Setari Cookie-uri

Dureri menstruale

Buna ziua! Am si eu o problema. De aproape doi ani am dureri ingrozitoare primele doua zile de menstra. Tin sa mentionez ca inainte am facut tratament hormonal fiindca aveam menstra abundenta ai de doua -trei ori pe luna. Acum s a remediat ina am dureri groaznice primele doua zile. Groaznic însemnând ca nu ma pot misca,nu am aer,vomit si nu pot face nimic. Nu imi trece cu nimic desi am încercat tot felul de tratamente medicamentoase si naturiste insa fara efect. Iar problema e ca nici nu am un diagnostic. Nici un medic nu imi spune nimic doar imi pre scriu anticonceptionale insa nu au efect. Am luat atâtea medicamente încât am probleme si cu ficatul. As avea nevoie de o sugestie de tratament si poate chiar si un diagnostic orientativ. Caci nimeni nu imi spune nimic. De asemenea mentionez faptul ca am un chist maricel pe ovarul srang. Va multumeac
kudika433929
Postat pe 21 Iunie 2015 21:21
De la: kudika433929, la data 2015-06-21 21:21:16Buna ziua! Am si eu o problema. De aproape doi ani am dureri ingrozitoare primele doua zile de menstra. Tin sa mentionez ca inainte am facut tratament hormonal fiindca aveam menstra abundenta ai de doua -trei ori pe luna. Acum s a remediat ina am dureri groaznice primele doua zile. Groaznic însemnând ca nu ma pot misca,nu am aer,vomit si nu pot face nimic. Nu imi trece cu nimic desi am încercat tot felul de tratamente medicamentoase si naturiste insa fara efect. Iar problema e ca nici nu am un diagnostic. Nici un medic nu imi spune nimic doar imi pre scriu anticonceptionale insa nu au efect. Am luat atâtea medicamente încât am probleme si cu ficatul. As avea nevoie de o sugestie de tratament si poate chiar si un diagnostic orientativ. Caci nimeni nu imi spune nimic. De asemenea mentionez faptul ca am un chist maricel pe ovarul srang. Va multumeac
,,,cel mai bine e sa mergi la doctor............
NEGRUTTTT
Postat pe 21 Iunie 2015 21:39
De la: kudika433929, la data 2015-06-21 21:21:16Buna ziua! Am si eu o problema. De aproape doi ani am dureri ingrozitoare primele doua zile de menstra. Tin sa mentionez ca inainte am facut tratament hormonal fiindca aveam menstra abundenta ai de doua -trei ori pe luna. Acum s a remediat ina am dureri groaznice primele doua zile. Groaznic însemnând ca nu ma pot misca,nu am aer,vomit si nu pot face nimic. Nu imi trece cu nimic desi am încercat tot felul de tratamente medicamentoase si naturiste insa fara efect. Iar problema e ca nici nu am un diagnostic. Nici un medic nu imi spune nimic doar imi pre scriu anticonceptionale insa nu au efect. Am luat atâtea medicamente încât am probleme si cu ficatul. As avea nevoie de o sugestie de tratament si poate chiar si un diagnostic orientativ. Caci nimeni nu imi spune nimic. De asemenea mentionez faptul ca am un chist maricel pe ovarul srang. Va multumeac



Investigatii medicale complete,draga mea!!!Nu au efect anticonceptionalele?????Sigur???Ma indoiesc!!!!
kudika_15804
Postat pe 22 Iunie 2015 08:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbatul pesti este razbunator????? 5 De la: bemm 11 Iulie 2011 11:56
dureri in bratul drept 1 De la: kudika458078 15 August 2019 18:20
infectie cu scurgeri 12 De la: kudika_974759 24 Octombrie 2014 13:09
Rinoplastie 3 De la: kudika_978190 4 Ianuarie 2016 22:42
Spitale Bucuresti 13 De la: Sasha_Criss 7 Martie 2015 14:14