Setari Cookie-uri

te ajuta cineva cand esti in impas???

buna, oare pot gasi pe cineva in romania care vrea sa vina in spania in agricultura??? am firma aici dar singurul impediment este ca nu am rude si cunostinte si vreau totusi si pentru cei de acasa sa fac locuri de munca chiar de este departe de casa. oare pot gasi persoane doritoare??'
pludi
Postat pe 28 Martie 2015 15:41
Sustii ca ai o firma , ofera mai multe detalii , pt ca oamenii sa se poata interesa de seriozitatea ta de angajator.
Cine poate garanta ca esti o persoana de incredere si nu un profitor ?!!!

-Dyna-
Postat pe 28 Martie 2015 15:52
De la: pludi, la data 2015-03-28 15:41:27buna, oare pot gasi pe cineva in romania care vrea sa vina in spania in agricultura??? am firma aici dar singurul impediment este ca nu am rude si cunostinte si vreau totusi si pentru cei de acasa sa fac locuri de munca chiar de este departe de casa. oare pot gasi persoane doritoare??'




Ca sa poti prezenta o asemenea oferta de locuri de munca,este necesar sa dai un minim de informatii privind datele de identificare ale societatii,numar de inregistrare ca socieatte functionabila,cadrul legitim de functionare a ei,conditii de munca,pe baza de contract sau nu,domeniu de activitate explicit,informatii necesatre in astfel de cazuri!!In primul rand,cu cine stam de vorba?????
kudika_15804
Postat pe 28 Martie 2015 15:59
BUNA, MA NUMESC ROXANA CIUCASU SI SUNT ADMINISTRATORUL FIRMEI CITRUS FRUIT IMPORT EXPORT. TOT CE IMI DORESC E MANA DE LUCRU DIN ROMANIA PENTRU CA SUNT OAMENI MUNCITORI SI SIGUR AR CASTIGA MULT MAI BINE CA IN TARA. SUNT MII DE ROMANI AICI ADUSI PRIN CUNOSTINTE LA MUNCA IN AGRICULTURA SI DE ASTA DUC EU LIPSA DE OAMENI. LA FIRMA SE LUCREAZA CU CONTRACT. IN MOMENTUL CAND AJUNG SE FACE CONTRACT ASA CUM E NORMAL.
pludi
Postat pe 28 Martie 2015 16:05
...cu doamna pludi din Braila
-Dyna-
Postat pe 28 Martie 2015 16:06
DA SUNT ABONATA DE CATIVA ANI SI PANA ACUM DOAR AM FOST IN UMBRA SI AM PARTICIPAT LA EXISTENTA VOASTRA. ACUM SOLICIT UN AJUTOR
pludi
Postat pe 28 Martie 2015 16:09
Aceasta este pagina ta de fb ?
http://ro-ro.facebook.com/ciucasu.roxana
-Dyna-
Postat pe 28 Martie 2015 16:13
DA MA POTI GASI USOR CIUCASU ROXANA PE FACEBOOK
pludi
Postat pe 28 Martie 2015 16:14
Poate unii braileni te vor recunoaste si astfel iti vei rezolva asa zisa pb.
Succes
-Dyna-
Postat pe 28 Martie 2015 16:15
De la: pludi, la data 2015-03-28 16:05:58BUNA, MA NUMESC ROXANA CIUCASU SI SUNT ADMINISTRATORUL FIRMEI CITRUS FRUIT IMPORT EXPORT. TOT CE IMI DORESC E MANA DE LUCRU DIN ROMANIA PENTRU CA SUNT OAMENI MUNCITORI SI SIGUR AR CASTIGA MULT MAI BINE CA IN TARA. SUNT MII DE ROMANI AICI ADUSI PRIN CUNOSTINTE LA MUNCA IN AGRICULTURA SI DE ASTA DUC EU LIPSA DE OAMENI. LA FIRMA SE LUCREAZA CU CONTRACT. IN MOMENTUL CAND AJUNG SE FACE CONTRACT ASA CUM E NORMAL.



Nu era necesar sa tastezi cu "Caps Lock",am inteles despre ce este vorba!! Exista varianta prezentarii ofertei tale sub forma unui anunt in media,atat in Romania,cat si in tara in care te afli!!!Personal,nu ma intereseaza oferta ta,dar este posibil sa fii contactata de eventuali amtori de un loc de munca!!!
kudika_15804
Postat pe 28 Martie 2015 16:15
mersi frumos
pludi
Postat pe 28 Martie 2015 16:17
mersi frumos
pludi
Postat pe 28 Martie 2015 16:17
De la: pludi, la data 2015-03-28 16:17:31mersi frumos


Nu ai pt ce sa multumesti nimanui.
Oamenii in general sunt reticenti si sceptici in privinta unei asemenea oferte , de aceea datele tale despre tine ca persoana fizica sunt de o mare importanta !
Parerea mea e ca tot prin cunostintele pe care le ai in romania , poti gasi gasi oameni ce-si doresc un loc de munca.

Sau poti oferii datele firmei tale , fortelor de munca din orasul in care locuiesti in spania , exista si acolo romani care nu au de munca .
Ca administrator al firmei , cred ca ar fi trebuit sa stii mai multe , zic si eu asa...
-Dyna-
Postat pe 28 Martie 2015 16:30
Unii se vaita ca n-au de lucru , altii sa vaita ca nu au mana de lucru...Ciudata mai e lumea asta...
Rotty_
Postat pe 28 Martie 2015 16:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NATURA IN CASA NOASTRA!!! 2 De la: constructii24 23 Noiembrie 2011 11:34
ingrijire ficus 13 De la: daniraius 27 Februarie 2017 19:50
Ajutorrrrr helpppp Ficusul se ofileste !!!!!!!! 2 De la: aly_blue 19 Octombrie 2011 16:50
Instalatii de exterior 1 De la: paintman 1 Decembrie 2009 11:39
te ajuta cineva cand esti in impas??? 14 De la: pludi 28 Martie 2015 16:45