Setari Cookie-uri

Iubire de bani?

Buna seara!Sunt intro relatie de ceva timp,fata are mari probleme financiare(datorii,rate,carduri,etc.).Iesise dintr-o relatie foarte dificila,dupa scurt timp ne-am cunoscut,Relatia a mers frumos,apoi a inceput s-a scoata problemele financiare,am ajutato,fara pretentii.De ceva timp,ma Evita si ne vedem rar,uneori,simt,din interes.Sper s-a nu gresesc,mereu da de inteles ca nu are bani.Eu ii dau mereu,Relatia decurge la modul asta.Am plimbato,am rasfatato si o rasfat,dar ma tine LA distanta.Eu ii spun ca o iubesc,ea se poarta cu rezervarea,spunand ca are problemele ei.Mereu asa,nu reusesc s-a inteleg ce se intamplat.Iubeste doar banii,sau...
kudika_1005869
Postat pe 16 Martie 2016 23:07
De la: kudika_1005869, la data 2016-03-16 23:07:03Buna seara!Sunt intro relatie de ceva timp,fata are mari probleme financiare(datorii,rate,carduri,etc.).Iesise dintr-o relatie foarte dificila,dupa scurt timp ne-am cunoscut,Relatia a mers frumos,apoi a inceput s-a scoata problemele financiare,am ajutato,fara pretentii.De ceva timp,ma Evita si ne vedem rar,uneori,simt,din interes.Sper s-a nu gresesc,mereu da de inteles ca nu are bani.Eu ii dau mereu,Relatia decurge la modul asta.Am plimbato,am rasfatato si o rasfat,dar ma tine LA distanta.Eu ii spun ca o iubesc,ea se poarta cu rezervarea,spunand ca are problemele ei.Mereu asa,nu reusesc s-a inteleg ce se intamplat.Iubeste doar banii,sau...



Da, iubeste, doar banii!!!!
kudika_15804
Postat pe 17 Martie 2016 07:06
De la: kudika_1005869, la data 2016-03-16 23:07:03Buna seara!Sunt intro relatie de ceva timp,fata are mari probleme financiare(datorii,rate,carduri,etc.).Iesise dintr-o relatie foarte dificila,dupa scurt timp ne-am cunoscut,Relatia a mers frumos,apoi a inceput s-a scoata problemele financiare,am ajutato,fara pretentii.De ceva timp,ma Evita si ne vedem rar,uneori,simt,din interes.Sper s-a nu gresesc,mereu da de inteles ca nu are bani.Eu ii dau mereu,Relatia decurge la modul asta.Am plimbato,am rasfatato si o rasfat,dar ma tine LA distanta.Eu ii spun ca o iubesc,ea se poarta cu rezervarea,spunand ca are problemele ei.Mereu asa,nu reusesc s-a inteleg ce se intamplat.Iubeste doar banii,sau...



Raspunsul corect ti l-ai dat singur! Un mic exemplu minor , cu banii poti cumpara medicamente , dar nu si sanatatea ,exact asa este si cu iubirea . Este alegerea ta , te trezesti din prostie , sau continui sa fii orb
kudika_988778
Postat pe 17 Martie 2016 12:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dece nu doresc femeile sa faca sex mai des? 75 De la: guru_ion 8 Ianuarie 2012 00:05
tratament facial gratis timisoara? 1 De la: cretanalina29 17 Iulie 2012 12:28
ajutor :D 9 De la: kudika408835 14 Aprilie 2013 18:01
Dureri menstruale 3 De la: kudika433929 22 Iunie 2015 08:27
AVON 1 De la: VICNICO2010 28 Februarie 2011 13:05