Setari Cookie-uri

Useri Kudika agasanti

Buna,
Te-a agasat vreunul pe acest forum? Ei bine, da-l in vileag aici, cu username si comportament! Se simte careva cu musca pe caciula?
puiut_77
Postat pe 12 Ianuarie 2015 15:37
De la: puiut_77, la data 2015-01-12 15:37:37Buna,
Te-a agasat vreunul pe acest forum? Ei bine, da-l in vileag aici, cu username si comportament! Se simte careva cu musca pe caciula?



Ce crezi ca vei rezolva prin deschiderea acestui subiect de topic????Orice problema existenta pe acest site are solutionare ,numai la nivelul Administratiei site-ului "Kudika",nicidecum prin circul gratuit,pe care il fac anumiti useri certati cu decenta si bunul simt, prin comportamentul afisat in acest spatiu!!Personal,sunt unul dintre userii ofensati zilnic pe acest site,nu mai este o noutate pentru nimeni si nici nu prezinta un subiect,care sa ma preocupe,caci din perfidie si rautate nu pot invata absolut nimic!!
kudika_15804
Postat pe 12 Ianuarie 2015 15:46
De la: kudika_15804, la data 2015-01-12 15:46:45
De la: puiut_77, la data 2015-01-12 15:37:37Buna,
Te-a agasat vreunul pe acest forum? Ei bine, da-l in vileag aici, cu username si comportament! Se simte careva cu musca pe caciula?



Ce crezi ca vei rezolva prin deschiderea acestui subiect de topic????Orice problema existenta pe acest site are solutionare ,numai la nivelul Administratiei site-ului "Kudika",nicidecum prin circul gratuit,pe care il fac anumiti useri certati cu decenta si bunul simt, prin comportamentul afisat in acest spatiu!!Personal,sunt unul dintre userii ofensati zilnic pe acest site,nu mai este o noutate pentru nimeni si nici nu prezinta un subiect,care sa ma preocupe,caci din perfidie si rautate nu pot invata absolut nimic!!


cazul tau,,cand agasezi oameni cu misansdrisme ,,nimic nou
george1
Postat pe 12 Ianuarie 2015 15:50
sa simtit agasatoarea
se simte agasata ea saraca care ii agaseaza pe altii cu misandrisme si sa nu urmeze sfatul medicului si alte directive,,,hotul striga hotul
george1
Postat pe 12 Ianuarie 2015 15:54
ii agasezi tu pe altii draguta vorbind toata ziua de iubire si spunand ca punctul culminant al iubiri e orgasmul cand vine vorba sa ti dezvolti spusele,,aia i agasare
george1
Postat pe 12 Ianuarie 2015 15:57
De la: puiut_77, la data 2015-01-12 15:37:37Buna,
Te-a agasat vreunul pe acest forum? Ei bine, da-l in vileag aici, cu username si comportament! Se simte careva cu musca pe caciula?


Cu alte cuvinte dam in mintea copiilor , devenind paraciosi
Asta ..pt ca...nu am ajuns inca la etapa de maturitate de a da replica potrivita userilor ce sunt asa zis agasanti .
Acum ma poti reclama ca te-am agasat , barfitoare ce esti in momentul in care ma vei agasa, te voi reclama la puiut_77
-Dyna-
Postat pe 12 Ianuarie 2015 17:08
S-a deschis biroul de reclamatii ?
Rotty_
Postat pe 12 Ianuarie 2015 17:36
De la: -Dyna-, la data 2015-01-12 17:08:08
De la: puiut_77, la data 2015-01-12 15:37:37Buna,
Te-a agasat vreunul pe acest forum? Ei bine, da-l in vileag aici, cu username si comportament! Se simte careva cu musca pe caciula?


