Setari Cookie-uri

Revenire

Buna,si o zi frumoasa
Un tupeu mare sa vrei sa te intorci dupa 4ani de la divort.Cr parere aveti l-a parasit si a treia nevasta
kudika_11013
Postat pe 17 Ianuarie 2016 17:15
Bravooo
Negrutt
Postat pe 17 Ianuarie 2016 18:28
Trimite-l la urmatoarea !De bun ce e cred ca va avea 30 de sotii
kudika_988778
Postat pe 17 Ianuarie 2016 18:43
De la: kudika_11013, la data 2016-01-17 17:15:03Buna,si o zi frumoasa
Un tupeu mare sa vrei sa te intorci dupa 4ani de la divort.Cr parere aveti l-a parasit si a treia nevasta



Ce parere pot avea despre un asemenea exemplar????Nu este problema ta, ci a lui!!!Nu mi-as face probleme in aceasta directie, dimpotriva, l-as ignora total!!!Nu te lasa impresionata de falsitatea barbatilor!!!!!
kudika_15804
Postat pe 18 Ianuarie 2016 07:13

Ce parere pot avea despre un asemenea exemplar????Nu este problema ta, ci a lui!!!Nu mi-as face probleme in aceasta directie, dimpotriva, l-as ignora total!!!Nu te lasa impresionata de falsitatea barbatilor!!!!![/quote]

Eºti adepta "principiului" potrivit cãruia "toate femeile E curve ºi toþi bãrbaþii E porci", dacã arunci anatema falsitãþii pe TOÞI bãrbaþii ? Atunci te poþi duce la mãnãstire, urmând sfatul lui Hamlet ! Numai cã Shakespeare, prin Hamlet, o trimtea pe Ofelia sã aleagã între mãnãstire ºi bordel, fiindcã, în engleza epocii, cele douã "locaþii" erau exprimate prin acelaºi cuvânt ! Tu ce alegi ? Oricum, dacã tu nu ai nevoie de bãrbaþi, înseamnã fie cã i-ai "încercat" pe toþi ºi nu te-au satisfãcut, fie cã habar nu ai ce e ãla un bãrbat ºi care e manualul lui de întrebuinþare. Sau, dacã eºti lesbi, desfãºoarã-þi ideile pe un site LGBT, nu aici, pe un site de oameni normali.
kudika592637
Postat pe 31 Ianuarie 2016 17:26
De la: kudika592637, la data 2016-01-31 17:26:27
Ce parere pot avea despre un asemenea exemplar????Nu este problema ta, ci a lui!!!Nu mi-as face probleme in aceasta directie, dimpotriva, l-as ignora total!!!Nu te lasa impresionata de falsitatea barbatilor!!!!!


Eºti adepta "principiului" potrivit cãruia "toate femeile E curve ºi toþi bãrbaþii E porci", dacã arunci anatema falsitãþii pe TOÞI bãrbaþii ? Atunci te poþi duce la mãnãstire, urmând sfatul lui Hamlet ! Numai cã Shakespeare, prin Hamlet, o trimtea pe Ofelia sã aleagã între mãnãstire ºi bordel, fiindcã, în engleza epocii, cele douã "locaþii" erau exprimate prin acelaºi cuvânt ! Tu ce alegi ? Oricum, dacã tu nu ai nevoie de bãrbaþi, înseamnã fie cã i-ai "încercat" pe toþi ºi nu te-au satisfãcut, fie cã habar nu ai ce e ãla un bãrbat ºi care e manualul lui de întrebuinþare. Sau, dacã eºti lesbi, desfãºoarã-þi ideile pe un site LGBT, nu aici, pe un site de oameni normali. [/quote]


Nu te stresa din cauza gastii lor de misogini si misandrine , cine nu le canta in struna ,sunt etichetate ca fiind toate curve si barbatii porci . E strategia lor de a intimida pe cei si cele slabe de inger , iar toate astea pt ca isi castiga existenta din asta !
kudika_988778
Postat pe 31 Ianuarie 2016 18:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
castiga un Opel Corsa insriete si tu in concurs 1 De la: kudika060690 14 Iulie 2010 13:26
Ce este un Consilier Personal 5 De la: elenatibrea 18 Iulie 2012 14:15
http://izolatii-polistiren.ro/ 1 De la: snake34 7 Decembrie 2011 07:28
Fetele am si eu o rugaminte la voi.La anu ma casatoresc si nu prea cunosc traditiile din parte sotului.Imi puteti spune va rog ce traditii sunt in Bistrita? 12 De la: anrya 17 Iulie 2013 07:58
Calvitia hipotiroidiana! 1 De la: kudika_943956 16 Februarie 2016 09:48