Setari Cookie-uri

sex cu seful..

ce te faci dc este tanar, arata bine, si te vrea? are doar un mic defect...e seful tau si este "luat"... :)
kamy_elia
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:47
hell no no no no
gabi8ma
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:55

daca-ti place - ti-o tragi cu el

daca nu - nu, clar
_fantoma_
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:55
sigur ,,,te inteleg ca si eu am fost sef ,,,si tare bine mai era ...ce daca aveam femeie ,,,dar unsingur lucru sa nu uiti ,,,el nu o va lasa niciodata pentru tine ,,,si tu,,,gindestete ca la o aventura doar daca nu ai si sentimente deja sau eu sti vise erotice noaptea ,,,un sfat ??????laso balta nu vei fi mai presus niciodata
sarutama
Postat pe 2 Decembrie 2008 23:00
Parerea mea...vei fi o "tarfulitza" pt el... n`ai cum sa fi luata in serios orice ar fi in postura de "amanta". Dar tu faci ce vrei.
Sabrina_Nede
Postat pe 2 Decembrie 2008 23:25
parerea mea este sa nu ti/o tragi cu sefu,poate doar sa il infierbanti si sa ii arati ca la tine nu va ajunge niciodata,dar cel mai bine sa nu amesteci niciodata serviciul cu placerile,si pt cel care a fost sef( de ce nu mai esti?)stai tu linistit ca au fost sefi care si/au facut amanta din firma si au ajunsi la casatorie,sunt si sefi din aia care isi lasa sotiile si plus de asta in ziua de azi in societatea de azi casnicia nu mai este asa sigura este o releti la fel ca oricare
dorina73
Postat pe 3 Decembrie 2008 08:50
patit...si io explicat scurt si concis ca eu never-ever...si am primit oferta de un post mai bun...nu l-am acceptat...si ma saluta cu saru'mana de atunci, chiar daca nu mai e seful meu...

Postat pe 3 Decembrie 2008 09:01
De la: kamy_elia, la data 2008-12-02 22:47:29ce te faci dc este tanar, arata bine, si te vrea? are doar un mic defect...e seful tau si este "luat"... :)

emilia84
Postat pe 8 Ianuarie 2009 18:43
Eu zic sa nu-l infierbanti ca poate seful este inteligent si iti scoate limbuta de doua ori afara din gura si te infierbanti si tu si uite asa ii cazi in plasa.(nu sapa groapa altuia sa nu cazi tu in ea).Daca nu vrei dai de inteles ca nu vrei nu-l infierbanta.
Baiat_Rezervat
Postat pe 8 Ianuarie 2009 19:02
De la: kamy_elia, la data 2008-12-02 22:47:29ce te faci dc este tanar, arata bine, si te vrea? are doar un mic defect...e seful tau si este "luat"... :)


Daca iti cauti alt job, sigur!
Kathara
Postat pe 8 Ianuarie 2009 19:12
De la: Deep_Bite, la data 2009-01-08 19:12:44
De la: kamy_elia, la data 2008-12-02 22:47:29ce te faci dc este tanar, arata bine, si te vrea? are doar un mic defect...e seful tau si este "luat"... :)


Daca iti cauti alt job, sigur!



De ce inveti copilu' la prostii ? nu ai auzit ca e luat deja ? .
iris_4_ever
Postat pe 8 Ianuarie 2009 19:49
Bah...delicat! Am avut si eu un sef de genul asta si devenise destul de insistent...evident ca imediat ce mi-a dat o palmuta la fund mi-am dat demisia cu mare tam-tam si a avut destul de mari probleme cu restul personalului tot din cauza comportamentului fata de mine. Asta nici macar nu e luat si arata de milioane dar nici in 10 vieti nu cred ca as fi in stare sa o fac cu seful. Adica...wtf...de ce sa ma injosesc in fata caruia de care depind financiar? De ce sa imi fac eu probleme pentru ziua de maine numai pt ca mi-a picat cu tronc seful? neah...mai bine m-as baga cu capul in buda ca sa-mi treaca starea euforica si sa revin cu picioarele pe pamant. Asa ca, draga mea, oricat de hot e seful tau, crede-ma ca nu e bine sa ti-o tragi cu el. E ca si cand te-ai vinde. Parerea mea.
ablazancadar
Postat pe 8 Ianuarie 2009 21:06
vb lui saru'mana , dak ti o tragi cu el e posibil sa pui suflet sau cn stie ce alte chesti intervin si fii sigura ca sunt sSLABE sanse so lase pt tine.. dar astia-s barbatii din ziua de azi ce sa le faci :)))))
alina_luminita
Postat pe 8 Ianuarie 2009 21:27
Ai mare grija, ca daca o faci cu el e foarte probabil sa pui suflet si nu e deloc bine pt tine ca dupa aia nu ai sa poti sa te mai lipsesti de el si asta e naspa. Tu ai doua variante: ori cedezi ori pleci.Succes
larevedere
Postat pe 9 Ianuarie 2009 08:35
ori o faci (da-ti lasi si tu sufletelu' la poarta in fiecare zi si vezi cand iesi cu sefu' pe poarta nu lua sufletelu' inapoi, las' ca nu ti-l ia nimeni dc sta o noapte la poarta uzinei!), il faci pe el sa se indragosteasca asa de tare incat sa nu mai vada pe unde merge si abia apoi iti dai demisia; sa se invete minte, nesimtitu', sa nu mai vrea sex la locu' de munca!

Postat pe 22 Ianuarie 2009 02:33
In nici un caz cu seful indiferent daca esti singura sau ai o relatie...
_dulcik_
Postat pe 12 Februarie 2009 21:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna~! 3 De la: cristina1221 19 Ianuarie 2013 18:12
Sa raman cu un barbat cu care nu fac sex aproape deloc? 166 De la: 5 August 2013 16:51
ce credeti? 13 De la: gigel_curiosu 24 Aprilie 2010 22:24
0 (zero) apetit sexual 46 De la: scorpyoW 21 Iunie 2009 20:13
de ce se comporta asa? 3 De la: Ralukiss 19 Februarie 2009 17:23