Setari Cookie-uri

V-ati decis ce o sa-i cumparati iubitului/iubitei de Craciun??

hmm,foarte greu de decis...ne-am facut atatea cadouri incat acum nu mai stiu ce sa ii cumpar :( voi v-ati decis...? ce ati vrea sa cumparati?
fluturas_black
Postat pe 20 Decembrie 2007 16:13
o pereke de papuci daia cu animal, mari si pufoshi. si o bratzara ;)) eeee si atat! sa zica merci! hm!

Postat pe 23 Decembrie 2007 02:34
M-am gandit mult....DE Mos Nicolae i-am luat cadou...el a uitat...asa ca..voi uita si eu:))

Postat pe 24 Decembrie 2007 10:06
bun,merge AliceinWonderland ce ii cumperi tu... ce m-am amuzat cand am vazut mesajul tau magie tarot :)))
fluturas_black
Postat pe 24 Decembrie 2007 21:04
Fluturas_black...asa merita:))

Postat pe 25 Decembrie 2007 11:03
de acord cu tine :)
fluturas_black
Postat pe 25 Decembrie 2007 13:29
Va fi in curind de actualitate! Haideti sa ne gindim din timp sa facem o placuta surpriza omului de linga noi! Idei?????
(si eu sint interesata ;) )
_iluzie_
Postat pe 13 Octombrie 2008 14:22


din pacate sunt pe libero....asa ca ma ofer sa fiu mos la familie anul asta
mamei...ceva de imbracat(de incaltat tocmai am facut-o)
fratelui probabil vreo alta prostioara pt masina cea noua..... e innebunit dupa tot felul de gadgeturi...
bunicului lui ii plac lotiunile dupa ras ,eventual si ceva de imbracat....
si cam atat
aaa pt mine...
pai am de ales.... ori laptop ori scuter.....

dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Octombrie 2008 15:00
SUPER MOS AU AI TAI !
_iluzie_
Postat pe 13 Octombrie 2008 15:03
....Scrie-i tu lui Mosu' dorinta ta...si cine stie nu apare ACELA-MULT-ASTEPTAT !

Succes!
_iluzie_
Postat pe 13 Octombrie 2008 15:05
Pff.. eu am o dilema in fiecare an referitor la acest lucru.. cadoul de craciun pt sotul meu.
Am o idee despre ce va fi dar inca nu sunt sigura.. in momentul in care voi sti exact am sa va spun!

Postat pe 13 Octombrie 2008 15:08
De la: _iluzie_, la data 2008-10-13 15:05:35....Scrie-i tu lui Mosu' dorinta ta...si cine stie nu apare ACELA-MULT-ASTEPTAT !

Succes!


nuuu anula asta imi doresc laptop sau scuter...nici un iubit...ca sunt suparata rau pe mosul de anu trecut mi-a adus unu "stricat" la cap...
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Octombrie 2008 15:58
esti o adevarata "dandana".
ma distrezi la culme citindu-ti comment-urile.
Pai de data asta ....tinem pumnii sa iasa cum doresti!
_iluzie_
Postat pe 14 Octombrie 2008 12:32
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-13 15:58:55
De la: _iluzie_, la data 2008-10-13 15:05:35....Scrie-i tu lui Mosu' dorinta ta...si cine stie nu apare ACELA-MULT-ASTEPTAT !

Succes!


nuuu anula asta imi doresc laptop sau scuter...nici un iubit...ca sunt suparata rau pe mosul de anu trecut mi-a adus unu "stricat" la cap...

Nu l-ai dat înapoi daca nu a functionat cum trebuie? Sau trecuse termenul de garantie?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 3 Noiembrie 2008 00:15
pai ....nimeni, nik ? hm....
eu nu am iubit.....dar pt cea mica i-am luat cite ceva (un puzzle, reviste cu Fifi, trenulet....dulciuri)
Si de ce nu, pt un iubit ma gindesc ca un parfum, o cravata, sau ceva util....cred ca nu ar fi o idee rea....
idei.....
_iluzie_
Postat pe 5 Decembrie 2008 13:44
buna fetelor. Eu am gasit deja cadoul potrivit pentru prietenul meu. avand in vedere ca are ca hobby pescuitul :) Am gasit un site de pescuit de unde pot cumpara un card de cadouri care se poate preschimba in produse. Deci el isi va alege apoi produsele pe care le vrea si asa nu trebuie sa-mi mai fac griji:) Daca aveti vreuna din voi prieten pescar... :)
aalinab
Postat pe 17 Decembrie 2008 15:04
buna fetelor.nici eu nu stiu inca ce ii voi cumpara iubitului de craciun. M-am gandit sa-i cumpar ceas dar pana acuma nu am gasit unul care sa-mi placa.
Poti sa-mi dai mai multe detalii despre acel card de cadouri despre care spuneai? Tatal meu este pescar si daca tot am vazut ca ai pomenit de asa ceva...poate ii fac un cadou mai special anul acesta:)

Postat pe 18 Decembrie 2008 19:18
Cardul de cadouri fishshop.ro are diferite valori si cel care primeste cardul merge cu el in magazin sau comanda online produsele pe care le vrea in valoare de ... suma care e inscrisa pe card.
Daca mai stiti si alte magazine care practica asa ceva va rog sa-mi spuneti.
aalinab
Postat pe 19 Decembrie 2008 12:04
am atatea idei:un ceas, un lant, un ceas personalizat cu poza noastra, parfumul lui preferat:D , o curea, un portofel din piele s.a.m.d am vazut atatea ca nu stiu ce sa ii iau
yumy
Postat pe 21 Decembrie 2008 12:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vand rochie mireasa A line ivory+accesorii CRAIOVA 1 De la: grace009219 2 Februarie 2011 15:12
LONG LIVE KUDIKA.RO , TRAIASCA, TRAIASCA, TRAIASCA !!!! 51 De la: fluturas_ 16 Octombrie 2009 14:33
Majorat 1 De la: eubarajosOana 8 Noiembrie 2010 20:08
Nasterea Domnului, si Mos craciun..! 6 De la: Cassey 1 Ianuarie 2009 17:45
Vin Sarbatorile!Pot veni cu Mos Craciun sau cu Omul de Zapada si la tine sau la copilul tau! 1 De la: ninuta1984 6 Noiembrie 2008 19:00