Setari Cookie-uri

shopping online

Zoot vs answear:
Daca cineva se va mai afla in dilema mea, si anume de unde sa comand, sa stiti ca recomand zoot. De ce am ales aceste 2 site-uri? Caci se promoveaza ca fiind corecte fata de cumparator, comanzi unde vrei tu, probezi si daca nu-ti convine returnezi gratis in 30 de zile. asa a fost la zoot. insa cei de la answear te pun sa suporti tu costurile curierului, nu poti returna produsele la sediu, nu au cabine de proba prin oras cum au cei de la zoot, iar daca vrei sa returnezi gratis trebuie sa mai faci o comanda. serios? eu m-am suparat, nu stiu altii...
in plus la answear nu pot plati cu cardul, mi-am cam luat teapa. am comandat de mos pentru sot, dar cd au venit acasa nu au coincis toate marimile, acum ca sa returnez gratis trebuie sa mai fac o comanda... sa nu mai zic ca m-a sunat curierul cand era la usa, noroc ca era vecina acasa si am imprumutat la ea banii, roaga curierul sa dea coletul, a fost o nebunie. va mai recomand kurtmann cand vine vorba de reduceri mari. voi de unde cumparati online?
ah... si am mai auzit despre aliexpress, ati comandat de acolo? este safe?
otilia_b_healthy
Postat pe 4 Decembrie 2015 21:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vreau si eu un sfat! 15 De la: ilumax_76 20 Iulie 2011 12:39
Cursuri de radio si televiziune acreditate 1 De la: college_media 15 Martie 2010 20:23
Superpromotie AMAFASHION !!! 1 De la: kudika002399 13 Martie 2009 18:15
va rog sa ma ajutati...! 3 De la: freakbabe 3 Februarie 2010 19:58
Fetelor, am nevoie de cat mai multe sfaturi 30 De la: leo_ 25 Iunie 2010 09:05