Setari Cookie-uri

Tot distanta

O intrebare tot despre distanta dar un pic mai departe.

Ce ai face daca persoana iubita e din alta tara ?

Te-ai muta sa fiti impreuna ?

Ai sta cu gandul ca intr-o zi va pleca si nu te vei muta si ca relatia nu are viitor ?

Speri sa nu plece pentru tine ?

Sau daca inca nu va-ti cunoscut in persoana , te-ai duce cu gandul sa te muti definitiv ?

Te poti indragosti online ?
Mike_Dex
Postat pe 15 August 2014 23:34
Nu , NU , nu nu ma pot indragosti online cu alte cuvinte de o iluzie .
-Iulya
Postat pe 15 August 2014 23:41
De la: Mike_Dex, la data 2014-08-15 23:34:50O intrebare tot despre distanta dar un pic mai departe.

Ce ai face daca persoana iubita e din alta tara ?

Te-ai muta sa fiti impreuna ?

Ai sta cu gandul ca intr-o zi va pleca si nu te vei muta si ca relatia nu are viitor ?

Speri sa nu plece pentru tine ?

Sau daca inca nu va-ti cunoscut in persoana , te-ai duce cu gandul sa te muti definitiv ?

Te poti indragosti online ?


Sunt multe de spus aici!!!!

1.Depinde de relatia respectiva!!!Nu as face nimic deosebit,accept cu greu existenta unei relatii cu o persoana din alta tara,caci,eu,una,inteleg altfel relatiile,imi place sa simt omul,sa-l ating,sa-l iubesc,manifestari normale,dealtfel!!!

2.M-as muta numai daca as realiza ca partenerul este persoana care m-ar face cu adevarat fericita si doar in anumite conditii!!!De ce nu s-ar muta persoan arespectiva,i-ar cadea gradele????

3.Trebuie sa cunosc persoana,altfel nici as concepe o eventuala legatura cu cineva!!

4.nu cred in iubirea online,decat,poate,ca prim pas in dezvoltarea unei relatii "live"!!Exclus!
kudika_15804
Postat pe 16 August 2014 07:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Chiar ii pasa de mine ? 7 De la: coffecream 18 Iunie 2010 12:35
Cum trebuie sa te comporti intr-o relatie? 95 De la: 2a3d 1 Ianuarie 2013 21:51
Ai vreun regret din trecut? Exista ceva ce ai fi vrut sa faci (sa zici) si nu ai facut? 46 De la: kudika098645 12 Ianuarie 2010 08:53
Una din cele 9 profetii ale lui Nostradamus pentru 2012 : Pe 7 mai 2012, va aparea pentru prima data Antihristul... Voi ce parerea aveti? 10 De la: rondina 5 Octombrie 2013 14:23
ganduri... 8 De la: patriciaconsuela 11 Iunie 2009 15:33