Setari Cookie-uri

mania kudikuplu

Dragi concurenti..sunteti cu totii foarte frumosi si aveti niste cupluri extraordinare...
trebuie doar sa aveti incredere in cuplul vostru si ATAT
fiecare va vota cuplul care ii place..nu cred k dk trimiteti linkuri din 24 in 24 veti lua cu siguranta drumul spre poiana...
si nu stiu de ce atata satisfactie in a avea niste voturi cumparate..''facem un targ...10 pcte d la tine..pentru 10 pcte de la mine''..
incercati sa va temperati!!
oricum va castiga cel mai tare kudikuplu..adica NOI
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
wanna23
Postat pe 2 Februarie 2008 17:06
ai dreptate ...'modestico'...principal este sa participi...ca si in viata... si sa culegi tot ce este mai frumos,pur si sa-ti imbogatesti bagajul sufletesc din aceasta superba calatorie numita viata...castigatori sunt toti,felicitari si sa fiti iubiti!!!!!!!!!! sotul ettei

Postat pe 3 Februarie 2008 16:14
Nu am inscris nici o poza , dar imi vin zeci de mesaje...deja e stresaaaant. e vreun premiu aici?! de ce se bate atata lumea? trebuie sa fiti frumosi pt voi...nu pt altii...haha
Kittynelle
Postat pe 3 Februarie 2008 17:17
Eu una nici nu tin sa castig dar am intrat in concursa ca sa vada toata tara ce cuplu frumos suntem =)). Oricum daca as castiga nu as avea cum sa merg pt ca iubi al meu e in Franta la studii si deci.... asa ca daca vreti va dau la toti 10.....ce mai conteaza...
deea4u_22
Postat pe 3 Februarie 2008 17:26
:) felicitari tuturor! dragostea conteaza
little_star
Postat pe 4 Februarie 2008 09:58
felicitari tuturor oricum....parerea mea: Toti merita un 10, absolut toti. Aici nu este vorba daca e frumos sau nu, este vorba de dragoste si dragostea e frumoasa indiferent daca e considerat cuplul frumos sau nu!

Asa cum spunea little_star: Dragostea conteaza!!!!

Postat pe 6 Februarie 2008 14:23
Eu cred ca meritam cu totii mai mult decat un 10... Bucuria de a-ti impartasi dragostea cu cineva cred ca rupe toate barierele si trece peste orice sistem de notare... atunci cand este fericire... Strabat pozele de cate ori pot si ma bucur atunci cand vad fericire pe chipurile celor indragostiti.

Este adevarat si poate m-ati recunoscut... Si eu am fost o persoana stresanta... cu mesajele tip mass... insa m-am resemnat... Nu am facut decat sa aplic mk-ul si sa imi fac reclama ... fiindca nu avem 10000000 de prieteni ... si sunt inscrise in concurs peste 2000 de poze... insa ... dupa un mesaj al unui domn, care intre timp.. pentru mine a devenit cunostinta... dupa ce ne-am duelat putin in idei... m-am linistit... Ce tie nu-ti place altuia nu-i face.

