Setari Cookie-uri

iartama

Akm cateva zile am facut un avort miam omorat copilul niciodata nu am sa uit asta era un bebe mare si sanatos care misca in mn in dimineata accea a inceput cosmarul am ajuns la spital o gramada de femei isi omorau copii am asteptat pt eco mia spus ca bb meu miska si k e sanatos dar eu numai puteam sa dau inapoi aks ma astepta alt bebe ma urcat in salon miau fakt anestezie doar sa t ameteask dar tinand cont ca eram cik alergik am fakt ff urat plangeam numai puteam miau pus perfuzi dupa 1 ora am intrat in cabinet unde urma sa moara copilul meu si o parte din
kudika_979773
Postat pe 18 Ianuarie 2015 21:16
Mn cand am ajuns pe masa simteam cum il doare pe copilul meu se chinuiau sai scoata capul se chinuiau sal omoare am simtit ca mor dupa 2 ore am plecat aks simteam doar durerea din sufletul meu si ink o simt in fiecare noapte il visez mias fi dorit sa mor odata cu el este prea dureros sati omori propriu copil stiu ma simnt k o criminala si intro zi o sa platesc pt k iam fakt copilului meu iubitu meu copil iartama eu si surioara ta te iubim in fiecare zi ma intreabav unde e bebe iartama
kudika_979773
Postat pe 18 Ianuarie 2015 21:22
De la: kudika_979773, la data 2015-01-18 21:22:09 Mn cand am ajuns pe masa simteam cum il doare pe copilul meu se chinuiau sai scoata capul se chinuiau sal omoare am simtit ca mor dupa 2 ore am plecat aks simteam doar durerea din sufletul meu si ink o simt in fiecare noapte il visez mias fi dorit sa mor odata cu el este prea dureros sati omori propriu copil stiu ma simnt k o criminala si intro zi o sa platesc pt k iam fakt copilului meu iubitu meu copil iartama eu si surioara ta te iubim in fiecare zi ma intreabav unde e bebe iartama



Tot ceea ce spui este tardiv in acest moment!!!Decizia de intrerupere de sarcina este una personala,pe care v-ati asumat-o amandoi,tu si iubitul tau,deci a sosit timpul sa va asumati responsabilitatea asupra acestui act intim!!!Este o problema personala,si,drept urmare,trateaz-o ca atare,caci nu iti va readuce nimeni pruncul ucis!!!
Nu iti mai plange de mila,trebuia sa faci acest lucru inainte de a te hazarda in acte sexuale fara discernamant!!Poate s-a intamplat,din neatentie,din neglijenta asupra vietii tale intime,dar faptul este consumat si punerea cenusii pe cap nu mai este valabila!!
kudika_15804
Postat pe 19 Ianuarie 2015 07:34
Si mai ai tupeul sa vi aici si sa povestesti cu lux de amanunte cum a decurs totul ? Daca tot nu voiai sa-l pastrezi , de ce nu ai facut avortul mai repede ?

" cand am ajuns pe masa simteam cum il doare pe copilul meu se chinuiau sai scoata capul se chinuiau sal omoare... "


Luate-ar circu` ca mi-ai stricat ziua.

Rotty_
Postat pe 19 Ianuarie 2015 07:42
De la: Rotty_, la data 2015-01-19 07:42:45Si mai ai tupeul sa vi aici si sa povestesti cu lux de amanunte cum a decurs totul ? Daca tot nu voiai sa-l pastrezi , de ce nu ai facut avortul mai repede ?

" cand am ajuns pe masa simteam cum il doare pe copilul meu se chinuiau sai scoata capul se chinuiau sal omoare... "


Luate-ar circu` ca mi-ai stricat ziua.




Rottyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,nu te enerva,acest subiect este fara acoperire morala!! Trateaza-l ca atare!
kudika_15804
Postat pe 19 Ianuarie 2015 07:54
O sa incerc Bela , desii m-o sagetat la inima cand am citit.
Cu asa fiinta nu-i de discutat. Punct.
Rotty_
Postat pe 19 Ianuarie 2015 08:03
De la: Rotty_, la data 2015-01-19 08:03:03O sa incerc Bela , desii m-o sagetat la inima cand am citit.
Cu asa fiinta nu-i de discutat. Punct.



Relax!!!! Mergem mai departe!!!
kudika_15804
Postat pe 19 Ianuarie 2015 08:03
Intrebare de baraj: daca stiai ca nu mai vrei/nu mai poti creste un copil de ce nu ti-ai pus un sterilet dupa nasterea precedenta? De ce trebuie sa vii aici cu detalii despre un avort intr-o faza avansata a sarcinii?
Aaaaa, si inca un lucru: sunt femei care-si doresc un copil si nu-l pot avea, drept pt care, daca tot era sanatos, era trecut de primul trimestru si erai atat de "patrunsa" de sentimentele materne, de ce nu ai plecat de la clinica, duceai sarcina pana la sfarsit (ca tot nu mai era mult), nasteai si-l dadeai unui centru de unde sa poata fi adoptat sau luat chiar de tine inapoi?
puiut_77
Postat pe 20 Ianuarie 2015 12:43
Nenorocito!
klaudyaO
Postat pe 8 Februarie 2015 13:25
Nimeni nu te-a obligat , nu te-a tinut cu forta acolo , ai mers sa ti se faca chiuretaj,ca ai vrut tu.Acum ce doresti? sa storci lacrimi sau ce? vina e a ta doar a ta invata sa o suporti .Fa alt copil poate asa te vei simti mai bine...cine stie...
cristina55
Postat pe 11 Februarie 2015 23:31
De la: kudika_979773, la data 2015-01-18 21:22:09 Mn cand am ajuns pe masa simteam cum il doare pe copilul meu se chinuiau sai scoata capul se chinuiau sal omoare am simtit ca mor dupa 2 ore am plecat aks simteam doar durerea din sufletul meu si ink o simt in fiecare noapte il visez mias fi dorit sa mor odata cu el este prea dureros sati omori propriu copil stiu ma simnt k o criminala si intro zi o sa platesc pt k iam fakt copilului meu iubitu meu copil iartama eu si surioara ta te iubim in fiecare zi ma intreabav unde e bebe iartama


Se pare ca si un calau are mustrari de constiinta dupa crima.
Sper sa platesti ca ai luat un suflet nevinovat.
Eu as da orice sa fi avut privilegiul si fericirea de a avea un copil!
Arno_28
Postat pe 14 Februarie 2015 15:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
offf 8 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 02:36
Imi place sa avortez 201 De la: kudika12787 17 Aprilie 2012 19:27
Intrerupere de sarcina cu un singur comprimat 72 De la: 27 Octombrie 2016 14:26
CRESTERE IN INALTIME. TRATAMENT? ESTI MIC DE INALTIME? 13 De la: kudika_nikole 15 Ianuarie 2012 02:14
o parere macar......... 6 De la: marco918 19 Iulie 2009 14:30