Setari Cookie-uri

Nedumerire

Buna ziua . Ma numesc Alex , am 21 de ani si am ajuns pe acest forum din dorinta de a discuta problema cu care ma confrunt , si anume marimea "sculei " mele . In urma cu 4 ani am cunoscut o fata cu care am fost pana de curand . Totul a evoluat frumos de la sine . Acum dansa are pe altul . Frustrarea mea a inceput cand a inceput sa faca comparatii intre mine si tipul . Din spusele ei fiind mai dotat . Mentionez ca penisul meu masoara 16 cm in lungime respectiv 13 cm in diametru. In cei 4 ani , tanar fiind , normal ca am avut experiente sexuale si cu alte tipe , care nu mi-au scos ochii cum ca nu le-ar ajunge ce le dau . Dupa despartire , fosta mea si-a gasit pe actualul iar eu am mers la o tipa cu care ma stiu de foarte mult timp si am fost buni amici . Eh , bad news , m-am culcat cu tipa si same shit , nu a fost multumita de marimea ei , gagicasu avand-o de 17 si 15 grosime . Sunt foarte confuz , stiu ca am ajuns la perioada de maturitate si ca nu mai pot face nimic in privinta marimii . Sunt eu complexat ? Ma gandesc chiar la o interventie de marime . Doresc sa aflu parerile sincere ale unor domnisoare , doamne , chiar si domni . Sunt deschis la discutie . Inca ceva . Timp de 2 ani am facut sporturi de contact , timp in care eram supus la antrenamente intense . Sper sa nu o luati ca pe o gluma dar pot spune ca penisul meu pe atunci masura cca 17.5 cm si era mult mai gros . Este posibil una ca asta ? Salutari.
kudika_1008588
Postat pe 22 Aprilie 2016 13:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre ejacularea precoce 10 De la: ilovethisgame 2 Octombrie 2009 18:09
caut amanta 1 De la: kudika_5612 21 Aprilie 2012 00:02
imi doresc o amanta 171 De la: rondina 29 Iulie 2014 22:59
In timp inveti - Jorge Luis Borges 7 De la: size_back 22 Octombrie 2010 09:41
am nevoie de ajutor.... 14 De la: rashela 30 Martie 2011 00:27