Setari Cookie-uri

Ajutor! Vreau sa-mi amenajez gradina

Buna!
Sper ca ma puteti ajuta si pe mine cu informatii :D
Caut o firma de amenajari gradini pentru ca imi doresc sa reamenajez spatiul verde din jurul casei. Eu am auzit de http://www.artagradinilor.ro/ , am vazut ca au realizat multe proiecte frumoase si au adus noi concepte de peisagistica in Romania? Portofoliul lor este destul de stufos, insa cunoasteti mai multe informatii despre ei?

Multumesc
kudika_994084
Postat pe 2 Februarie 2016 13:32
Pune locatia si posibil o sa gasesti si companii sau designeri de gradina care sa vina sa-ti faca o oferta.

Cat priveste portofoliul mentionat de tine despre linkul postat, nu vad de fapt nici un portofoliu acolo
Diferenta dintre un site care isi promoveaza marfa ca asta mentionata de tine si o firma de succes care face asa "lanscaping and gardening" pe real, este cand firma respectiva pune fotografii de la lucrarile executate de ei, nu schite creioante ca cele afisate deja.


daca vrei parerea mea, eu ti-as sugera s amai cauti, astia nu sunt ceea ce pretind si ti-am explicat de ce. O imagine reala este credibila, o schita creionata, este doar o perspectiva care poate fii executata de cineva priceput, dar ei nu dovedesc asta...pentru ca nu au pus poze reale.
kudika_11495
Postat pe 3 Februarie 2016 02:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Radacini de salcam crescute sub casa 1 De la: kudika_1033590 1 August 2018 13:02
ingrijire ficus 13 De la: daniraius 27 Februarie 2017 19:50
ANUNT PENTRU TIMISORENI-saint bernard pierdut - Timisoara 6 De la: Flowers 4 Martie 2011 13:35
PERGOLE SI FOISOARE! 4 De la: constructii24 22 Ianuarie 2013 12:32
Instalatii de exterior 1 De la: paintman 1 Decembrie 2009 11:39