Setari Cookie-uri

cum sunt femeile islamice in intimitate ?

din curiozitate intreb : cum sunt femeile islamice in intimitate ?:D
geanina_brunetik
Postat pe 7 Aprilie 2008 16:52
pai noi de unde sa stim ca doar nu ne-am strecurat noaprtea la ele in... pat?=))

Postat pe 7 Aprilie 2008 17:14
;)) ok intzeleg ca tu nu imi potzi raspunde ;)) dar alte domane de p acest blog sigur pot ... sau poate nuh ? sa vedem ... :D
geanina_brunetik
Postat pe 7 Aprilie 2008 17:16
nu se vb despre asa ceva, nu e permis( la ele).

Postat pe 7 Aprilie 2008 17:35
vezi sa nu dai nastere la vreun razboi pe forum cand or tabara ele pe tine.s-a mai intamplat pe la alte subiecte.

Postat pe 7 Aprilie 2008 17:37
hai sa nu fim ironice...hmmmmm:)pai cum sa fie??sunt la fel ca femeile nemusulmane....femeia tot femeie ramane,romantica,pasionala,indragostita,sensibila,temperamentala,sexy,senzuala,ademinitoare...indiferent de religia pe care o poarta in suflet...in intimitatea cu sotul,este permis tot ce ii face pe parteneri fericiti,daca 2 oameni se iubesc atunci cred ca o viata sexuala regulata,sanatoasa,inventiva , bazata pe incredere,intelegere si respect e cheia unei bune casatorii si a dispozitiei ridicate...sablonul in care e pusa femeia musulmana:precum ca valul si imbracamintea decenta...ii stirbeste din sexualitate si frumusete,este unul gresit...pai femeia musulmana isi demonstreaza sexualitatea,frumusetea,dorintele,fanteziile sotului,dar nu si barbatilor straini..pe strada..discoteca...etc...n-o sa ma duc departe...va dau exemplul meu...sunt musulmana,casatorita cu musulman,,noi ne iubim,ne zbenguim cat si cand avem chef,cand vreau romantism ..am....cand vreau pasiune...am ....cand vreau dimineata ...am...asa ca femeia musulmana in intimitate ramane femeie....cu toate nebuniile ei...:)

Postat pe 7 Aprilie 2008 20:12
imi pare rau...comentariul de mai sus e al meu,dar poza apartine altcuiva:)

Postat pe 7 Aprilie 2008 20:14
sper sa nu inceapa un razboi pe marginea subiectului...pu ca nu cred ca e cazul....vorbim de intimitate,iubire,pasiune...care sunt intruchiparea frumosului...ceea ce ne defineste ca femei...:)

Postat pe 7 Aprilie 2008 20:20
o femeie este o femeie,diferenta este in temperament,educatie ,nu in religie.Numai amestecati prostiile voastre in religie.Orice religie ,spune ca SEXUL este prt a procreea ci nu pt placeri trupesti.Asa ca nu are rost acest subiect.Fiece individ face ce-i place si cum ii place ......
sirena_blonda
Postat pe 7 Aprilie 2008 21:17
Draga mea ,in credinta mea se spune ca Dumnezeu a inventat sexul pentru om,dar diavolul a pervetit acest frumos sentiment.
OCTAIA
Postat pe 7 Aprilie 2008 22:40
CURIOZITATEA TA ESTE PUTIN SUSPECTA ATATA TIMP CAT REIESE DIN POZA CA ESTI FEMEIE .OARE ESTI FEMEIE....?????.ORICUM MI SE PARE O INTREBARE DEPLASATA ,CE-TI IMAGINEZI CA MUSULMANCELE SUNT EXTRATERESTRI?
wdy
Postat pe 7 Aprilie 2008 23:40
nu draga WDY nuh imi imaginez ca musulmancele ar fi extraterestri ... eram doar curioasa
geanina_brunetik
Postat pe 7 Aprilie 2008 23:57
doamne ce curiozitate,este exact cum as intreba cum sunt crestinele in intimitate?:-(

Postat pe 10 Aprilie 2008 20:39
PAI TU TREBUIE SA STII CA DOAR AI FOST CRESTINA CANDVA,DAR NOI NU AM FOST MUSULMANCE
wdy
Postat pe 10 Aprilie 2008 20:42
a fost o intrebare retorica:D,adica e inutila intrebarea,musulmanca nu se deosebeste de alta femeie,face in pat tot ce o taie capul,tot ce-i doreste inima,si crede-ma la cat de virili sunt barbatii nostri viata sexuala e la nivel.tu ar trebui sa stii asta,ca doar sotul tau e arab:D...

