Setari Cookie-uri

fara sex in casatorie

Buna, am eu o problema sau sotia ?
in vara am implinit 7 ani de la nunta , am fost la restaurant, am sarbatorit, insa seara nu s-a intamplat nimic, a adormit alaturi de copil. am intrebat-o de ce nu a venit in dormitor la mine si mi-a zis ca a adormit langa copil. ok. insa nici a doua zi nu s-a intamplat nimic, a doua zi fiind sambata. oricum mi se pare ca facem rar sex , cam de 2-3 ori pe luna. am eu o problema sau ?
multumesc pentru ajutor
kudika_994627
Postat pe 8 Octombrie 2015 09:40
Tu nu ai sigur nicio problema si stiu ca sti asta asa ca poți afla si de la mine..exista din punctul meu de vedere doua probleme posibile una sa nu ai placa preamult si sa aacceptã formal sau din cauza unui strict necesar atunci când se face simțitã prezența acestei stãri sau stresul zilnic datorii s.a.m.d
kudika_996665
Postat pe 3 Decembrie 2015 05:03
De la: kudika_994627, la data 2015-10-08 09:40:17Buna, am eu o problema sau sotia ?
in vara am implinit 7 ani de la nunta , am fost la restaurant, am sarbatorit, insa seara nu s-a intamplat nimic, a adormit alaturi de copil. am intrebat-o de ce nu a venit in dormitor la mine si mi-a zis ca a adormit langa copil. ok. insa nici a doua zi nu s-a intamplat nimic, a doua zi fiind sambata. oricum mi se pare ca facem rar sex , cam de 2-3 ori pe luna. am eu o problema sau ?
multumesc pentru ajutor



Adevarul este la mijloc, cauza este in interiorul relatiilor voastre intime!!!

Domnule draga, prima mea intentie in a-ti raspunde a fost aceea de a-ti spune, ca problema este la sotia ta, si nu sunt departe de adevar, dar cauzele sunt generate de esecul vostru de a va armoniza viata de familie!!!

Priam greseala facuta de sotia ta este ca INCA doarme cu copilasul vostru, este CEA MAI MARE GRESEALA, multe casnicii se destrama din aceasta cauza!!Nu te intreb in legatura cu varsta copilului, caci ti-ai sters contul(oare de ce nu am mira asta?)))))),dar este foarte important de stiut ca aceasta continuare de a dormi cu copiii, in loc de a dormi alaturi de partener, este o mare greseala, repet asta pentru ca este o mare problema!!!!

In rest, ce sa iti spun, poate vei citi comentariile ulterioare iesirii tale de pe acest site????Discutati, probleam voastra se rezolva, doar in interiorul familiei voastre!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Decembrie 2015 07:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Soareci in casa 3 De la: Einsecticide 10 Septembrie 2014 11:21
Cum alegem prosopul ? 8 De la: Tradervip 20 Decembrie 2014 20:56
ma mai iubeste oare?????? 1 De la: kudika096023 26 Iulie 2010 23:06
vreau un sfat va rog:(( 96 De la: flory_blonda 9 Noiembrie 2010 20:19
ondulator 1 De la: addiction 4 Februarie 2013 23:48