Setari Cookie-uri

Sotul are fantezia sa o facem cu alta femeie

Buna, situatia este in felul urmator.
Dupa 3 ani de casatorie sotul mi- a zis ca fantezia lui este sa o facem cu alta femeie. Ca vrea sa o vada cum imi da limbi, cum ii dau p**a sa o suga ea. Sa o tin cand o baga in ea.
Femeia asa a intrat cumva in viata noasta, cumva am facut-o pt el, am acceptat.
Doar ca acum el numai despre fantezia lui vorbește. I- am zis ca ok, ii accept fantezia dar nu pot in fiecare zi sa fac asta. Doar cand simtim pofta si suntem amandoi de acord.
Pt mine a fost un soc, inca e. I -am zis sa aiba rabdare sa ma acomodez cu ideea.
Acum ca am facut-o cu ea, numai despre asta vorbește. Parca eu nu il mai satisfac sau nu mai ii sunt de ajuns.
Mi - a reprosat ca l- am inhibat.
Dar ai el m- a inhibat cand l- am prins vorbind cu altele. Are tendința de a cauta aprecierea sau atentia in alta parte.
Nu stiu ce sa mai fac, ma asteptam la o data pe sapt, la doua sapt, o data pe luna dar nu zilnic.
Sexual pana acm nu a fost ok intre noi dupa adrenalina aia de la inceputul relatiei, cand aveam chef se eschiva si acm da vina pe mine ca eu l- am inhibat. Doar ca eu mi-am dorit sex dar cand pun mana pe tine si ma refuzi de mai multe ori ma inhib si eu, ma consider neatragatoare.
Sincer imi vine sa divortez. Simt ca eu nu ii sunt de ajuns. Ma astepatam dupa ce am facut-o in 3 o perioada sa se potoleasca, sa mai lucram la relatia noastra.dar cand imi vb zilnic numai despre fantezia ta ma inhib, ma gandesc ca nu mai poate decat asa in 3.
kudika_1043728
Postat pe 18 August 2022 22:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
locuri ciudate pentru a face sex cu un stain 159 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 12 Septembrie 2010 23:17
sexul cu animale!!!! 1080 De la: kudika089528 27 Aprilie 2011 13:47
Aveti incredere sa va lasati cel/cea mai bun/a prieten/a cu iubita/iubitul cat timp mergeti la cumparaturi 33 De la: roscatika23 5 Iunie 2009 08:40
sexul anal 32 De la: cocutza_20 11 Februarie 2020 13:38
Am o dilema... 3 De la: Discover1 20 Iulie 2013 01:25