Cu alte cuvinte dam in mintea copiilor , devenind paraciosi
Asta ..pt ca...nu am ajuns inca la etapa de maturitate de a da replica potrivita userilor ce sunt asa zis agasanti .
Acum ma poti reclama ca te-am agasat , barfitoare ce esti in momentul in care ma vei agasa, te voi reclama la puiut_77



lasa lumea in pace nu mai incerca sa ei apararea altora,,,nu din mila,,,
george1
Postat pe 12 Ianuarie 2015 17:41
Nu iau apararea nimanui !
Dar daca tu doresti sa stai cu musca pe caciula , e treaba ta
Siii nu ma mai agasa
-Dyna-
Postat pe 12 Ianuarie 2015 17:48
e treaba mea nu a ta,,nu din mila,,,nu te mai ,,agasez,,decat iti dau replica daca vorbesti prostii ca si celorlalti ce fac asta
george1
Postat pe 12 Ianuarie 2015 17:51
De la: george1, la data 2015-01-12 17:51:39e treaba mea nu a ta,,nu din mila,,,nu te mai ,,agasez,,decat iti dau replica daca vorbesti prostii ca si celorlalti ce fac asta


Nu mai insinua ca vb cu tine de mila !!!
Nu m-am simtit vreodata agasata de tine.
Am dreptul de a percepe oamenii dupa principiile mele , si nu ma deranjeaza daca unii useri , ma eticheteaza intr-un fel sau altul.
Asa ca.. fiecare sa-si vada de musca de pe caciula.
-Dyna-
Postat pe 12 Ianuarie 2015 18:12
eu am multe pe caciula,,dar nu stiu daca invat oamenii la prostii,,tu ai zis ca miai luat apararea,,,nu din mila,,nu cred ca trebui sa mi ei apararea ,,daca esti de acord sau nu cu ce spun eu e altceva
george1
Postat pe 12 Ianuarie 2015 18:27
De la: george1, la data 2015-01-12 18:27:27eu am multe pe caciula,,dar nu stiu daca invat oamenii la prostii,,tu ai zis ca miai luat apararea,,,nu din mila,,nu cred ca trebui sa mi ei apararea ,,daca esti de acord sau nu cu ce spun eu e altceva


Da , m-am bagat ca musca-n lapte si nu ti-am tinut tie special partea , ci mi-am spus parerea.
Asta face toata lumea aici , fiecare isi da cu parerea.
Atata scandal pt o nimica toata .
-Dyna-
Postat pe 12 Ianuarie 2015 18:44
da ,,si eu imi dau cu parerea la pareri neobiective
george1
Postat pe 12 Ianuarie 2015 18:52
De la: george1, la data 2015-01-12 18:52:19da ,,si eu imi dau cu parerea la pareri neobiective


Din punctul tau vedere , gasesc normal sa avem pareri diferite , altfel am comenta toti la fel ,gandind la fel , nu ar mai fi nevoie sa cerem sau sa dam pareri unii altora.
-Dyna-
Postat pe 12 Ianuarie 2015 19:00
logic ca din punctul meu de vedere ca eu vorbesc,,,sa ai pareri identice implica o anumita educatie si nu e nicidecum rau dimpotriva,,problema e ca educatia intr un anumit sens este cam stearsa
george1
Postat pe 12 Ianuarie 2015 19:04
De la: george1, la data 2015-01-12 19:04:07logic ca din punctul meu de vedere ca eu vorbesc,,,sa ai pareri identice implica o anumita educatie si nu e nicidecum rau dimpotriva,,problema e ca educatia intr un anumit sens este cam stearsa


Dragul meu , nu ne-am nascut toti sub aceeasi stea , de aceea si educatia difera ...parerile fiind impartite.
-Dyna-
Postat pe 12 Ianuarie 2015 19:14
De la: -Dyna-, la data 2015-01-12 19:14:18
De la: george1, la data 2015-01-12 19:04:07logic ca din punctul meu de vedere ca eu vorbesc,,,sa ai pareri identice implica o anumita educatie si nu e nicidecum rau dimpotriva,,problema e ca educatia intr un anumit sens este cam stearsa