Insa dragostea trebuie sarbatorita oricand si frumusetea de a vedea un cuplu care se iubeste cred ca merita un vot... deci am fii toti pe locul 1... la egalitate ... asa ca ... succes tuturor... si fie ca ... daca este adevarat... week-end-ul castigat sa fie un plus de savoare adaugat relatiei... cuplului ce il va castiga... Toate cele bune!
CrystalQu33n
Postat pe 7 Februarie 2008 09:46
:)):)) yo imi uitasem username`ul si parola:-j k m`as fi bagat si eu...dar cand m`am trezit deja era prea tarziu...adik aucm vreo 2 zile....asa k am sa votez toate cuplurile frumoase:* si bafta tutror....:>
Si sa fim seriosi k toata lumea face tot posibilul sa castige...trimite cat mai multe mesaje, roaga tot mai multi prieteni sa vina sa ii voteze.....dar asa se practica in ziua de azi, prea putini sunt aia care lasa asa in voie sortii.."cine ma vede si ma place sa catsige"
Oricum....good luck all:*
Cherry_bob
Postat pe 7 Februarie 2008 12:48
desi de dimineatza spuneam k e prea tarziu k sa ma bag...mi`am zis sa incer...acum vrem si noi sa fim un kudikuplu dulshe foc si sa vada si lumea cat imi ubesc eu baiatul Voteaza-ma la concursul "Cel mai tare Kudikuplu" Daca va vi sa castigam ii voi face o surpriza momoasa foc...dar slabe sanse.... knd te apuci cu cateva zile inainte:P
dk nu ...asta este...o sa afle dupa:D pana atunci...sshhhtttt:*
Cherry_bob
Postat pe 7 Februarie 2008 22:10
Daca credeti ca meritam sa fim votati voteaza`ne si tu si te vom vota si noi Multumim...Daca Ai Votat Trimite-ne msg cu linkul tau ca sa te putem vota si noi "
kama2u
Postat pe 8 Februarie 2008 10:26
bleah!!!
wanna23
Postat pe 8 Februarie 2008 10:39
eu abia m-am inscris....e posibil sa nu castigam..pana acumulam noi zeci de mii de puncte....dar e placut sa fii in priza si sa vezi k lumea chiar te voteaza si te apreciaza...oricum atunci cand esti langa persoana iubita nu conteaza unde esti,ce mananci,cum mananci..toate clipele sunt frumoase...asa k.....nu premiul este important,ci febra aceasta ce te tien cu sufletul la gura...oricum bafta tuturor

Postat pe 8 Februarie 2008 14:57
eu sunt noua pe aici si m-am inscris si eu la concurs, dar nu ca sa castig ci ca sa vad cat de frumosi ne considera cei din jur
chiar k e nebunie

Postat pe 8 Februarie 2008 16:14
chiar nu ma intereseaza castigul...am pus poza asa,sa vad cate voturi va primi.dar cand vad mesajele disperate de la concurenti,mi se pare o curata nebunie.cine va fi sa castige, va castiga...
simonaj
Postat pe 8 Februarie 2008 18:42
stiti eu cred ca aici e deja furaciune!toata lumea joace murdar cu exceptia unora!eu nu cumpar votori cui ii place sa ma voteze!
ccriss
Postat pe 9 Februarie 2008 14:23
Aceasta e poa noastra ,speram sa va placa si sa ne dati si noua 10 inimioare.
http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/12029.html . :*
Multumim frumos!:*:*
snickers
Postat pe 9 Februarie 2008 18:57
ati invadat tot siteul cu ''rugaciunile'' voastre...nici nu mai putem respiraa.!!!!v am dat la toti cate un 10 si nici asa nu sunteti multumiti:)))))))))))))))
stiti ce..aici este sb postat de mine..si nu va mai dau voie sa cereti nimic:P:P
wanna23
Postat pe 9 Februarie 2008 22:18
maaammaa :)) asta mi s-a parut cel mai funny:) eu mi-am facut ieri cont pe kudika si de dimineata cand am descis klc aveam vreo 15 msj sa votez nu'sh ce cuplu...eu m-am uitat pe cateva poze si care chiar mi-au placut am dat 10 stelutze :) da OMG e prea de tot :))
buna13nebuna
Postat pe 10 Februarie 2008 16:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mania kudikuplu 18 De la: buna13nebuna 10 Februarie 2008 16:17
Sunteti degeaba ... :( serios.. chiar nu aveti pic de sens... 7 De la: laurathegirl 5 August 2008 15:44
Ce tari sau orase din lume va plac? 22 De la: Ellutza4u 11 Iulie 2009 18:11
Cei din Bacau 4 De la: kudika193021 12 Iunie 2010 13:37
hell0`:> 14 De la: greierash_is_back 4 Noiembrie 2009 17:37