Setari Cookie-uri

Despre relatie

Buna tuturor! Am si eu o problema , la care as vrea raspunsuri cat mai decente si fara sa judecati la sange. Eu am iesit dintr-o relatie de 3 ani jumate acum 5 luni. Devenise oribila relatia , deja nu mai stateam din iubire cu respectivul baiat ci dn obisnuinta. El si-a gasit pe cineva dupa 2 zile de la despartire. Vreau sa specific faptul ca eu am fost cea care a pus punct din anumite motive si nu am vreo problema cu suferinta. Unde vreau eu sa ajung defapt ? Cum spuneam , am trecut peste aceasta relatie nu am nicio problema. Imi gasisem pe cineva dupa o luna cu care am stat doar o saptamana. Problema este ca dupa o saptamana de stat impreuna , am facut sex ( baiatul mentionat in relatia de 3 ani a fost primul baiat cu care am facut sex ). Dupa ce s-a intamplat chestia asta , am mai vorbit o perioada dar din pacate ne-am despartit pentru ca eu aveam foarte mult de invatat in timpul facultatii si nu aveam cum sa ma mai vad cu el.De atunci au trecut 2 luni. Recent am cunoscut un baiat , despre care am avut o impresie ok la inceput . Era genul genul de baiat care incerca sa testeze o fata din prima seara. M-a dus la el acasa , nu am facut nimic , sau mai bine zis nu l-am lasat sa faca nimic. Mie imi placea tare mult de el , dar nu era genul de baiat care sa vrea o relatie. Era genul de baiat care spunea ca a facut multe greseli si in relatiile anterioare , lucreaza non stop , nu are timp de iesiri etc , dar ma place foarte mult. Tipul este intradevar unul istet , dar destul de tupeist si plin de el. A doua zi m-a sunat m-a intrebat ce fac iar noaptea pe la 1 m-a chemat din nou la el. Prietenii mi-au spus ca e genul de baiat caruia nu ii place ca o fata sa ii cedeze destul de repede. M-am dus la el cu gandul ca nu voi face nimic. Parea foarte insistent , mie imi placea de el , deja stiam ca daca o fac cu el probabil nu o sa mai vorbeasca cu mine , si daca nu o fac cu el, el oricum ma va astepta pe mine dar in acelasi timp ar avea si alte relatii sexuale. Prostia mea a fost ca nu mi-am luat geanta si am plecat , ci am cedat si am zis ca daca tot aici se ajunsa sa o fac. Am ramas intr-un fel oripilata de ceea ce imi propunea sa fac , si pot sa spun ca am ajuns sa il cunosc si mai bine in timp ce am facut sex. Nu i-am acceptat acele propuneri , motiv pentru care probabil nu a fost destul de multumit. Problema mea este ca eu nu am mai facut niciodata lucruri de genul si ma simt prost fata de mine . Nu pot sa zic ca regret , dar nu vreau sa fiu catalogata usuratica. Eu sunt genul de persoana care tine la imaginea sa , nu s-a intamplat decat cu 2 baieti pana acum la un interval de 2 luni. Ghinionul meu a fost ca nu am gasit un baiat mai politicos , si am dat numai peste baieti care urmareau cu totul altceva. E si vina mea ca probabil incepe foarte repede sa imi placa un baiat , si nu o fac din razbunare, nicidecum. Doar ca pentru mine este intr-un fel o invatatura de minte , sa nu mai fac asa ceva cu nimeni dupa 2 zile , si sa astept sa treaca totusi un timp. Daca era un baiat generos si nu avea dn prima astfel de intentii si m-ar fi dus acasa dupa o saptamana si nu imi zicea ce mi-a zis respectivul , nu o faceam pt ca stiam ca putea oricand ca lui sa i se taie , si vazand ca e baiat calumea , nu as vrea sa il pierd asa repde. Cu acest baiat stiam exact ce se va intampla , si da recunosc, am cedat. Voi fetele , ce credeti ? Daca s-ar afla , as fi considerata usuratica? Mentionez faptul ca a fost o situatie diferita prin care nu am mai trecut si nu am avut experienta necesara. Doar ca pe mine nu a reusit sa ma trateze ca pe restul fetelor cu care a fost in pat , si asta mi-am dat seama dupa ce imi propunea sa fac , si cate fete a reusit sa arunce in patul ala si ce chestii destul de murdare a facut cu ele .L-am cunoscut prin intermediul unor prieteni , am fost avertizata de la inceput , insa de la el am aflat lucruri si mai urate si nu am mai avut incotro. Evident acum nu a mai zis nimic , insa nici eu nu mai vreau , si vreau ca el sa fie considerat o experienta pntru mine , si sa stiu alta data de ce fel de baieti gasesc. Nu sunt in cautare ,pur si simplu au aparut , si cei care au aparut nu au fost conform asteptarilor mele. V-as multumi din suflet daca ati avea timp sa imi raspundeti si mie , sa va spuneti parerea !
kudika_972226
Postat pe 12 August 2014 05:10
Eu cred ca da, esti usuratica. Daca stiai cum e de ce te-ai dus la el ? Chiar daca iti place cineva, stiind ca nu o sa ai un viitor de ce sa te complici si sa iti faci o reputarie proasta?
Daca tu cautai doar sex asta e altceva, dar tot usuratica esti.
Mai ales ca ai facut sex si cu celalat cu care ai vorbit doar o saptamana.
Mike_Dex
Postat pe 15 August 2014 23:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sperma trece prin haine? 300 De la: dusmanu_lu_Celina 20 Noiembrie 2010 17:57
cunnilingus 2 De la: petronius 9 Iunie 2015 19:08
Vacanta cu peripetii 36 De la: salitos 5 Mai 2010 12:24
Lamuriti-ma si pe mine 19 De la: roz5blue6lila7 2 Noiembrie 2010 16:24
nu simt placere in timpul penetrarii desi nu sunt frigida 96 De la: milivanili 28 August 2014 11:08