Setari Cookie-uri

Sex oral sau pa!

Acum nu stiu daca e de ras,de plans, de dat cu caciula de pamant, insa, dupa doi de ani de relatie, mi s-a spus ca daca nu pot oferi sex oral...pa!!!
Acum, incerc sa pricep cumva, treaba.Am mai avut discutia asta, a inteles ca nu e ok pentru mine, insa a reaparut problema, pare-se ca pentru el, e destul de mare.Incerc sa privesc situatia din mai multe puncte de vedere, insa ceea ce imi vine ca un pumn in freza e ca daca nu ofer sex oral, sunt egala cu zero.Nu stiu, sunt destul de confuza, eu am incheiat relatia, ma simt folosita si anulata complet.
As dori niste puncte de vedere mai mature, experimentate.Va multumesc.
Dany_elle
Postat pe 25 Aprilie 2016 15:22
Bravo! Faptul ca ai un punct de vedere propriu, e de apreciat!
Darius_
Postat pe 25 Aprilie 2016 22:29
De la: Dany_elle, la data 2016-04-25 15:22:11Acum nu stiu daca e de ras,de plans, de dat cu caciula de pamant, insa, dupa doi de ani de relatie, mi s-a spus ca daca nu pot oferi sex oral...pa!!!
Acum, incerc sa pricep cumva, treaba.Am mai avut discutia asta, a inteles ca nu e ok pentru mine, insa a reaparut problema, pare-se ca pentru el, e destul de mare.Incerc sa privesc situatia din mai multe puncte de vedere, insa ceea ce imi vine ca un pumn in freza e ca daca nu ofer sex oral, sunt egala cu zero.Nu stiu, sunt destul de confuza, eu am incheiat relatia, ma simt folosita si anulata complet.
As dori niste puncte de vedere mai mature, experimentate.Va multumesc.



Nimeni nu te poate forta sa faci ceva nedorit de tine!!!Da, o femeie, careia i se impun astfel de practici, este DOAR FOLOSITA, UMILITA, nicidecum iubita!!!ACtul intim este de o frumusete deosebita, daca este insotit de iubire si respect pentru partener!!!Toti prostii si handicapatii fac sex, asa ca nu regreta nimic, mergi pe drumul tau!!!!!
kudika_15804
Postat pe 26 Aprilie 2016 07:28
Va multumesc pentru raspunsuri.
Nici macar dezamagita nu mai pot fi.Doar scarbita.Se pare ca in afara de pestari in pat, nu insemn mare lucru.Insa viata merge inainte, nu pot sa renunt la ceea ce sunt pentru cineva care nu da doi bani pe mine.
Dany_elle
Postat pe 26 Aprilie 2016 08:43
De la: Dany_elle, la data 2016-04-26 08:43:57Va multumesc pentru raspunsuri.
Nici macar dezamagita nu mai pot fi.Doar scarbita.Se pare ca in afara de pestari in pat, nu insemn mare lucru.Insa viata merge inainte, nu pot sa renunt la ceea ce sunt pentru cineva care nu da doi bani pe mine.



Draga mea, in momentul in care o femeie se umileste in fata unui barbat, acea doamna nu se mai poate numi femeie!!!Domnul respectiv NU MERITA nici macar scarba ta, fii linistita, multumeste domnului ca ai iesit dintr-o relatie in care erai folosita si ZAMBESTE!!!!Cu toata inima!!!Ca fostul tau iubit, sunt foarte multi barbati, dar, poate, vei gasi barbatul, care sa vada, in tine, FEMEIA, nicidecum formele de practicare a sexului!!!Repet, ZAMBESTE!!
kudika_15804
Postat pe 26 Aprilie 2016 08:51
Iti multumesc 15804, chiar zambesc. Cred ca, in safrsit voi redeveni libera.
Dany_elle
Postat pe 26 Aprilie 2016 08:59
De la: Dany_elle, la data 2016-04-26 08:59:18Iti multumesc 15804, chiar zambesc. Cred ca, in safrsit voi redeveni libera.



