Setari Cookie-uri

heei..

M-am indragostit de un barbat mai mare decat mine cu 20 de ani,are familie dar nu isi iubeste sotia.Ne-am cunoscut la locul de munca,vorbim despre orice,avem prieteni comuni si stiu aproape totul despre el,eu am 21 de ani iar el 41...eu stau in ct iar el bucuresti,a plecat inapoi acasa si as vrea sa ma duc sa il vizitez,intre el si sotia lui nu mai exista nimic sta cu ea pentru copil,nu a mai intretinut relatii sexuale cu ea de mult timp,cativa ani..stiu ca si el s-a atasat de mine,dar nu stiu ce sa fac..ma chinuie gandul ca e departe si nu pot sa mai vorbesc cu el atat de des,imi e dor de vremea cand era aici,astept cateva pareri
kudika_960579
Postat pe 25 August 2014 19:37
De la: kudika_960579, la data 2014-08-25 19:37:12M-am indragostit de un barbat mai mare decat mine cu 20 de ani,are familie dar nu isi iubeste sotia.Ne-am cunoscut la locul de munca,vorbim despre orice,avem prieteni comuni si stiu aproape totul despre el,eu am 21 de ani iar el 41...eu stau in ct iar el bucuresti,a plecat inapoi acasa si as vrea sa ma duc sa il vizitez,intre el si sotia lui nu mai exista nimic sta cu ea pentru copil,nu a mai intretinut relatii sexuale cu ea de mult timp,cativa ani..stiu ca si el s-a atasat de mine,dar nu stiu ce sa fac..ma chinuie gandul ca e departe si nu pot sa mai vorbesc cu el atat de des,imi e dor de vremea cand era aici,astept cateva pareri



Renunta la ideea de a incepe o relatie cu acel domn,care,pe langa faptul ca este casatorit,este si mult mai in varsta decat tine!!!Esti o copila,cauta partener apropiat de varsta ta!!!Si neangajat intr-o familie!!!
kudika_15804
Postat pe 25 August 2014 19:42
sti ce uiti sa zici curcubeu in aceste situatiii?

ca asa s femeile cum din pacate cam de multe ori cam asa cataloghezi barbatii
kudika_950728
Postat pe 25 August 2014 21:50
Ce vrei sa spui cu asta?
kudika_960579
Postat pe 25 August 2014 22:04
vreau sa spun ca sa lasi prostiile cu barbati insurati,vz de treaba ta
kudika_950728
Postat pe 25 August 2014 22:07
De la: kudika_960579, la data 2014-08-25 19:37:12M-am indragostit de un barbat mai mare decat mine cu 20 de ani,are familie dar nu isi iubeste sotia.Ne-am cunoscut la locul de munca,vorbim despre orice,avem prieteni comuni si stiu aproape totul despre el,eu am 21 de ani iar el 41...eu stau in ct iar el bucuresti,a plecat inapoi acasa si as vrea sa ma duc sa il vizitez,intre el si sotia lui nu mai exista nimic sta cu ea pentru copil,nu a mai intretinut relatii sexuale cu ea de mult timp,cativa ani..stiu ca si el s-a atasat de mine,dar nu stiu ce sa fac..ma chinuie gandul ca e departe si nu pot sa mai vorbesc cu el atat de des,imi e dor de vremea cand era aici,astept cateva pareri


Saracul de el ..daca nu te gasea pe tine , el mai statea vreo cativa ani fara sex , asa-i?!?
-Iulya
Postat pe 25 August 2014 22:09
De la: kudika_960579, la data 2014-08-25 22:04:24Ce vrei sa spui cu asta?

