Setari Cookie-uri

Ajutati-ma sa inteleg!!

Buna ziua tuturor! sunt o tanara casatorita , locuiesc cu sotul si parintii lui ,momentan,intr-un timp relativ scurt ne vom muta la casuta noastra. In aceasta familie ,toate bune si frumoase pana cand oamenii de varsta a II-a ,respectiv socrii mei au inteles taina internetului si cu ce se mananca,in special socrul.Nu are un loc de munca ,doar soacra lucreaza ,asa ca timpul lui se limiteaza la stat pe facebook toata ziua ! Nu ar fi asta o problema ,fiindca si noi tineri ,stam si butonam de plictiseala ,30 de minute -1 ora dar la un moment dat ti se ia. Lucrul deranjant pentru mine acum incepe.Dansul a cunoscut pe facebook o doamna de la nu foarte mare departare .Au vorbit pe facebook ,si-au dat intalnire asta pe sub ochii tuturor. Insa zau ca nu inteleg si nu pricep de ce oare imi povesteste tocmai mie de lucrurile astea ,efectiv ma scoate din camera ca sa imi spuna cum i-a mers la intalnire .Nu i-am dat vreodata ''apa la moara '''cum se spune,l-am ascultat ,dar a sarit calul .Nu este problema mea ce face el,insa m-a pus intr-o ipostaza neplacuta .In urma intalnirii ,respectiva doamna i-a dat cadou un borcan cu miere.Atata a fost ,incat sa spuna in casa ca borcanul l-am adus eu ,el sa se scoata basma curata. Evident ca sotia nu l-a crezut ,dar nici eu nu am incercat sa il acopar. Astept pareri ,va multumesc!
kudika_931437
Postat pe 10 August 2017 15:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna ! 1 De la: La_guerrera 20 Mai 2013 11:22
Cea mai buna pastila de slabit2015 2 De la: 4 Iunie 2015 03:51
caut coafeza 1 De la: kudika_12958 26 Iulie 2012 12:15
ajutor 4 De la: kudika_nikole 26 Noiembrie 2011 20:57
diferenta varsta 30 De la: kudika_11013 3 Iunie 2013 16:50