Absolut, puterea si forta de a te ridica sunt numai in tine, nu in ceilalti!!!Sa nu iti fie frica sau jena sa fii FEMEIE, exprima-te liber, decent si demn!!!!
kudika_15804
Postat pe 26 Aprilie 2016 09:01
Nu ai pierdut un om bun,ai procedat corect spunandu-i hai pa , ai scapat de un pervers ipocrit lipsit de caracter ! Un barbat ce te respecta , te iubeste si isi doreste familie , nu vine cu asemenea propuneri !
Exista si altfel de barbati ,atat timp cat ai respect fata de tine insati ca femeie , vei avea sansa sa cunosti si un barbat care sa te respecte si aprecieze ca om , nu ca un obiect sexual folosindu-te pt placerile sale perverse.
kudika_988778
Postat pe 26 Aprilie 2016 09:45
Candva m-a iubit si a nu s-a ridicat problema la acest mod.Nu inteleg ce s-a intamplat.Poate ca nu o mai face.Asta ma doare mai tare...Oricum, cum zici si si tu 988778, nu am pierdut nimic bun.Si, sper ca pe viitor sa intalnesc si altfel de barbati, nu as vrea sa ii intalnesc eu pe toti de acest gen
Dany_elle
Postat pe 26 Aprilie 2016 12:16
De la: Dany_elle, la data 2016-04-26 12:16:49Candva m-a iubit si a nu s-a ridicat problema la acest mod.Nu inteleg ce s-a intamplat.Poate ca nu o mai face.Asta ma doare mai tare...Oricum, cum zici si si tu 988778, nu am pierdut nimic bun.Si, sper ca pe viitor sa intalnesc si altfel de barbati, nu as vrea sa ii intalnesc eu pe toti de acest gen



A avut o astfel de fantezie cu alta femeie, si i-a placut, din aceasta cauza ti-a propus, a deschis cutia Pandorei, si asta l-a excitat peste masura!!!Nimic bun nu rezulta din ceva fortat!!!Exista barbati si purtatori de organ sexual, iti doresc sa intalnesti un reprezentant al primei categorii !!!!
kudika_15804
Postat pe 26 Aprilie 2016 12:26
" Eu nu pierd pe nimeni care renunta la mine".
Sa fie sanatos, sa isi gaseasca femeia dispusa sa ii ofere ceea ce isi doreste.Cred ca m-am incapatanat sa cred ca ma iubeste.
Dany_elle
Postat pe 26 Aprilie 2016 13:28
De la: Dany_elle, la data 2016-04-26 13:28:28" Eu nu pierd pe nimeni care renunta la mine".
Sa fie sanatos, sa isi gaseasca femeia dispusa sa ii ofere ceea ce isi doreste.Cred ca m-am incapatanat sa cred ca ma iubeste.



Esti singura aflata in castig!!!!Nu mai fi incapatanata, in schimb, pe viitor, fii atenta la semnalele transmise de partener, cel, care te iubeste pentru ceea ce esti se va manifesta diferit de cel, care te doreste doar ca saltea personala!!!
kudika_15804
Postat pe 26 Aprilie 2016 15:22
Cu siguranta voi casca mai bine ochii,pana sa isi dea arama pe fata, insa sper ca pe viitor sa apara cineva,care sa ma accepte si respecte pentru ceea ce sunt, cum sunt.Ma incurajez cu faptul ca am invatat o lectie, ca nu voi permite nimanui sa ma foloseasca.
Iti multumesc pentru bunatatea si sfaturile date.Sincer, i-as da,macar un pumn in fata. Insa toate trec si toate sunt desertaciune.
Dany_elle
Postat pe 26 Aprilie 2016 17:23
De la: Dany_elle, la data 2016-04-26 17:23:04Cu siguranta voi casca mai bine ochii,pana sa isi dea arama pe fata, insa sper ca pe viitor sa apara cineva,care sa ma accepte si respecte pentru ceea ce sunt, cum sunt.Ma incurajez cu faptul ca am invatat o lectie, ca nu voi permite nimanui sa ma foloseasca.
Iti multumesc pentru bunatatea si sfaturile date.Sincer, i-as da,macar un pumn in fata. Insa toate trec si toate sunt desertaciune.