Postat pe 10 Aprilie 2008 21:09
EU STIU ,NU EU AM PUS INTREBAREA,DACA CITEAI MAI SUS OBSERVAI SI REMARCA MEA
wdy
Postat pe 10 Aprilie 2008 21:16
draga luna ...zici "barbatii nostri" de parca ai zice soarele de pe cer...o fii in opinia ta dar si unii crestini pot fii la fel de virili in pat sau...pe altundeva.pan ala urma ...in intimitate cum spune topicul ..e altceva...nu iti iei religia cu tine in pat ci te uiti in ochii barbatului ....pe care l-ai ales sa iti fie alaturi.daca altii isi iau religia si in pat....cam nasol in zilele de post cu hormonii care ies prin toti porii nu credeti???
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Aprilie 2008 22:34
Ca de obicei de acord cu tine Ema. Si intr-adevar e stupid sa spui ca barbatii lor - musulmanii, sunt mai virili decat ai nostri - crestinii. Sau poate a vrut sa spuna ca arabii sunt mai sus din punctul asta de vedere, (si presupun ca din toate, decat romanii. baietii ar trebui sa ia atitudine.
beyonce_indragostita
Postat pe 10 Aprilie 2008 22:48
buna..m-au amuzat teribil com voastre..pai cum sa fie femeia musulmana in pat??eu zic ca..FEMEIE!!dc ma intelegeti!!si faza ca arabii sunt mai sus din pct de vedere al virilitatii decat crestinii e cea mai amre aberatie:virilitatea nu tine cont de religie.experienta,educatia,caracterul..da...astea depind de religie,dar nu virilitatea.Am gasit si romani si arabi care si-au dat drumu'n pantaloni,asa ca teza voasrta pica!!
P.S.sunt curioasa ce religie predomina printre negrii...:))
juliska21
Postat pe 11 Aprilie 2008 04:12
foarte interesant,juliska,in primul rand eu nu am gasit scris in comentarii cum ca barbatii anume musulmani sunt mai virili,era vorba despre barbatii arabi,care pot fi si crestini...........arab nu inseamna neaparat musulman,sunt orase intregi de crestini arabi....asa ca nu incurca lucrurile....si intr-adevar este genetic demonstrat ca popoarele sudice,adica din zonele tropicale si subtropicale sunt mai temperamentali,mai activi sexuali...asta nu inseamna ca romanii nu sunt....si luna nicaieri nu a scris ca romanii nu sunt.....:):):)

Postat pe 11 Aprilie 2008 11:29
ema citeste mai atent,era scris undeva musulmanii sunt mai virili?cineva a implicat religia in sex???mai repet nu toti arabii sunt musulmani.....zona tropicala este vestita prin barbatii virili:italieni,spanioli,turci,arabi,africani...etc....vizavi de popoarele nordice:irlandezi,norvegieni,englezi...etc...asta per ansamblu deoarece sunt si exceptii,multi nordeuropeni care au sange fierbinte....:)

Postat pe 11 Aprilie 2008 11:34
cleopatra86,dupa cum poti obs din com meu,sunt neutru:nu am zic ca unu e mai cu mot fata de celalalt..am zis doar ca aceasta chestie nu tine de religie.Nu e nevoie sa imi tii lectii de etnologie,stiu cate tipuri de arabi exista si cate ceva din cultura araba in general,nu doar mulsim.Era un simplu comentariu bazat pe aberatiile scrise mai sus..
@ema...pentru fiecare dintre noi,barbatul nostru este soarele de pe cer!!

