Setari Cookie-uri

Femeiile din ziua de azi..!!!

Buna fetelor...In primul rand as vrea sa stiu daca mai exista vreo fata corecta, cuminte si fidela.. Pentru ca de ceva timp am inceput sa imi pun aceasta intrebare.. De ce ? pentru ca am dat numai si numai de fete neserioase . Cand le intrebi spun da vreau o rel serioasa si cand e in fapt fuge.. De ce? nu e mai usor sa spui verde in fata? nu e mai usor sa fi corecta cel putin fata de tine..? de ce trebuie sa minti? Voi spuneti ca barbati sunt cum sunt..Dar voi cum sunteti..?
Marius_Dragutzzu_1
Postat pe 14 Ianuarie 2014 16:54
De la: Marius_Dragutzzu_1, la data 2014-01-14 16:54:24Buna fetelor...In primul rand as vrea sa stiu daca mai exista vreo fata corecta, cuminte si fidela.. Pentru ca de ceva timp am inceput sa imi pun aceasta intrebare.. De ce ? pentru ca am dat numai si numai de fete neserioase . Cand le intrebi spun da vreau o rel serioasa si cand e in fapt fuge.. De ce? nu e mai usor sa spui verde in fata? nu e mai usor sa fi corecta cel putin fata de tine..? de ce trebuie sa minti? Voi spuneti ca barbati sunt cum sunt..Dar voi cum sunteti..?



Exista si tinere cu astfel de calitati,dar gandesc ca,in cazul tau,ceva se intampla in relatie la un moment dat ,daca tinerele respective renunta la parteneriatul amoros cu tine!!!Si am o rugaminte,nu te exprima la persoana a doua Plural,caci nu este corect fata de nimeni!!Dar,ce este drept,este,caci si in randul tinerelor moderne exista superficialitate ,ca si in cazul tinerilor!!!Insista in cautari pana vei gasi partenera potrivita!!!
kudika_15804
Postat pe 14 Ianuarie 2014 17:12
cum sa fie ma sunt si ele la fel ca noi ca ne tragem ambii din om,,,,,,,,,,,,,cauta si tu pe aici ca gasesti o gramada femei,,si dintralea fidele
iiiiiiiiio
Postat pe 14 Ianuarie 2014 17:13
poi nu.. ca doar nu am obligato sa se culce cu mne.. iti dau un simplu exemplu.. am vb cu o tipa si am hotarat sa ne vedem, totul frumos ne vedem la intalnire ea ma place eu o plac.. a doua zi la fel.. in aceste zile am avut o simpla discutie si anume.. i-am zis u ai treaba si zice nu ..si zic pai am impresia ca ai treaba ca imi raspunzi foarte greu ( cand colo ea avea conversatii cu altii pe facebook) . intr-un final nu a zis nik.. si la un moment dat m-am enervat pt ca ea promisese vrute si marunte si in schimb nimic.. si dupa toate aceste lucruri da sms ca e mai ok sa ramanem amici..:)) desi ii era dor de mine desi ma vreoia :)) adica o schimbare radicala.. cum de vine asa de usor..? habar nu am..
Marius_Dragutzzu_1
Postat pe 14 Ianuarie 2014 17:28
nu am intrat aici ca sa agat ..am intrat sa socializez.atata tot
Marius_Dragutzzu_1
Postat pe 14 Ianuarie 2014 17:29
De la: Marius_Dragutzzu_1, la data 2014-01-14 17:28:36poi nu.. ca doar nu am obligato sa se culce cu mne.. iti dau un simplu exemplu.. am vb cu o tipa si am hotarat sa ne vedem, totul frumos ne vedem la intalnire ea ma place eu o plac.. a doua zi la fel.. in aceste zile am avut o simpla discutie si anume.. i-am zis u ai treaba si zice nu ..si zic pai am impresia ca ai treaba ca imi raspunzi foarte greu ( cand colo ea avea conversatii cu altii pe facebook) . intr-un final nu a zis nik.. si la un moment dat m-am enervat pt ca ea promisese vrute si marunte si in schimb nimic.. si dupa toate aceste lucruri da sms ca e mai ok sa ramanem amici..:)) desi ii era dor de mine desi ma vreoia :)) adica o schimbare radicala.. cum de vine asa de usor..? habar nu am..


