Setari Cookie-uri

Vreau par saten inchis!

Buna ziua tuturor!Acum o luna m-am hotarat sa imi vopsesc pt prima data parul,culoarea mea initiala era un saten deschis si am vrut sa ajung la o culoare ciocolatie,saten inchis.Am folosit vopsea de la L'oreal Preference insa din nefericire mi-a iesit o culoare putin mai deschisa fata de cum o aveam, ca sa nu mai spun de reflexiile caramelizate pe care le am la lumina..ce vopsea imi recomandati sa folosesc acum ca sa ajung din prima la saten inchis?Specific ca nu vreau sa imi iasa brunet..Multumesc!
Alina-Ella
Postat pe 11 Octombrie 2014 14:50
De la: Alinaella, la data 2014-10-11 14:50:23Buna ziua tuturor!Acum o luna m-am hotarat sa imi vopsesc pt prima data parul,culoarea mea initiala era un saten deschis si am vrut sa ajung la o culoare ciocolatie,saten inchis.Am folosit vopsea de la L'oreal Preference insa din nefericire mi-a iesit o culoare putin mai deschisa fata de cum o aveam, ca sa nu mai spun de reflexiile caramelizate pe care le am la lumina..ce vopsea imi recomandati sa folosesc acum ca sa ajung din prima la saten inchis?Specific ca nu vreau sa imi iasa brunet..Multumesc! [/quote

eu sunt vopsita saten inchis si mi-a iesit din prima, m-am vopsit pe parul natural si a iesit o nuanta ciocolatie inchis super.. am folosit garnier nuanta ciocolata amaruie, chiar asa se numeste sau daca vrei mai inchis nuanta saten, pentru o nuanta mai deschisa decat brunet incearca numarul cu poza andrei pe cutie saten inchis se numeste..
eu iti recomand, mie mi s-a parut cea mai buna si rezistenta vopsea, ies exact nuantele de pe cutie.. cand iti cumperi vopseaua nu te ghida dupa catolog ci dupa poza de pe cutie si denumirea nuantei
Sasha_Criss
Postat pe 11 Octombrie 2014 16:14
Atunci voi incerca asa,problema este ca nu vreau sa imi iasa nici brunet ca sunt alba la fata si sa nu am surprize dupa Multumesc tare mult de sfat!
Alina-Ella
Postat pe 12 Octombrie 2014 11:53
De la: Alinaella, la data 2014-10-12 11:53:03Atunci voi incerca asa,problema este ca nu vreau sa imi iasa nici brunet ca sunt alba la fata si sa nu am surprize dupa Multumesc tare mult de sfat!

Eu folosesc intotdeauna Garnier si-mi iese culoarea ca pe cutie, nu am avut niciodata surprize. Bafta!
puiut_77
Postat pe 20 Ianuarie 2015 19:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vopsea profesionala 1 De la: kudika_1020060 4 Noiembrie 2016 13:21
de unde pot cumpara extensii clip on/in mai ieftine???? 148 De la: denisa123 22 Martie 2015 15:10
antioxidatii si protectia antioxidantilor 2 De la: balrog 14 Martie 2011 14:13
vreau sa imi cumpar placa 4 De la: kudika414141 13 August 2011 18:16
este idolul meu 189 De la: kid_of_revolution 18 August 2014 22:34