Va asteptam in fiecare ultim week-end din luna la Muzeul Municipiului Bucuresti (Piata Universitatii, vis-a-vis de Spitalul Coltea) la Targul pentru O Viata Sanatoasa (27-29 noiembrie, 18-20 decembrie).
In luna noiembrie la Targul pentru O Viata Sanatoasa va asteapta, ca de fiecare data, noi surprize: in cadrul Targului veti gasi o sectiune complet noua, cu produse alimentare romanesti BIO (sectiune organizata de Asociatia BIO Romania) si vom avea un personaj de poveste care sa-i distreze pe micutii vizitatori (oferit de Teatrul de Papusi Libelula). De asemenea, se va desfasura o campanie de informare privind Turburarile in alimentatie, campanie care se va materializa prin prezenta la eveniment a unui specialist in nutritie care va oferi recomandari practice asupra modului de alimentatie si a unui instrument de screening specializat (care poate evalua stilul alimentar), campanie oferita de www.medicpentrutine.ro.
Noi va oferim un mod relaxant si placut de a va aproviziona cu cele necesare, o alternativa la mersul la cumparaturi atat de obositor din week-end.
Astfel, cumparaturile dumneavoastra vor deveni mult mai ieftine si mai agreabile.
Intrarea este libera.
Pentru detalii acceseaza www.latarguri.com.
Eveniment organizat de Lalla Events si Hello Events.
- Tarot Online: Previziuni și etalări zilnice.
- „Dă o Nouă Viață Jucăriilor Tale!” Târgul de Jucării 2nd Life – ediția a 5-a – revine la Roaba de Cultură pe 20 septembrie
- MAGIA SĂRBĂTORILOR RENAȘTE LA ,,WEST SIDE CHRISTMAS MARKET”, TÂRGUL DE CRĂCIUN ORGANIZAT DE UNTOLD UNIVERSE ÎN BUCUREȘTI
- „Nelson” și „Ața și năvodul ei de...viață”, pe scenele din București, Târgu Mureș și Baia Mare, la început de iunie