Setari Cookie-uri

un sfat....

buna seara, am 26 de ani el are 24... avem o relatie de 6 ani aproape 7. simt cum totul s-a schimbat si in rau prietenul meu este foarte rece si distant cu mine, simt ca nu evoluam in nici o directie ,nu-l mai atrag , nu imi face nici un compliment , cauta scuze sa nu ne mai vedem... Noi locuim in aceeasi zona , iar de la inceputul relatiei ramaneam si la el uneori chiar mai multe zile , am ramas si singuri - parintii lui sunt plecati in anglia ,am locuit acolo un an si jumatate alaturi de el si parintii lui pentru ca nah am zis sa fie bine - despartiti numai puteam sta - vreo 2 ani am tinut-o asa el plecat ...venea acasa la 2-3 luni. Mama lui nu ma suporta: nu ii convine ce fac si cum fac . mi-a zis chiar sa-i las baiatul in pace. atunci am suportat am tacut ...am zis sa fie bine pentru noi( noi ne iubim) i-am povestit lui cred ca nici nu a discutat cu ea , dar eu am tacut si am ramas in anglia pentru el. Relatii intime avem foarte rar de vreo 4 ori pe luna poate nici atat cateodata .Nu prea se comporta ca un iubit mai mult zici ca suntem amici .Mereu cand vine mama lui in tara eu ma duc acasa la mine nu raman la el sa dorm. I-am zis sa se mute cu mine , nu prea vrea ... poate din cauza mamei sau poate sta cu mine doar din obisnuinta. El mereu a fost mai rece e firea lui poate eram mica nu stiam ce vreau , dar acum la 26 de ani as vrea un barbat nu un baietel , as vrea sa ma simt iubita, dorita fericita si implinita. Nu stiu ce sa fac . am discutat de 2 ori cu el serios a zis ca o sa se schimbe , se schimba o zi doua dupaia totul revine la normal. Ma simt foarte rau si foarte singura , cateodata m-as desparti de el cateodata sunt constienta ca poate s-au dus 6 ani degeaba iar eu am pierdut timpul...Si mai zis sunt alte zile in care nu am curaj sa ma despart de el pur si simplu... As vrea o parere onesta .. daca mai are rost sa mai lupt pentru o relatie care tine de 6 ani sau sa ma las batuta , stiu ca o sa sufar o sa-mi fie greu , dar nimeni nu a murit din asta .. multumesc
kudika_1018319
Postat pe 16 Septembrie 2016 00:06
De la: kudika_1018319, la data 2016-09-16 00:06:06buna seara, am 26 de ani el are 24... avem o relatie de 6 ani aproape 7. simt cum totul s-a schimbat si in rau prietenul meu este foarte rece si distant cu mine, simt ca nu evoluam in nici o directie ,nu-l mai atrag , nu imi face nici un compliment , cauta scuze sa nu ne mai vedem... Noi locuim in aceeasi zona , iar de la inceputul relatiei ramaneam si la el uneori chiar mai multe zile , am ramas si singuri - parintii lui sunt plecati in anglia ,am locuit acolo un an si jumatate alaturi de el si parintii lui pentru ca nah am zis sa fie bine - despartiti numai puteam sta - vreo 2 ani am tinut-o asa el plecat ...venea acasa la 2-3 luni. Mama lui nu ma suporta: nu ii convine ce fac si cum fac . mi-a zis chiar sa-i las baiatul in pace. .......................................................................................................



Daca nu te simti iubita, iesi din relatie, este simplu ! Crezi ca iubitul tau a incheiat sirul barbatilor din aceasta lume !NU !

Nu trebuie sa suferi pentru un barbat, de ale carui sentimente te indoiesti ! Relatia voastra s-a transformat intr-una rutinata, fara nerv, unde nu exista iubire, nimic nu este !Lasa-l sa -si traiasca viata alaturi de mamicuta lui !Esti tanara, nu ai pierdut timpul, cum crezi ca vei dobandi experienta de viata ? Traind, atat bucuriile, cat si esecurile !Nu te mai lamenta, ia-ti viata in maini si conduce-te singura !
kudika_15804
Postat pe 16 Septembrie 2016 07:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna dimineata 15 De la: alexa200032 20 Aprilie 2010 11:35
dilema 8 De la: battleofwits 5 Martie 2011 12:55
cat teatru poate juca un barbat pentru a obtine sex?vi sa intamplat ? 53 De la: l_diana_c 24 Mai 2009 16:00
sex,,, 16 De la: hystria1 27 Ianuarie 2011 18:57
fericirea unei femei 71 De la: bebe_Cristina 25 Aprilie 2009 08:33