Setari Cookie-uri

Ce se intampla??

Buna...problema mea este ca ma intalnesc cu un baiat dar nu sunt impreuna cu el.El poate sa face ce vrea eu fac si ma intalnesc cu cine vreau.Nu avem nici o obligatie dar ne intalnim cand ne este dor unul de altul si suntem foarte atrasi.Ideea este ca atunci cand ma intalnesc cu el ii vine foarte greu sa ma sarute(cand il sperii ca trebuie sa plec atunci face si el ceva)dar si cand o face nu ne mai oprim, se vede ca e foarte mult atras de mine( sa nu va ganditi ca e un rusinos sau ceva deoarece toata lumea il crede cel mai tare, cel mai frumos si toate fetele sunt moarte dupa el..nimeni nu si.ar imagina ca ii vine greu sa o faca iar eu niciodata nu il sarut eu prima. Azi m.a invitat la film si am avut 2 ore de mers cu masina dus si intors si pe langa ca am stat si la film nu m.a sarutat( si a insistat sa mergem la film)M.am mirat foarte tare.Oare ii este prea rusine? Nimeni nu si.ar imagina ca nu poate saruta o fata la intalnire.Ii era putin somn oare asta e problema? Sau ca am incercat sa il fac gelos cu altii? Dar si el a facut asta.Nu imi explic...atunci cand isi face curaj sa ma sarute nu ma mai lasa sa p!ec....ce credeti?
kudika_993567
Postat pe 13 Ianuarie 2016 18:59
De la: kudika_993567, la data 2016-01-13 18:59:29Buna...problema mea este ca ma intalnesc cu un baiat dar nu sunt impreuna cu el.El poate sa face ce vrea eu fac si ma intalnesc cu cine vreau.Nu avem nici o obligatie dar ne intalnim cand ne este dor unul de altul si suntem foarte atrasi.Ideea este ca atunci cand ma intalnesc cu el ii vine foarte greu sa ma sarute(cand il sperii ca trebuie sa plec atunci face si el ceva)dar si cand o face nu ne mai oprim, se vede ca e foarte mult atras de mine( sa nu va ganditi ca e un rusinos sau ceva deoarece toata lumea il crede cel mai tare, cel mai frumos si toate fetele sunt moarte dupa el..nimeni nu si.ar imagina ca ii vine greu sa o faca iar eu niciodata nu il sarut eu prima. Azi m.a invitat la film si am avut 2 ore de mers cu masina dus si intors si pe langa ca am stat si la film nu m.a sarutat( si a insistat sa mergem la film)M.am mirat foarte tare.Oare ii este prea rusine? Nimeni nu si.ar imagina ca nu poate saruta o fata la intalnire.Ii era putin somn oare asta e problema? Sau ca am incercat sa il fac gelos cu altii? Dar si el a facut asta.Nu imi explic...atunci cand isi face curaj sa ma sarute nu ma mai lasa sa p!ec....ce credeti?



Ce cred?????"Este foarte mult atras de tine"?????Posibil, caci sexualitatea exista in fiecare om, important este, nu existenta ei, ci cum stii sa te folosesti de ea!!!!Daca va place distractia, implicati-va in acest tip de distractie, doar este in trend!!!!

kudika_15804
Postat pe 14 Ianuarie 2016 07:19
Tocmai..asa m.am gandit si eu ca nu am de ce sa nu ma distrez. Dar nu inteleg de ce in unele situatii este asa de timid..doar ne stim pe aproape doi ani de zile. Daca la o intalnire intreaga nu m.a sarutat nu stiu ce sa inteleg.De ce mai imi da intalnire?
kudika_993567
Postat pe 15 Ianuarie 2016 20:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am si eu o problema mare!! 70 De la: Jong 21 Februarie 2012 17:40
Ajutor 5 De la: Limba_scoasa 15 Iulie 2013 21:35
Sunt virgin la 26 ani 2 De la: kudika981930 17 Iulie 2016 13:17
nu pot intelege 40 De la: bruneagra25 1 Iunie 2009 11:18
Sexul la prima intalnire.. 469 De la: leo_ 19 Noiembrie 2010 12:08