Setari Cookie-uri

eu leu...el varsator!!

ce parere aveti despre compatibilitatea intre leu si varsator??
andreea_9
Postat pe 24 Octombrie 2010 22:18
Din cate stiu eu cam nasol...eu una sunt Berbec si el Varsator...si ne cam ...dar daca vrei sa mearga...merge relatia da trebuie sa stii sa faci compromisuri
...bafta multa
my_maria
Postat pe 16 Noiembrie 2010 12:58
AGONIE si EXTAZ!!!! Eu sunt Leo si am cam avut de "tras" in timpul aceastei relatii..
Eu iubeam cu tot sufletul, el se distra.. Eu il vedeam doar pe el, el vedea toate femeile din jurul lui.. Sexul era incendiar dar cu nabadai. Atunci cand m-am saturat sa mai fiu Luna si el Soarele si am inceput sa ma detasez de aceasta iubire bolnavicioasa, abia atunci "m-a vazut".. Dar a vazut doar ca nu mai eram a lui!! Explozii, certuri, tipete, si apoi iubire patimasa! Daca-ti place asa ceva, la un moment dat poti sa-l domesticesti. Are un suflet mare, poate chiar prea mare, de aceea si incap in el tot felul de "admiratoare".. E amuzant, marinimos, sincer, vizionar, "simte" tot ce faci si ce esti, se infurie rar, dar atunci cand o face, fereste-te!!
Invata sa-l cunosti si sa-l iubesti, fara a-i ierta tot ce face.. In felul lui e fidel, dar nu va vrea sa-ti arate asta sub nicio forma!
Una peste alta, o relatie pe care n-o vei uita niciodata, avand sanse sa devina The ONE!
Iubeste si lasa-te iubita! Merita!
SunnyMish1a
Postat pe 16 Noiembrie 2010 21:50
De la: andreea_9, la data 2010-10-24 22:18:44ce parere aveti despre compatibilitatea intre leu si varsator??
Ciao Andreea! Daca vrei o compatibilitate cat mai exacta trimite-mi datele de nastere si numele complete. Sunt, printre altele, numerolog si iti pot calcula compatibilitatea. De asemeni, daca vrei, o adresa de mail pentru a-ti trimite un raspuns privat. Ca zodii, varsatorul este compatibil cel mai bine cu balanta; de asemeni leul. Conteaza insa mult datele de nastere, ora, ascendentul, etc. Pentru un calcul exact e nevoie de aceste date. Iti doresc o relatie cat mai frumoasa! Succes!
gigi_oprea
Postat pe 17 Noiembrie 2010 21:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
flori,gradina si apartament 3 De la: polin 6 Decembrie 2011 22:24
Cadouri educatoare 3 De la: cherida78 28 Noiembrie 2013 23:59
Comercializam masline, ulei masline extravirgin, presat la rece. Preturi foarte mici, calitate superioara!!! 8 De la: polin 14 Decembrie 2011 18:35
Bărbatul gemeni 1 De la: kudika_1042698 17 Noiembrie 2021 13:33
scurgeri si iar scurgeri 9 De la: kudika_33716 28 Martie 2014 20:21