Sa-ti traduc pe intelesul tau: vrea sa zica ca esti proasta si sa-ti cauti un baiat de seama ta !
-Iulya
Postat pe 25 August 2014 22:12
Singurul prpst de aici esti tu,citesti aiurea,nu am zis ca am intretinut relatii,nu vb daca nu stii sa citesti
kudika_960579
Postat pe 25 August 2014 22:31
De la: kudika_960579, la data 2014-08-25 22:31:34Singurul prpst de aici esti tu,citesti aiurea,nu am zis ca am intretinut relatii,nu vb daca nu stii sa citesti


Atunci spune-mi de ce a trebuit sa mentionezi ca el nu are contact sexual cu sotia lui de cativa ani de ce

Faptul ca este o diferenta enorma de varsta , nu este o pb pt tine !
Faptul ca locuieste cu sotia lui si are si un copil , NU te intereseaza !
Faptul ca esti mintita , nu ai realizat ,,dar sa te superi ca-ti zic adevarul , te supara .
-Iulya
Postat pe 25 August 2014 22:36
De la: kudika_960579, la data 2014-08-25 22:31:34Singurul prpst de aici esti tu,citesti aiurea,nu am zis ca am intretinut relatii,nu vb daca nu stii sa citesti


Iaaa uite aici cat de tuta esti

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/59348/Buna.html#post-1916232
In ceea ce te priveste , pot sa-ti spun ca nu exista barbati prosti ! Ramai asa cum esti cu un creieras plin de
-Iulya
Postat pe 25 August 2014 23:08
De la: kudika_960579, la data 2014-08-25 19:37:12M-am indragostit de un barbat mai mare decat mine cu 20 de ani,are familie dar nu isi iubeste sotia.Ne-am cunoscut la locul de munca,vorbim despre orice,avem prieteni comuni si stiu aproape totul despre el,eu am 21 de ani iar el 41...eu stau in ct iar el bucuresti,a plecat inapoi acasa si as vrea sa ma duc sa il vizitez,intre el si sotia lui nu mai exista nimic sta cu ea pentru copil,nu a mai intretinut relatii sexuale cu ea de mult timp,cativa ani..stiu ca si el s-a atasat de mine,dar nu stiu ce sa fac..ma chinuie gandul ca e departe si nu pot sa mai vorbesc cu el atat de des,imi e dor de vremea cand era aici,astept cateva pareri


Cum se intampla ca toate femeile aflate in situatia ta sa spuna acelasi lucru;"el numai are relatii cu sotia sta doar pt copil"..esti sigura ca sta doar pt copil?
Nu ai mustrari de constiinta ca distrugi o familie in cadrul careia un copil ar trebui sa creasca frumos? Ce va zice copilul ala despre tine peste ani, in cazul in care vei ramane cu acel barbat? Copilul mereu isi va respecta mama si isi va strica parerea despre tatal care si-a batut joc de familia lor,cat despre tine...probabil te va considera o impostoare
Te simti bine in situatia asta nu? Nu e deloc moral ceea ce faci...ar trebui sa te pui in locul acelei sotii sa vezi ce e in sufletul ei. Si crezi ca va divorta pt tine? Sunt sanse mici sa renunte la familie pt o aventura si chiar daca ar face-o tu ar trebui sa te simti "cu musca pe caciula" , cum spune in popor toata viata. Foarte urata situatia...dar continua asa cum crezi ca e necesar sa procedezi
Sasha_Criss
Postat pe 25 August 2014 23:18
Asta e poveste clasica. Barbatii/femeile vand povestea cu relatiile inexistente in cuplu sa prinda marinimia cuiva slab... Pare mai mult o poveste marca ''kudika.org
Darius_
Postat pe 26 August 2014 01:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nedumerire 28 De la: SorinD 26 Martie 2011 07:05
Nu stiu daca ma mai iubeste 181 De la: nicoleta4488 2 Iunie 2013 18:03
BUNA SEAR ADRAGI PRIETENI! 2 De la: Barbie30 10 Septembrie 2010 16:43
dupa 17 ani de "caznicie"...divort 24 De la: stem_29 19 Decembrie 2010 18:44
Nu ma mai vrea, dar vrea sa ramanem prieteni... 40 De la: kudika193514 6 Iunie 2010 14:23