Dragul meu , nu ne-am nascut toti sub aceeasi stea , de aceea si educatia difera ...parerile fiind impartite.


eronat,,steaua numita soare este deasupra tuturor,,,parerile difera din lipsa de educatie despre,,,
george1
Postat pe 12 Ianuarie 2015 19:23
De la: george1, la data 2015-01-12 19:23:26
De la: -Dyna-, la data 2015-01-12 19:14:18
De la: george1, la data 2015-01-12 19:04:07logic ca din punctul meu de vedere ca eu vorbesc,,,sa ai pareri identice implica o anumita educatie si nu e nicidecum rau dimpotriva,,problema e ca educatia intr un anumit sens este cam stearsa


Dragul meu , nu ne-am nascut toti sub aceeasi stea , de aceea si educatia difera ...parerile fiind impartite.


eronat,,steaua numita soare este deasupra tuturor,,,parerile difera din lipsa de educatie despre,,,



,,,,si punct
-Dyna-
Postat pe 12 Ianuarie 2015 19:49
Educatia te invata sa vorbesti frumos, politicos cu cei din jurul tau.Un tip agasant este acela ale carui actiuni sau vorbe, nu pot fi asimilate sau intelese de ceilalti membri ai grupului.Partea rea a lucrurilor este ca diferenta de opinii ne determina ca in loc sa gasim o cale medie de intelegere, si sa respectam opinia celuilalt chiar daca nu suntem de acord cu ea, punem mana pe bolovani, crengi si alte obiecte pe care le trantim in capul acestuia drept contra-argumente.Inca nu am invatat sa vorbim fara sa strigam unii la altii sau sa ne ranim.
kudika023770
Postat pe 18 Ianuarie 2015 07:06
De la: george1, la data 2015-01-12 19:23:26
De la: -Dyna-, la data 2015-01-12 19:14:18
De la: george1, la data 2015-01-12 19:04:07logic ca din punctul meu de vedere ca eu vorbesc,,,sa ai pareri identice implica o anumita educatie si nu e nicidecum rau dimpotriva,,problema e ca educatia intr un anumit sens este cam stearsa


Dragul meu , nu ne-am nascut toti sub aceeasi stea , de aceea si educatia difera ...parerile fiind impartite.


eronat,,steaua numita soare este deasupra tuturor,,,parerile difera din lipsa de educatie despre,,,


Iar tu tii neaparat sa devii nr.1 intre agasantii topicului!
Arno_28
Postat pe 18 Ianuarie 2015 17:41
Tocmai despre asta vorbeam: cum se mai completeaza/complimenteaza unii. Cat despre administratorul "Kudika" e inexistent in actiuni si-n plus, site-ul nu face ceea ce zice ca ar aface, adica utilizatorul sa poata limita cu cine interactioneaza-n privat, cat despre ce se scrie-n forum, aici e libertate si e normal sa fie asa. La faza din privat ma refeream, iar dupa numarul afisarilor /raspunsurilor postate de cate un user, se poate concluziona clar la cine ma refeream. Deci, am demonstrat ceea ce mi-am propus
puiut_77
Postat pe 20 Ianuarie 2015 09:25
De la: puiut_77, la data 2015-01-20 09:25:51 Tocmai despre asta vorbeam: cum se mai completeaza/complimenteaza unii. Cat despre administratorul "Kudika" e inexistent in actiuni si-n plus, site-ul nu face ceea ce zice ca ar aface, adica utilizatorul sa poata limita cu cine interactioneaza-n privat, cat despre ce se scrie-n forum, aici e libertate si e normal sa fie asa. La faza din privat ma refeream, iar dupa numarul afisarilor /raspunsurilor postate de cate un user, se poate concluziona clar la cine ma refeream. Deci, am demonstrat ceea ce mi-am propus



si ce anume ai realizat ?
Important este ca te simti implinita , in urma acestui topic ce-ti este de folos in viata de zi cu zi.
Cat despre asa zisa critica constructiva la adresa administratorului kudika , nu ar fi rau sa-i dai cateva lectii apoi sa-l concediezi si sa-i iei locul
In rest multe succesuri , si sper ca cineva sa te ajute in rezolvarea pb tale , in privinta userilor ce-ti sunt antipatici si agasanti , ce-ti dau viata peste cap

