Setari Cookie-uri

nu ma simt satisfacuta!

Buna, nici nu stiu de ce scriu aici, dar chiar am nevoie de un sfat. Nu ma simt satisfacuta de catre prietenul meu. De obicei problema era invers, barbatii aveau chef, iar femeile nu. Aici se pare ca e invers. Am chef de sex, iar el ma refuza cu diverse pretexte. Nu cred ca ma inseala, dar imi spune cand ne certam ca nu e atras de mine si ca nu e satisfacut. Am incercat sa 'spice up', dar parca nu isi da niciun interes si tot el se plange. Mentionez ca se intampla cateodata sa aiba si el chef, ajungem sa o facem, dar nu ma simt bine deloc..poate tocmai din motivele ca nu inteleg de ce se culca cu mine daca nu e atras de mine. Cred ca ma complexeaza ca nu inteleg de ce o face, poate se gandeste la alta sau nush...Ideea e ca daca am eu chef ma refuza, dar daca eu il refuz pe el se supara. Asta e varianta scurta si probabil multi dintre voi o sa rada, nici eu nu cred ca am expus tocmai bine subiectul, avand in vedere ca mai sunt multe chestii la mijloc, dar am incercat sa evidentiez esentialul.
crissulinaa
Postat pe 8 Ianuarie 2016 14:32
Femeia complexa si barbatul ce complexeaza ...si cica extremele nu se atrag
kudika_988778
Postat pe 9 Ianuarie 2016 14:38
te astept pe mess,id baiat_bun2013 si iti voi explica
POTENT_discret_DOTAT
Postat pe 9 Ianuarie 2016 18:00
Nu stiu ce sa zic....Poate nu se mai simte atras de tine si probabil tu oarecum simti asta si de aceea nu te poti bucura nici tu de placere in timpul actului.Nush ce sa zic...Cu el ai discutat?
GoldAngel
Postat pe 20 Februarie 2016 12:36
Baiat_bun esti potent?
GoldAngel
Postat pe 20 Februarie 2016 12:37
Draga mea.
In aceasta problema cu siguranta esti tu de vina.
E suficient ca o singura data sa-l fi refuzat,sau mai grav sa fi avut un comportament retinut,ca lui sai creezi retineri,sau lipsa apetitului.El poate gindi ca daca iar incearca sar putea sa gaseasca o aceiasi rece,sau fara chef.
E foarte dificil in cazul barbatilor in special mai sensibili.
Tine minte un lucru foarte important:femeia poate face sex in orce conditii si la orce virsta...pentru ca scuze o sa fiu putin brutal...Gaura-i gaura orcind poate fi folosita si daca e putin excitata atunci fara probleme.
Dar se pare ca la barbat e cu totul altfel.Daca nu functioneaza atractia...ERECTIA e de cele mai multe ori zero,si stiind ca sar putea ajunge acolo atunci mai bine te refuza sub diferite pretexte.
Satzi povestesc o treba similara ce am traito eu.
Incepind actul sexual cu o tipa ce mia placut la nebunie,la disperare ,si desigur simtinduma in al noualea cer...La un moment dat Tipa imi zice,Ai incuiat usa la camera?In clipa aia nici daca apasai un buton electric nu cred ca avea efect mai repede.In secunda urmatoare erectia mea era la pamint.Dupa o perioada de timp placindumi orcum foarte mult am mai incercat de citeva ori.Rezultatul era zero.La un moment dat ingrijorat am incercat in alta parte banuind o vina a mea.Nici vorba,cu o tipa care imi placea infinit mai putin sexul a fost la mare cinste.Asa ca draga mea da filmul inapoi si vezi ce se mai poate repara.
kudika_949711
Postat pe 7 Martie 2016 18:17
De la: crissulinaa, la data 2016-01-08 14:32:21Buna, nici nu stiu de ce scriu aici, dar chiar am nevoie de un sfat. Nu ma simt satisfacuta de catre prietenul meu. De obicei problema era invers, barbatii aveau chef, iar femeile nu. Aici se pare ca e invers. Am chef de sex, iar el ma refuza cu diverse pretexte. Nu cred ca ma inseala, dar imi spune cand ne certam ca nu e atras de mine si ca nu e satisfacut. Am incercat sa 'spice up', dar parca nu isi da niciun interes si tot el se plange. Mentionez ca se intampla cateodata sa aiba si el chef, ajungem sa o facem, dar nu ma simt bine deloc..poate tocmai din motivele ca nu inteleg de ce se culca cu mine daca nu e atras de mine. Cred ca ma complexeaza ca nu inteleg de ce o face, poate se gandeste la alta sau nush...Ideea e ca daca am eu chef ma refuza, dar daca eu il refuz pe el se supara. Asta e varianta scurta si probabil multi dintre voi o sa rada, nici eu nu cred ca am expus tocmai bine subiectul, avand in vedere ca mai sunt multe chestii la mijloc, dar am incercat sa evidentiez esentialul.



Nu exista iubire intre voi, ci, doar nevoia fizica de a va satisface reciproc, si aceea exista nu tocmai in parametri normali!!!
kudika_15804
Postat pe 8 Martie 2016 06:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Experiente (ne)reusite. Sexul in spatii publice 53 De la: ema_rice 16 Ianuarie 2012 00:05
sa am incredere? 4 De la: miss_darine 5 Ianuarie 2011 18:55
Fetele ma ajutati?:)) 21 De la: CrisLupu 1 August 2011 23:01
SIBIU. Divorțat, 38 ani, caut doamna pentru relații discrete. 2 De la: kudika_1035724 12 Februarie 2019 18:41
S-a indragostit de mine vanzatoarea de la fast food... 118 De la: Baiat_virgin 27 Februarie 2013 06:58