Setari Cookie-uri

celulita

cummscapam de celulita si kilogramele in plus?stie cineva??
sora_flory
Postat pe 29 Mai 2008 12:33
mergi la sala acum ca e vara e cel mai bine ,miscare multa ,apa pe masura ,putin regim si muuuuulta vointa ai sa vezi ca functioneaza succes

Postat pe 1 Iulie 2008 14:38
sunt o multitudine de variante. daca ai si un buget mai larg...cu atat mai bine. de asemenea multa vointa!!!!
Kittynelle
Postat pe 2 Iulie 2008 19:26
De celulita nu scapi!Asta e crudul adevar.De kilogramele in exces,insa, se poate scapa,trebuie doar sa vrei cu o vointa de neclintit...e mai greu decat pare.Mult succes!
klarra
Postat pe 23 August 2008 15:38
se poate scapa si de celulita dar nu de toata...asta e de fapt crudul adevar:))!!! eu am scapat o perioada facand jogging. dupa aceea m`am lasat si am inceput cu mancarea nesanatoasa, multe prajeli, mult alcool shi tot tacamul! am pus-o la loc, evident! acum iar incerc cu sport, pt k, din fericire am dat jos kg in plus, adika 11 kg shi st mandra de mine ...multa bafta shi voua!
ankutzikaa
Postat pe 23 August 2008 16:25
se poate scapa si de celulita cu multa hotarare...daca iti faci abonament la inot si mergi destul de des si adopti un stil de viata sanatos,eu cred ca reusesti....dar asta sa fie de lunga durata...la inceput e mai greu,dar mai apoi va fi ceva normal...ptr ca te simti mult mai bine si mai usurata mancand niste alimente usoare...uitati-va la o prajitura,cata grasime are...numai bine nu poate face...nu numai d.p.d.v al dietei dar si al organismului in general...asa ca daca vrem sa aratam bine,trebuie sa adoptam un stil de viata sanatos si cu multa miscare,nu diete de 7 zile dupa care ne intoxicam din nou,si culmea,asteptam sa aratam bine....scuzati semnele de punctuatie sau modul de exprimare...ma grabesc...va pup si mult succes
tupeista
Postat pe 28 August 2008 10:32
Eu am reusit sa scap de celulita destul de bine cu ajutorul unui costum de slabit cu efect de sauna si cu un pic de masaj anticelulitic. Dar costumul ala a facut minuni din punctul meu de vedere. Am reusit sa scap de celulita in proportie de 70-80% si am si dat kg jos destule. Eu va zic sa-l incercati.
anomis1980
Postat pe 11 Septembrie 2008 16:29
vreau sa stiu daca se gaseste si in comert acest costum de slabit cu efect de sauna????
claudiacoserea
Postat pe 9 Octombrie 2008 10:35
de celulita nu o sa scapi niciodata! celulita se prezinta sub forma unor fibre prinse de muschi, iar daca ai ghinionul ca acele fibre sa fie la suprafata pielii atunci se formeaza celulita! sunt persoane grase care nu au celulita si sunt persoane slabe care au celulita. poti scapa de ea o anumita perioada de timp daca te tine bugetul, dar iti garantez k ea o sa revina la loc, pentru ca prin tratamente, masaje sau alte minuni doar se rup legaturile alea, dar ele o sa se refaca si o sa apara iarasi! dar o poti preveni sa nu se inmulteasca, trebuie sa bei muuulta apa, sa mananci sanatos, sa nu fumezi, sa nu bei; adica un stil de viata sanatos!
mymy_shor
Postat pe 10 Octombrie 2008 14:20
Hello girls..www.hainutecool.blogspot.com...am mai postat hainute..sunt funny si preturi foarte acesibile..va astept.pups
_madalina_alexandra_
Postat pe 18 Noiembrie 2008 23:32
Cel mai bun preparat pt celulita este apa plata. Beti cate 3 litri de apa plata si faceti de 3 ori pe saptamana masaj, si singure puteti sa va faceti, ca sa accelerati circulatia si dupa o luna o sa se vada rezultat. Ar fi foarte bine sa faceti putin sport, ar fi rezultate mult mai vizibile. E interzis sucurile din comert, mai ales cele acidulate.
Bafta!
merycam
Postat pe 2 Februarie 2009 18:26
Pentru a combate celulita, eu am folosit produsele din gama Geomar pe care le-am gasit aici http://www.probeauty.ro/.
Daca le folosesti regulat, te asteapta rezultate exceptionale.
miaseo
Postat pe 23 Februarie 2009 13:36
Sport cat de mult ,masaj, alimentatie echilibrata
iulia75
Postat pe 24 Martie 2009 18:36
De la: iulia75, la data 2009-03-24 18:36:01Sport cat de mult ,masaj, alimentatie echilibrata


Corect ! si rabdareeeeee + vointa si bineinteles renuntatul la mesele grase
DariaMih
Postat pe 1 Iulie 2013 20:18
De la: claudiacoserea, la data 2008-10-09 10:35:37vreau sa stiu daca se gaseste si in comert acest costum de slabit cu efect de sauna????


Poate sa existe si asa ceva
DariaMih
Postat pe 1 Iulie 2013 20:19
De la: klarra, la data 2008-08-23 15:38:06De celulita nu scapi!Asta e crudul adevar.De kilogramele in exces,insa, se poate scapa,trebuie doar sa vrei cu o vointa de neclintit...e mai greu decat pare.Mult succes!


Mda, dar cine este pe aici si se documenteaza din timp bineinteles ca poate sa previna aparitia ei si sa renunte la mancarea grasa, sucuri acidulate etc etc
DariaMih
Postat pe 1 Iulie 2013 20:20
De la: ankutzikaa, la data 2008-08-23 16:25:09 se poate scapa si de celulita dar nu de toata...asta e de fapt crudul adevar:))!!! eu am scapat o perioada facand jogging. dupa aceea m`am lasat si am inceput cu mancarea nesanatoasa, multe prajeli, mult alcool shi tot tacamul! am pus-o la loc, evident! acum iar incerc cu sport, pt k, din fericire am dat jos kg in plus, adika 11 kg shi st mandra de mine ...multa bafta shi voua!



Dar cum ai putut sa renunti la un stil de viata sanatos si sa te afunzi in ce ai zis tu ?? pff..ai cam muncit degeaba:)
DariaMih
Postat pe 1 Iulie 2013 20:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dieta Balerina 151 De la: catalina09 27 Iulie 2015 20:02
cartea mihaela bilic 80 De la: Ginutza03 25 Octombrie 2018 12:20
Dieta South Beach 4 De la: kudika_972249 23 Octombrie 2014 15:40
As vrea o parere sau un sfat .. am nevoie .. va rog sa ma ajutati 13 De la: yumalai 30 Mai 2009 08:45
ma cred foarte grasa 21 De la: kudika_32893 18 Octombrie 2013 13:21