Setari Cookie-uri

Scurgere maro

Buna! Ma confrunt cu o problema foarte grava care ma sperie. Pe 20 mai am avut contact sexual neprotejat cu sotul, prima data dupa o pauza destul de lunga (am luat tratament pentru o vaginita nespecifica; ovule gynophilus), la cateva zile dupa contact mi-am mai introdus un ovul pentru profilaxie. Pur si simplu mi-e frica sa nu capat din nou vreo vaginita asa ca de doua ori pe saptamana folosesc aceste ovule (medicul a spus ca este ok). In ziua in care am introdus ovulul am inceput sa am niste scurgeri maro inchis, nu foarte abundente, ma descurcam lejer cu proter-slip. Vazand ca au aparut aceste scurgeri am continuat sa imi introduc cate un ovul zilnic. Scurgerile nu au disparut, din contra, asa ca ieri am intrerupt folosirea ovulelor. Ieri si astazi nu am mai avut nicio scurgere, dar in seara asta am observat o mica pata pe lenjerie, dupa care am introdus un deget in vagin si l-am scos plin de un sange maro, destul de lichid. Ulterior am eliminat si un cheag, de asemenea maro. Nu mi se pare ca aceasta secretie ar avea un miros urat. Nu am alte simptome, nu ma doare nimic, nu ma ustura, nu ma mananca etc.Nu stiu ce sa cred si ce sa fac. Sunt plecata din tara si nu am nicio sansa sa ajung la medic prea curand. S-a mai confruntat cineva cu aceasta problema? Ce ar putea fi sau cat de grav este? Ce ma sfatuiti?
surubelnita
Postat pe 1 Iunie 2018 21:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Programare sarcina in vitro 4 De la: ildi74 29 Decembrie 2009 23:43
indemnizatie pentru cresterea copilului pana la 2 ani 44 De la: xmarket88 16 Octombrie 2010 16:13
menopauza 20 De la: office_salinasusesi_ro 18 Iunie 2010 21:10
formula leucocitara 1 De la: viorica_ 27 Octombrie 2009 15:08
Am si eu o problema care nu mai poate astepta!Va rog ajutati-ma cu un sfat ca nu mai stiu ce sa ma fac! 16 De la: office_salinasusesi_ro 14 Martie 2010 16:41