Setari Cookie-uri

Fosta relatie. Sfaruri

Va salut, sunt nou pe acest forum si scriu special pt a ma ajuta cu o problema! Ma numesc Adrian!!Stiu ca sunt multe fete/femei si cu atat mai bine( chiar daca ma vor ataca) deci sa purcedem.
Acum 8 luni de zile ( putin pt unii stiu) am cunoscut o fata, ne-am iubit mult, mi- a declarat iubirea ei, eu pe ea mea, mi a spus ca in sfarsit simt ce inseamna sa iubesti si e mirata pt ca nu a simtit pt nimeni asa ceva in asa scurt timp si se bucura ca e cea mai fericita cu mine. Am facut multe lucruri impreuna in tot acest timp scurt , deja vorbeam de viitorul nostru. Faza nasoala e ca ne certam des din lucruri marunte, dar tot ne iubeam in acelasi timp. Ne-am despartit o data pt cateva zile , iar apoi ne-am impacat pt ca nu mai puteam unul fara celalalt! Ne cunosteam prietenii , familiile , totul ok si cum trebuie sa fie o relatie serioasa. Dar tot ne certam , pe lucruri mici , ea ma acuza ca ii cautam in cuvinte si caut numai discutii. Intr-adevar asa era , dar nu o faceam nici eu de nebun. Cand ne-am certat prima data si ne-am impacat a zis ca si atunci cand nu o sa fim, tot cu mine vrea sa fie chiar daca ne mai certam. A venit si clipa in care a decis sa ne despartim definitiv dupa inca o cearta serioasa dintr o prostie! Eu am lasat o o zi, apoi am facut greseala sa o asaltez cu mesaje si obligand o sa ne vedem cu ,, forta"adica ducandu ma la ea ,chiar daca zicea sa o las si dupa mi-a spus ca asta i-a pus capac si ca nu trebuia sa vin ca poate mai erau sanse de impacare daca o lasam sa se calmeze. Dupa 12 zile cam asa , ea a inceput sa se vada cu un tip ( pe baza ca vrea sa uite de mine) , cu chestia asta m-a dezamagit. Dupa atata timp deja hop te arunci in alta relatie si nu-ti mai pasa de nimic , care cu cateva zile imi spunea cat de mult ma iubeste si ca o sa ne mutam impreuna etc, ca e cea mai fericita cu mine . A trecut o luna jumatate de la despartire si de 2 saptamani nu am mai vb deloc, mi-a blocat nr tot! Nu este in capul meu ci va spun ca a fost o iubire mare , a fost acel ceva intre noi cu planuri etc.ea fiind recunosc mai matura ca mine. Mentionez ca ambii avem 25 de ani. Intrebarea este se mai poate ibtoarce la mine daca ne am iubit asa mult? Si de ce a ales sa stea deja cu altul? Eu o iubesc mult sincer n-am mai simtit pt nimeni si nu pot trece peste chiar daca poate imi doresc, pt ca o stiu cu altul si nu se mai merita. V am spus foarte pe scurt pt ca nu stiu daca o sa mi se raspunda si o sa intru in detalii apoi. Va multumesc , cu stima!
kudika_1028152
Postat pe 17 Iulie 2017 02:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUM SA CONDIMENTEZ RELATIA 9 De la: kudika514482 5 Noiembrie 2012 19:18
Fetelor ce sa fac ? 20 De la: fante_de_dorobanti 14 Octombrie 2010 13:46
Buna intrebare ..ce inseamna dragostea? 21 De la: kudika106963 18 Ianuarie 2010 03:15
Va rog, vorbiti cu mine 37 De la: Rafinata 3 Iunie 2009 14:52
ce sa-i faci cadou...knd nu mai ai ce? 3 De la: Summer_ 15 Decembrie 2010 17:29