Setari Cookie-uri

Rog pareri !

Buna ziua Doamnelor si Domnilor ,

Va spun sincer ca nu ma gandeam ca o sa ajung eu sa explic aceasta situatie.
In urma cu o luna si cateva saptamani , am cunoscut o fata prin intermediul celui mai bun prieten. Am iesit in club cu amicul meu si a spus ca o sa ne intalnim cu doua fete. Am zis ok, de ce nu.
Am ajuns in club toti 4 , ne-am luat ceva de baut si ne-am asezat intr-un loc. In prima faza nu aveam nici un fel de treaba cu aceasta fata , deoarece nu o cunosteam si nu stiam nimic despre ea , dar dupa vreo 30-40 de minute a facut ea pasul de a dansa cu mine. Am dansat , se uita intr-un mod foarte ciudat la mine, imi zambea, se uita la mine , ma tinea de mana , etc.
Dupa club , a doua zi am vorbit cu ea prin intermediul facebook-ului. Dupa 3 iesiri cu ea (suc, plaja si film) s-a comportat ok, a fost dulce, mi-a zambit , ne-am tinut de mana , s.a.m.d. Ultima oara am iesit in club cu acelasi grup de 4 persoane, mentionez ca tot ea a facut pasul sa vina la mine sa dansam foarte apropiat incat sa ne apropiem sa ne sarutam , dar nu am reusit acest lucru . Apoi timp de 3 saptamani nu am iesit si am discutat doar prin mesaje.

In aceea perioada cand nu ne-am mai vazut de 3 saptamani, ne-am intalnit intamplator in club si imediat cum am dat ochii cu ea , m-a imbratisat intr-un mod foarte romantic , practic si-a lipit tot corpul de al meu.


Fata a iesit dintr-o relatie de curand (relatia ei a durat 4 ani) si tot se gandeste la fostul si inca este indragostita de el, chiar daca s-au despartit .

Fata spune ca este foarte dificila si complicata si ca trebuie sa astept.
Mentionez ca am 22 de ani, ea 23 de ani.

Cum sa ma comport sau ce as putea sa fac ca sa rezolv ceva, niciodata nu am mai avut problema asta, dar nu-mi dau seama cum sa o scot la capat.

Astept pareri sincere.

Multam







Postat pe 16 Septembrie 2016 11:13
lasa lucrurile sa decurga de la sine
kudika464187
Postat pe 2 Octombrie 2016 08:27
daca intr-adevar esti indragostit de ea si iti doresti cu adevarat o relatie seriosa cu ea trebuie sa stati de vorba serios .unele fete sunt greu abordabile sau fac pe inbordabilele vrand sa para ceea ce de fapt nu sunt .ar trebui sa afli motivul despartirii totusi 4 ani sunt ani pierduti sau daca stai bine financiar ar trebuii sa te gandesti si mai bine .apropierea fata de tine la intalniri asa de rare si dorinta este ?????????????? adica spune altceva NU TE LAS DAR NICI NU TE IAU!
kudika_968525
Postat pe 2 Octombrie 2016 09:41
Daca iti place fata, da-i inainte cu curaj!...daca nuuu, las-o in pace!
kudika_1002522
Postat pe 2 Octombrie 2016 10:22
E complicat,numeni nu stie ce va fi pana la urma,totul e sa va doriti amandoi aceasta relatie,sa depuneti amandoi eforturi ca relatia sa mearga, dar in mare parte lupta e a ta, sa reusesti sa o faci sa se indragosteasca de tine si sa-l uite pe fostul. 4 ani sunt totusi ceva si e greu sa ii uiti, deci: rabdare multa si lupta continua
mariachi
Postat pe 10 Octombrie 2016 11:17
De la: , la data 2016-09-16 11:13:54Buna ziua Doamnelor si Domnilor ,

Va spun sincer ca nu ma gandeam ca o sa ajung eu sa explic aceasta situatie.
In urma cu o luna si cateva saptamani , am cunoscut o fata prin intermediul celui mai bun prieten. Am iesit in club cu amicul meu si a spus ca o sa ne intalnim cu doua fete. Am zis ok, de ce nu.
kudika_15804
Postat pe 11 Octombrie 2016 06:54
De la: , la data 2016-09-16 11:13:54Buna ziua Doamnelor si Domnilor ,

Va spun sincer ca nu ma gandeam ca o sa ajung eu sa explic aceasta situatie.
In urma cu o luna si cateva saptamani , am cunoscut o fata prin intermediul celui mai bun prieten. Am iesit in club cu amicul meu si a spus ca o sa ne intalnim cu doua fete. Am zis ok, de ce nu.
Am ajuns in club toti 4 , ne-am luat ceva de baut si ne-am asezat intr-un loc. In prima faza nu aveam nici un fel de treaba cu aceasta fata , deoarece nu o cunosteam si nu stiam nimic despre ea , dar dupa vreo 30-40 de minute a facut ea pasul de a dansa cu mine. Am dansat , se uita intr-un mod foarte ciudat la mine, imi zambea, se uita la mine , ma tinea de mana , etc.
Dupa club , a doua zi am vorbit cu ea prin intermediul facebook-ului. Dupa 3 iesiri cu ea (suc, plaja si film) s-a comportat ok, a fost dulce, mi-a zambit , ne-am tinut de mana , s.a.m.d. Ultima oara am iesit in club cu acelasi grup de 4 persoane, mentionez ca tot ea a facut pasul sa vina la mine sa dansam foarte apropiat incat sa ne apropiem sa ne sarutam , dar nu am reusit acest lucru . Apoi timp de 3 saptamani nu am iesit si am discutat doar prin mesaje.

In aceea perioada cand nu ne-am mai vazut de 3 saptamani, ne-am intalnit intamplator in club si imediat cum am dat ochii cu ea , m-a imbratisat intr-un mod foarte romantic , practic si-a lipit tot corpul de al meu.


Fata a iesit dintr-o relatie de curand (relatia ei a durat 4 ani) si tot se gandeste la fostul si inca este indragostita de el, chiar daca s-au despartit .

Fata spune ca este foarte dificila si complicata si ca trebuie sa astept.
Mentionez ca am 22 de ani, ea 23 de ani.

Cum sa ma comport sau ce as putea sa fac ca sa rezolv ceva, niciodata nu am mai avut problema asta, dar nu-mi dau seama cum sa o scot la capat.

Astept pareri sincere.

Multam









Daca iti place de acea tanara, creeaza ocazii de a va reintalni, unde este problema ? S-o fi crezand dificila si complicata, dar observ ca stie sa se lipeasca de trupul barbatului ! Tinere, orice relatie cere rabdare si cunoastere, nimic mai mult, daca exista sentimente la mijloc !
kudika_15804
Postat pe 11 Octombrie 2016 06:57
Suna asa idilic povestea..dar ai grija sa nu devii doar un rebound boy. Adica omul cu care tipa vrea sa-si vindece ranile. Probabil in acest caz tu vei avea mult de sufrit dupa ce ea va considera ca nu mai are nevoie de tine.
kudika_1019561
Postat pe 21 Octombrie 2016 15:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Devine din ce in ce mai monoton 8 De la: alexandra_n 26 Mai 2009 18:55
Ce masuri sa iau 54 De la: kudika462277 14 Decembrie 2011 02:52
Sa ii sarbatorim pe EI de 9 martie? 1 De la: Veenman 8 Martie 2011 15:05
Ce sa mai cred?:( oare tine la mine? 21 De la: geo_geo822000 19 Iunie 2009 14:31
Ti ai gasit jumatatea ? 40 De la: anastasia_m 24 Septembrie 2009 21:45