Setari Cookie-uri

buna ziua

As dori si eu sa aflu mai multe despre operatia gastric sleev daca ma poate ajuta cineva...vreau sa o fac in martie 2016eu sunt in italia acum si nu pot sta in ro mai mult de o luna sau chiar 3 saptamani as dori sa stiu cat dureaza cu totu programare analize operatie toate se fac intro zi sau trebuie cateva zile pana te programeaza pana iti fac analize am auzit ca trebuie sa mergi si la niste sedinte(sunt obligatorii aceste sedinte?)ca eu nu prea as dori sa merg la ele ca nu voi avea timp mam documentat despre operatie pe internet)vreau operatia sa mio fac in constanta si eu sunt din braila, vreau sa merg la operatie cu prietenul meu. Din cate am inteles nu are voie sa stea sa ma astepte in spital pana termin operatia va trebui sa stea la vriun hotel ceva de acea as dori mai mult sa stiu cat dureaza cu tOATE repet analize sedinte programare operatie....si as mai dori sa stiu daca dintre voi care ati facut operatia este cineva care dupa operatie a nascut si dupa cat timp e foarte important pentru mine astept cat mai multe raspunsuri
Andrutza_Andrutza_1
Postat pe 18 Ianuarie 2016 12:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am 17 ani, si nu pot scapa de kg in plus.. cine ma oate ajuta? 20 De la: denis_roxana 23 Mai 2011 17:29
Vreau o parere de la iubitorii de animale 15 De la: koph 11 Noiembrie 2009 23:33
obezitatea o problema majora 0 De la: 7 Iunie 2009 16:38
Am slabit 16 kg 2 De la: Evidence 18 Ianuarie 2016 21:44
Zumbaromania arde caloria! 1 De la: zumbaromania 22 Mai 2010 23:45