va raspunde pe masura dorintelor tale!!!
kudika_15804
Postat pe 19 Mai 2014 10:49
poate nu e vorba efectiv de sex ci de faptul ca nu ii oferi un preludiu placut ei , femeilor le plac si chestiile simple , sa le dai atentie atunci cand au nevoie sa le fie cineva efectiv alaturi , nu sa sara pe ele !
kudika_956659
Postat pe 19 Mai 2014 11:10
Tu nu ai dat toate informatiile pentru ca ceva miroase ciudat.

Zici ca are acum 23 de ani si tu 18.
Bun, precizezi si ca la 17 ani ai plecat in afara, dupa ce ai cunoscut-o pe ea si ai avut o relatie de 6 luni cu ea.
Relatie in care ea s-a mutat la tine din prima zi, si a facut sex cu tine din prima zi.

Tie nu ti se pare dubios putin, ca o fata de 22 de ani, sa se mute la un tip de sub 17 ani, sa ii ofere sex din prima zi si sa stea cu el din prima zi ?

Ce pozitie au parintii tai ? (financiara, fata de situatia asta, sociala )
Ce pozitie au parintii acestei fete ?
Ce face aceasta fata ?; are servici, se duce la facultate, care si ce fel de facultate dc este, cu ce se ocupa.
Ce planuri ai tu de viitor ?
Reveille
Postat pe 30 Mai 2014 10:54
De la: kudika_965810, la data 2014-05-19 01:39:14hey buna seara la toata lumea :) sper ca ati mai auzit de aceasta problema pana sa ajung la voi si sper sa ma puteti ajuta cu cate ceva acum sa incepem eu am doar varsta de ani 18 ani :) am o relatie stabila de un an si sase luni cu o fata de 23 de ani foarte frumoasa si inteligenta de cand avem o relatie impreuna din prima zi sa mutat la mine si nu a mai plecat totul a decurs extraordinar stiti ce vorbesC? acea relatie pe care o ai doar o data in viata ne intelegeam in orice problema radeam eram fericiti si temelia unei relatii sexul :) acum noi am facut dragoste din prima seara si a decurs totul PERFECT din partea amandorura bun 6 luni am avut partide de sex atat de inflacarate si foarte dese nu ne mai saturam unul de altul :) dupa care eu la varsta de 17 ani am plecat in alta tara am stat acolo timp de 6 luni hei ghiciti ce ? nu mam atins de nici o femeie nu pentru ca nu as fi putut dar nu am vrut mam intors inapoi neam impacat si acte de sex intre noi nu se mai intampla decat foarte rar :O adica trebuie sa trag de ea nu ma refer ca ma rog de ea o stresez mereu nu :) doar ca stau si o astept cate o saptamana intreaga.Cand se intampla actul in sine wow ca sa vezi totul e perfect ca la inceput in timpul actului si dupa act si acum intrebarea mea este ... de ce trebuie sa trag de ea ? adica ma refuza mereu gaseste cate un motiv sau altcv de facut mai interesant cu care sa isi ocupe timpu oare e ca stam prea mult impreuna adica noi nu ne despartim nici 5 minute dar eu sunt o fire foarte spontana si activa dar oare totusi sa intevina monotonia spuneti-mi ce sa fac si imi cer scuze pentru greselile ortografice (daca sunt) multumesc anticipat si o seara buna va doresc.a si nu utiati zambiti in orice circumstanta :)


Nu o mai interesezi, ca la inceput ...s-ar putea sa fi aparut altcineva in viata ei sau pur si simplu e plictisita de prezenta ta , in 6 luni a avut timp sa-si dea seama ca nu-i esti atat de necesar si asteapta sa rupi tu relatia i-ar fi mult mai confortabil.
cristina55
Postat pe 30 Mai 2014 15:34
De la: Reveille, la data 2014-05-30 10:54:23Tu nu ai dat toate informatiile pentru ca ceva miroase ciudat.

Zici ca are acum 23 de ani si tu 18.
Bun, precizezi si ca la 17 ani ai plecat in afara, dupa ce ai cunoscut-o pe ea si ai avut o relatie de 6 luni cu ea.
Relatie in care ea s-a mutat la tine din prima zi, si a facut sex cu tine din prima zi.

Tie nu ti se pare dubios putin, ca o fata de 22 de ani, sa se mute la un tip de sub 17 ani, sa ii ofere sex din prima zi si sa stea cu el din prima zi ?

Ce pozitie au parintii tai ? (financiara, fata de situatia asta, sociala )
Ce pozitie au parintii acestei fete ?
Ce face aceasta fata ?; are servici, se duce la facultate, care si ce fel de facultate dc este, cu ce se ocupa.
Ce planuri ai tu de viitor ?


Ar fi relevante raspunsurile , dar ....
cristina55
Postat pe 30 Mai 2014 15:35
offffffffff...ce tragedie!mai copile,asa-s femeile astea...ha...ha...ha.."nu cerceta aceste legi,caci esti nebun...de le-ntelegi!"zice marele nostru EMINESCU...poate tu vrei "amor"toata ziua,e normal la 18 ani,se "ridica"si daca bate vintul,dar o femeie are nevoie si de putina pauza,si de putin preludiu...stii ce e ala?nu o "calari"de cite ori ti se ridica tie fara sa o dragalesti,fara sa o saruti mult si peste tot...si fara sa-i spui vorbe "dulci",ca se duce "invirtindu-se" daca faci asa!nu ca asta ar fi o problema..la anii tai,in urmatoarea zi vei putea avea alta,dar daca tie iti e asa draga,"dragaleste-o"cum iti spuneam,si vezi dupa aceea cum sta treaba.daca nici asa nu vrea,atunci...ceva nu e in regula si nu poti afla decit comunicind cu ea.intreab-o calm si linsitit ce simte,ce gindeste...repet:calm si linistit,nu cu reprosuri si "circ",ca asa nu o vei pastra linga tine.e momentul sa incepi sa te maturizezi!sa devii barbat responsabil de tine insuti si de relatia pe care o ai.sa ai succes!te pupa "mama"!
armiedi_19665
Postat pe 1 Iunie 2014 06:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va rog...HELP 29 De la: catalina69 1 Noiembrie 2009 21:43
Vibrator cadou pentru cine doreste ! 65 De la: steffy91 1 Februarie 2012 20:04
Sex cu ... o virgina (ceva mai complicat) 14 De la: kudika365559 9 Februarie 2011 22:02
Doamnelor ce preferati doctorii ginecologi de sex feminin sau masculin 30 De la: EndlessBleu 21 Aprilie 2012 16:58
buna 37 De la: dyannamaryaa 20 Decembrie 2009 16:26