-Dyna-
Postat pe 21 Ianuarie 2015 11:39
De la: kudika023770, la data 2015-01-18 07:06:05Educatia te invata sa vorbesti frumos, politicos cu cei din jurul tau.Un tip agasant este acela ale carui actiuni sau vorbe, nu pot fi asimilate sau intelese de ceilalti membri ai grupului.Partea rea a lucrurilor este ca diferenta de opinii ne determina ca in loc sa gasim o cale medie de intelegere, si sa respectam opinia celuilalt chiar daca nu suntem de acord cu ea, punem mana pe bolovani, crengi si alte obiecte pe care le trantim in capul acestuia drept contra-argumente.Inca nu am invatat sa vorbim fara sa strigam unii la altii sau sa ne ranim.


nu cunosti lucruri,deci ar trebui sa ti vz de treaba
george1
Postat pe 21 Ianuarie 2015 12:00
De la: puiut_77, la data 2015-01-20 09:25:51 Tocmai despre asta vorbeam: cum se mai completeaza/complimenteaza unii. Cat despre administratorul "Kudika" e inexistent in actiuni si-n plus, site-ul nu face ceea ce zice ca ar aface, adica utilizatorul sa poata limita cu cine interactioneaza-n privat, cat despre ce se scrie-n forum, aici e libertate si e normal sa fie asa. La faza din privat ma refeream, iar dupa numarul afisarilor /raspunsurilor postate de cate un user, se poate concluziona clar la cine ma refeream. Deci, am demonstrat ceea ce mi-am propus


asa e,,curcubeu are cele mai multe postari,,la ea te refereai
george1
Postat pe 21 Ianuarie 2015 12:02
De la: Arno_28, la data 2015-01-18 17:41:01
De la: george1, la data 2015-01-12 19:23:26
De la: -Dyna-, la data 2015-01-12 19:14:18
De la: george1, la data 2015-01-12 19:04:07logic ca din punctul meu de vedere ca eu vorbesc,,,sa ai pareri identice implica o anumita educatie si nu e nicidecum rau dimpotriva,,problema e ca educatia intr un anumit sens este cam stearsa


Dragul meu , nu ne-am nascut toti sub aceeasi stea , de aceea si educatia difera ...parerile fiind impartite.


eronat,,steaua numita soare este deasupra tuturor,,,parerile difera din lipsa de educatie despre,,,


Iar tu tii neaparat sa devii nr.1 intre agasantii topicului!


eronat,,agasanta esti tu cu unii cand le vorbesti urat
george1
Postat pe 21 Ianuarie 2015 12:03
De la: -Dyna-, la data 2015-01-21 11:39:46
De la: puiut_77, la data 2015-01-20 09:25:51 Tocmai despre asta vorbeam: cum se mai completeaza/complimenteaza unii. Cat despre administratorul "Kudika" e inexistent in actiuni si-n plus, site-ul nu face ceea ce zice ca ar aface, adica utilizatorul sa poata limita cu cine interactioneaza-n privat, cat despre ce se scrie-n forum, aici e libertate si e normal sa fie asa. La faza din privat ma refeream, iar dupa numarul afisarilor /raspunsurilor postate de cate un user, se poate concluziona clar la cine ma refeream. Deci, am demonstrat ceea ce mi-am propus



si ce anume ai realizat ?
Important este ca te simti implinita , in urma acestui topic ce-ti este de folos in viata de zi cu zi.
Cat despre asa zisa critica constructiva la adresa administratorului kudika , nu ar fi rau sa-i dai cateva lectii apoi sa-l concediezi si sa-i iei locul
In rest multe succesuri , si sper ca cineva sa te ajute in rezolvarea pb tale , in privinta userilor ce-ti sunt antipatici si agasanti , ce-ti dau viata peste cap