Zambeste!!!! Restul este, de-acum, poveste!!!!
kudika_15804
Postat pe 27 Aprilie 2016 07:31
De la: Dany_elle, la data 2016-04-26 12:16:49Candva m-a iubit si a nu s-a ridicat problema la acest mod.Nu inteleg ce s-a intamplat.Poate ca nu o mai face.Asta ma doare mai tare...Oricum, cum zici si si tu 988778, nu am pierdut nimic bun.Si, sper ca pe viitor sa intalnesc si altfel de barbati, nu as vrea sa ii intalnesc eu pe toti de acest gen


Te-a iubit asa de mult , pana a apelat la santaj sentimental , iar daca ai fi facut-o , fii sigura ca tot gasea un motiv de a-ti spune hai pa :)
Crezi oare ca alea care o fac nu sunt seduse si mai apoi abandonate ? Eu zic ca da.
N-are rost sa plangi urmele unui ipocrit pervers bine ca si-a aratat arama perzandu-si rabdarea , sa se Duca invartindu-se fara Cale de intoarcere !
kudika_988778
Postat pe 27 Aprilie 2016 13:25
Cand sexul oral este practicat in aceeasi masura de ambii parteneri,nu este nimic anormal! Dar cand ti se impune,contrar placerii tale,atunci chiar este o problema! Fii bucuroasa ca ai scapat de el...iubirea adevarata inseamna ceea ce se vede dincolo de ce se intampla sub asternut! Fii tu insati si nu te umili in fata nimanui...va veni si cel care te accepta asa cum esti!! Succes si ...Hristos a inviat!!
Enache_Maria_2
Postat pe 1 Mai 2016 09:47
Sunt in aceeasi situatie cu a ta!!! Nu merita sa suferim dupa niste persoane care nu ne respecta !!!
bellamonella
Postat pe 1 Mai 2016 10:02
Hristos A Înviat si un Paste fericit! Pe care nu are rost sa îl intinam cu gânduri de acest fel.
Cu siguranta va veni si cel care ne va accepta asa cum suntem,Bellamonella.Daca nu, nu,inseamna ca trãim intr o lume in care daca nu treci proba oralã,esti buna de nimic!
Va doresc sãrbãtori cu liniste,bucurie si va multumesc din suflet pentru mâinile întinse.
Dany_elle
Postat pe 1 Mai 2016 19:28
Hristos A Înviat si un Paste fericit! Pe care nu are rost sa îl intinam cu gânduri de acest fel.
Cu siguranta va veni si cel care ne va accepta asa cum suntem,Bellamonella.Daca nu, nu,inseamna ca trãim intr o lume in care daca nu treci proba oralã,esti buna de nimic!
Va doresc sãrbãtori cu liniste,bucurie si va multumesc din suflet pentru mâinile întinse.
Dany_elle
Postat pe 1 Mai 2016 19:28
Adevarat a Inviat !!! Ai mare dreptate, pentru mine a fost o lectie pe care am invatat-o deja.
bellamonella
Postat pe 2 Mai 2016 15:26
De la: Dany_elle, la data 2016-05-01 19:28:38Hristos A Înviat si un Paste fericit! Pe care nu are rost sa îl intinam cu gânduri de acest fel.
Cu siguranta va veni si cel care ne va accepta asa cum suntem,Bellamonella.Daca nu, nu,inseamna ca trãim intr o lume in care daca nu treci proba oralã,esti buna de nimic!
Va doresc sãrbãtori cu liniste,bucurie si va multumesc din suflet pentru mâinile întinse.




Oamenii creeaza lumea in care doresc sa traiasca, nu invers!!!Cristos a inviat!!!
kudika_15804
Postat pe 3 Mai 2016 07:26
Ca bine zici, 15804!!! Pacat ca unii nu vor o lume frumoasa..
Dany_elle
Postat pe 5 Mai 2016 08:59
De la: Dany_elle, la data 2016-05-05 08:59:33 Ca bine zici, 15804!!! Pacat ca unii nu vor o lume frumoasa..



De ce te preocupa ce doresc alti oameni??Important este ce doresti TU, ce vrei sa fii TU, ce doresti sa devii TU, nu destinele celorlalti!!!Fiecare individ este responsabil pentru viata sa, nu a altora, deciziile unuia nu coincid cu ale celorlalti!!Traieste frumos si demn, si, in acest mod, vei fi importanta!!!!
kudika_15804
Postat pe 5 Mai 2016 09:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
masturbarea e o rusine sau e ceva normal? 114 De la: felixcat 25 Aprilie 2011 14:26
Help! 3 De la: theseagirl 15 Martie 2015 07:57
Orgasm real vs orgasm mimat 82 De la: angelo_micnegrusiurat 19 Decembrie 2009 09:46
Sunt toate relatiile o minciuna?!? 6 De la: kudika084234 11 Mai 2010 17:46
fantezii sexuale..cat de departe ati merge? 89 De la: KinkyShadow 8 Mai 2009 23:54