الله يكون معك
juliska21
Postat pe 11 Aprilie 2008 12:59
muslim*
juliska21
Postat pe 11 Aprilie 2008 13:00
corect ,de aceea am tinut sa precizez ca in pat nu iei religia cu tine pt ca altfel ajungi sa tii post tocmai in perioadele ....cand simti ca iti ies hormonii prin par...se spune ca sexul si dragostea nu tin cont de religie sau de comunitatea din care indivizii ca persoane fac parte....pan la urma tot barbat si femeie sunt in pat.unii pot si altii nu nu tine cont de etnie sau de religie...de nici un fel.acu sa termin cu un cliseu....important e sa te simti bine....ca restul vine de la sine.!!! fetelor ,bafta in alegerea partenerilor.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Aprilie 2008 16:49
apropo cleopatra uite la ce comentariu am raspuns eu sa iti lamuresc problema,dilema scuza-ma ...citez di comentariul luna80 : a fost o intrebare retorica:D,adica e inutila intrebarea,musulmanca nu se deosebeste de alta femeie,face in pat tot ce o taie capul,tot ce-i doreste inima,si crede-ma la cat de virili sunt barbatii nostri viata sexuala e la nivel.tu ar trebui sa stii asta,ca doar sotul tau e arab:D.....no te-am lamurit acum???
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Aprilie 2008 21:03
vai de capul nostru,a innebunit lupul !!!!!! da-ti-o in colo de treaba, pana unde mergeti? geanina, ai vazut alte topicuri si ai vrut sa iti bagi si tu coada? femeie orice religie are, si in orice crede, face sex normal, oral, si poate...dar POATE si anal. ce intrebare stupida. draga mea, tu ce faci in intimitatea ta? ce pozitii faci? care-ti place mai mult? etc.... tu ai spune ce faci tu cu barbatul tau? ce crezi ca femeile musulmance nu au dreptul sa incerce toate pozitiile? la fel ca si la noi, exista femei pudice si femei mai putin pudice. chiar m-am ofticat acum , si cred ca se cunoaste dupa felul in care am scris totul. ma scot din sarite cele/ cei care nu au ce face si baga cate un topic de asta handicapat vrei sa o intreci pe d-na PACE? numai ca dansa nu a deschis un topic in nume de rau. asta e primul si ultimul meu comentariu la acest topic, pt ca stiu ca imi veti spune ca nimeni nu ma obliga sa citesc . etc.... mai aveti multe idei din astea? chiar va place si va face placere sa puneti intrebari atat de stupide???? cer scuze cleopatrei, emei, lui octaia si lui wdy.

Postat pe 11 Aprilie 2008 22:32
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Juliska21,toata lumea stie ce are un barbat in pantaloni ,dar tu stii ca arabul ala si -a dat drumul pe el?:)))))ai bagat mana si te -ai convins?:))))))) hehe.Pe bune ca nu mi-as fi murdarit mainile!
sirena_blonda
Postat pe 12 Aprilie 2008 12:14
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Juliska21,toata lumea stie ce are un barbat in pantaloni ,dar tu stii ca arabul ala si -a dat drumul pe el?:)))))ai bagat mana si te -ai convins?:))))))) hehe.Pe bune ca nu mi-as fi murdarit mainile!
sirena_blonda
Postat pe 12 Aprilie 2008 12:14
SIRENA,poate si-a murdarit altceva,ce stim noi?/???????????????
wdy
Postat pe 12 Aprilie 2008 12:34
fetelor,voi ultimele doua,era doar un fel de a spune,o expresie mai plastica,la figurat!!
insa dc voi aveti nevoie de explicatii ca sa intelegeti inseamna ca ati fi fost intr-adevar in stare sa bagati mana..
juliska21
Postat pe 12 Aprilie 2008 13:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dureri in timpul actului 12 De la: dede25 24 Aprilie 2010 01:55
surpriza pentru prietena 6 De la: kudika_27066 23 Ianuarie 2013 16:57
cum va "intaratatzi" iubitii pt o seara de vis? 23 De la: loveUsity 10 Octombrie 2009 12:08
Femeile pro/contra felatie ? 92 De la: GHEISA_ 10 Ianuarie 2013 17:47
Orgasm. 4 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:46