Setari Cookie-uri

Scriu ca sa imi limpezesc gindurile ....nu atit de mult de a cere o parere ....dar mereu este binevenita ...

Buna .....sa fac o mica introducere ....Lucrez in Germania ca si PFLEGARIN ....cred ca stiti ce implica asta si pentru cei care nu stiu ca sa fiu scurta ...multa multa singuratate ....Dar sa incep mica mea poveste ....in urma cu 5 luni am inceput sa lucrez intrun loc la o doamna unde dispuneam de mai mult timp liber si mai ales si de intimitate care de fel in meseria acesta nu prea o ai .....si tot intrind pe net mai mult de plictiseala si cu dorinta de a conversa sa treaca timpul mai repede ...am acceptat sa ma intilnesc la o cafea cu un tip de pe net ..nu stiu de ce l am ales pe el sa fiu sincera ...pt ca erau multi care ma invitau dar niciodata nu m am gindit sa accept pt ca eu m am gindit mereu ca am venit cu scopul aicea ne a face ceva bani pt a putea dupa ce termina fiul meu liceu sa ne mutam aicea si nici cum nu ma gindeam cind am plecat din tara ca voi avea o aventura dar cred ca asa a fost sa fie ....si de acolo a inceput nebunia sa spun asa .....si acuma cind stau sa ma gindesc in urma imi dau seama ca ce am trait eu in 3 luni si aicea vorbesc doar de atractie fizica si sex si cind spun sex ....ma refer la tot ce ii poate trece prin cap cuiva si mai ales multa multa pasiune ....multa lume nu traieste intro viata poate acest lucru .....si mai ales am apreciat ca de la inceput mi a spus ca este insurat ....ca doreste doar o relatie bazata pe sex ...pt ca sa fiu si eu sincera nici eu nu doream alceva si imi si impusesem sa ma gindesc ca va dura trei luni si fiecare pe drumul lui dar vedeti niciodata sa nu spui niciodata ..pt ca nu este asa ca vrem noi ......pt ca daca si el si eu spunem ca vrem asta doar ...odata cu plecarea mea de acolo in alta parte dar tot in germania .....tot tinem legatura si parca acuma vorbim mult mai mult si mai ales tot imi spune sa ma intorc inapoi ca va incerca el sa imi gasesca un loc de munca si o chirie .....in ideia ca el stie ca vreau sa ma stabilizez aicea ....dar eu nu ma gindeam ca sa fac asta asa curind ....si mai ales chiar daca el spune ca nu se desparte de sotia lui pt ca o respecta ca e mama copiilor lui si ca nu vrea ca sa simnta copii lipsa lui ....tot el pe partea cealalta fara sa ii cer eu nimic ...imi spune ca daca ma voi muta 2 zilele pe saptamina le va petrece cu mine ....credeti -ma nu ca nu imi doresc o relatie ..chiar daca e de adulter .....dar nici nu vreau sa sufere niste copii .....stiu ca este nefericit in acesta casatorie ca asa nu ar fi petrecut cu mine in fiecare zi chiar daca doar citeva ore .....Si totusi chiar daca este gresit si asta ...una este o aventura care stiam ca se va termina in 3 luni una sa continui acesta relatie chair daca stim de la inceput cum stau treburile ......pentru la cit am ajuns eu sa il cunosc ..este o fire foarte pasionala si posesiva ...si ia de multe ori decizii in functie de ce simnte pe moment fara sa se gindeasca al urmari ...si poate ma repet nu vreau sa imi cladesc sa spun asa momentele de fericire chiar daca sint doar citeva ore pe nefericirea alcuiva ..chiar daca sa fiu sincera imi lipseste enorm si imi este tare dor de el ....Va rog sa ma scuza-ti ...daca poate nu are o noima ce am scris si nicio o continuitate ...dar am simntit nevoie sa ma descarc in primul rind ....O ZI BUNA LA TOTI ....

Postat pe 22 Februarie 2015 12:14
Decizia iti apartine , este viata ta , dar nu uita ca exista si barbati necasatoriti, la fel de singuri ca si tine .
Incheie orice contact cu el , si cauta-ti unul liber !
-Dyna-
Postat pe 22 Februarie 2015 12:33
De la: , la data 2015-02-22 12:14:07Buna .....sa fac o mica introducere ....Lucrez in Germania ca si PFLEGARIN ....cred ca stiti ce implica asta si pentru cei care nu stiu ca sa fiu scurta ...multa multa singuratate ....Dar sa incep mica mea poveste ....in urma cu 5 luni am inceput sa lucrez intrun loc la o doamna unde dispuneam de mai mult timp liber si mai ales si de intimitate care de fel in meseria acesta nu prea o ai.........................................


Chiar daca totul este atat de murdar,vei ajunge sa suferi,mai mult decat starea de bine adusa de pasiunea de moment existenta in astfel de aventuri.Te-ai descarcat????Gata,ajunge,elimina raul din viata ta!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Februarie 2015 12:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum fac sa am si eu o erectie in somn ? 14 De la: Sarikiz 19 Februarie 2013 19:46
depilare sau tuns in zona intima ???? :D 39 De la: kudika029282 6 Ianuarie 2011 21:22
fantezie erotica 4 De la: geo_reincarcat_iara 12 Mai 2010 22:01
Cat putem sa rezistam fara sex? 163 De la: alinabulina4 3 Iulie 2009 17:07
"fetele rele ajung in rai, fetele rele ajung unde vor......" 25 De la: _dulcik_ 1 Mai 2009 22:41