Vai tu, dar ce te pricepi! N-o sa le dau lectii adminilor si nici nu-i voi concedia, nu de alta, dar unde o sa te mai reproduci tu?
puiut_77
Postat pe 21 Ianuarie 2015 12:04
De la: kudika023770, la data 2015-01-18 07:06:05Educatia te invata sa vorbesti frumos, politicos cu cei din jurul tau.Un tip agasant este acela ale carui actiuni sau vorbe, nu pot fi asimilate sau intelese de ceilalti membri ai grupului.Partea rea a lucrurilor este ca diferenta de opinii ne determina ca in loc sa gasim o cale medie de intelegere, si sa respectam opinia celuilalt chiar daca nu suntem de acord cu ea, punem mana pe bolovani, crengi si alte obiecte pe care le trantim in capul acestuia drept contra-argumente.Inca nu am invatat sa vorbim fara sa strigam unii la altii sau sa ne ranim.

Referirea era stricta la mesajele private si nu la replicile de pe forum.
puiut_77
Postat pe 21 Ianuarie 2015 12:05
De la: puiut_77, la data 2015-01-21 12:05:37
De la: kudika023770, la data 2015-01-18 07:06:05Educatia te invata sa vorbesti frumos, politicos cu cei din jurul tau.Un tip agasant este acela ale carui actiuni sau vorbe, nu pot fi asimilate sau intelese de ceilalti membri ai grupului.Partea rea a lucrurilor este ca diferenta de opinii ne determina ca in loc sa gasim o cale medie de intelegere, si sa respectam opinia celuilalt chiar daca nu suntem de acord cu ea, punem mana pe bolovani, crengi si alte obiecte pe care le trantim in capul acestuia drept contra-argumente.Inca nu am invatat sa vorbim fara sa strigam unii la altii sau sa ne ranim.

Referirea era stricta la mesajele private si nu la replicile de pe forum.


era stricta la scenarita ta din cap,,tu nu vz ca nu esti in stare sa faci diferenta intre o gluma si agasare,,mintea ta te a agasat
george1
Postat pe 21 Ianuarie 2015 12:08
De la: george1, la data 2015-01-21 12:08:31
De la: puiut_77, la data 2015-01-21 12:05:37
De la: kudika023770, la data 2015-01-18 07:06:05Educatia te invata sa vorbesti frumos, politicos cu cei din jurul tau.Un tip agasant este acela ale carui actiuni sau vorbe, nu pot fi asimilate sau intelese de ceilalti membri ai grupului.Partea rea a lucrurilor este ca diferenta de opinii ne determina ca in loc sa gasim o cale medie de intelegere, si sa respectam opinia celuilalt chiar daca nu suntem de acord cu ea, punem mana pe bolovani, crengi si alte obiecte pe care le trantim in capul acestuia drept contra-argumente.Inca nu am invatat sa vorbim fara sa strigam unii la altii sau sa ne ranim.

Referirea era stricta la mesajele private si nu la replicile de pe forum.


era stricta la scenarita ta din cap,,tu nu vz ca nu esti in stare sa faci diferenta intre o gluma si agasare,,mintea ta te a agasat

Deci, concluzia e ca am minte ceea ce e bine, fata de altii......
puiut_77
Postat pe 21 Ianuarie 2015 12:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
locuri de munca in strainatate 10 De la: kudika038339 27 Iunie 2010 18:44
Sondaj plansul public 1 De la: Floh 31 August 2011 18:28
cadouri pt iubiti/iubite....sugestii?? 65 De la: bebedaiu 8 Mai 2016 01:24
help!!! 4 De la: Crystin_ 8 August 2010 11:23
SINGURATATE 17 De la: zuzuuk 22 Octombrie 2010 11:02