Setari Cookie-uri

Posibilă sarcina?

Buna!
Am si eu o nelămurire. Acum o luna am avut un act sexual cu prietenul meu protejat cu prezervativ. Totul a decurs bine, fără evenimente neplăcute. La câteva zile după am avut o scurgere maronie inchisa spre negru care a ținut cam cat imi tine mie ciclul menstrual de obicei. În luna aceea nu mi a mai venit menstruatia si ca urmare am considerat ca acea scurgere care a ținut aprox 6 7 zile a fost menstra mea, deși eu nu am asa ciclul menstrual. Acum de curând, am întreținut un alt act sexual, din nou protejat fără probleme, urmat exact la fel de o scurgere maronie, de 3 4 zile aprox. Si dupa aceea, în urma unei penetrari cu degetele am avut a doua zi o altă scurgere maronie, destul e închisă la culoare, fără pete de sânge. Eu am menstruatia foarte neregulată si nu pot să mi dau seama care este cauza acestei scurgeri. Raportată la luna trecută in care am avut acea scurgere in loc de menstruatie, ar trebui să îmi fi venit pe 11 dar nu a venit. O parere va rog? Nu am niciun simptom de sarcina, nicio greață nimic,mai degrabă usoare dureri de ovare si subtile sensibilități ale sfarcurilor. Sunt stresata si nu mi dau seama care este cauza. Va rog sa mi dati o parere. Mentionez ca au trecut 7 zile de la ultimul act sexual. Nu am dureri abdominale semnificative.
kudika_1033149
Postat pe 13 Iunie 2018 15:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pielea dupa epilare 3 De la: Franzi 5 Noiembrie 2009 09:57
ce faceti cand aveti un sot care vrea sa va vada ca faceti sex cu un alt barbat? 98 De la: rodika_mj 16 Februarie 2020 03:02
M-am dezvirginat. 23 De la: Baiat_virgin 23 Decembrie 2012 19:28
fun 4 De la: roz5blue6lila7 12 Aprilie 2010 13:31
O mie de fete intr-o singura femeie 93 De la: battleofwits 13 Ianuarie 2011 18:22