pai trevuia sa o mai lasi mai usor ma ca era doar 2 zile,incet incet poate nu mai vorbea cu nimeni decat cu tn
iiiiiiiiio
Postat pe 14 Ianuarie 2014 17:38
De la: Marius_Dragutzzu_1, la data 2014-01-14 17:29:21nu am intrat aici ca sa agat ..am intrat sa socializez.atata tot

socializeaza agata da ce vrei
iiiiiiiiio
Postat pe 14 Ianuarie 2014 17:39
fa
iiiiiiiiio
Postat pe 14 Ianuarie 2014 17:41
De la: Marius_Dragutzzu_1, la data 2014-01-14 16:54:24Buna fetelor...In primul rand as vrea sa stiu daca mai exista vreo fata corecta, cuminte si fidela.. Pentru ca de ceva timp am inceput sa imi pun aceasta intrebare.. De ce ? pentru ca am dat numai si numai de fete neserioase . Cand le intrebi spun da vreau o rel serioasa si cand e in fapt fuge.. De ce? nu e mai usor sa spui verde in fata? nu e mai usor sa fi corecta cel putin fata de tine..? de ce trebuie sa minti? Voi spuneti ca barbati sunt cum sunt..Dar voi cum sunteti..?
Inainte de a primi raspunsuri , ar fi mult mai corect sa raspunzi tu ,la intrebarea pe care ne-ai adresat-o noua. "CUM SUNTEM NOI FEMEILE "....din punctul tau de vedere ?!
-Iulya
Postat pe 14 Ianuarie 2014 17:42
ok.. pai nu ca pe tema cu faza cu vorbitul ..vorbisem ..si i-am zis ce imi place ce nu.. nu avea motive..iti zic eu..dar sa contra-zis singura
Marius_Dragutzzu_1
Postat pe 14 Ianuarie 2014 17:43
De la: Marius_Dragutzzu_1, la data 2014-01-14 17:43:46ok.. pai nu ca pe tema cu faza cu vorbitul ..vorbisem ..si i-am zis ce imi place ce nu.. nu avea motive..iti zic eu..dar sa contra-zis singura


nu stiu ma fiecare cu,,,,,,,,,,,,nu trebui sa crezi ca tooooate sunt la fel,fiecare om e diferit,,i so fi nazarit ei ceva poate a crezut ca impui sa nu mai vb cu nimeni prea dintro data cn stie,,lasa ca gasesti tu una buna de casa
iiiiiiiiio
Postat pe 14 Ianuarie 2014 17:47
De la: Marius_Dragutzzu_1, la data 2014-01-14 16:54:24Buna fetelor...In primul rand as vrea sa stiu daca mai exista vreo fata corecta, cuminte si fidela.. Pentru ca de ceva timp am inceput sa imi pun aceasta intrebare.. De ce ? pentru ca am dat numai si numai de fete neserioase . Cand le intrebi spun da vreau o rel serioasa si cand e in fapt fuge.. De ce? nu e mai usor sa spui verde in fata? nu e mai usor sa fi corecta cel putin fata de tine..? de ce trebuie sa minti? Voi spuneti ca barbati sunt cum sunt..Dar voi cum sunteti..?


Desigur ca mai exista fete cuminti si fidele, dar cine stie ce le spui fetelor cu care te vezi, de le pui pe fuga.

Daca le arunci si lor in fata aceleasi preconceptii, pe care le sustii pe aici, atunci e clar, de ce refuza sa se mai vada cu tine.

Noua, femeilor, cu atat mai mult daca suntem femei fidele, nu ne plac barbatii cu prejudecati la adresa femeilor.

Schimba-ti atitudinea si vei intalni cu siguranta fata pe care ti-o doresti.
Viorica_Ecaterina
Postat pe 15 Ianuarie 2014 06:16
De la: Marius_Dragutzzu_1, la data 2014-01-14 16:54:24Buna fetelor...In primul rand as vrea sa stiu daca mai exista vreo fata corecta, cuminte si fidela.. Pentru ca de ceva timp am inceput sa imi pun aceasta intrebare.. De ce ? pentru ca am dat numai si numai de fete neserioase . Cand le intrebi spun da vreau o rel serioasa si cand e in fapt fuge.. De ce? nu e mai usor sa spui verde in fata? nu e mai usor sa fi corecta cel putin fata de tine..? de ce trebuie sa minti? Voi spuneti ca barbati sunt cum sunt..Dar voi cum sunteti..?


Suntem si mai bune si mai rele la fel ca si barbatii!
Arno_28
Postat pe 2 Februarie 2014 13:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
jurnalul unei despartiri... 5 De la: pisicuta_trista 25 Aprilie 2009 16:36
Ajutor:( 27 De la: anageo25 5 August 2011 08:09
Diferenta de varsta intr-o relatie... 18 De la: kudika_25639 1 Februarie 2013 22:40
mi-e greu fara el 52 De la: kudika114650 5 Februarie 2010 13:30
greu cu uitarea.. 69 De la: kudika_14886 4 Noiembrie 2012 19:26