Setari Cookie-uri

Neveste disperate

asemenea femeilor care se plang tot timpul...si noi barbatii avem ceva de zis:uneori in disperarea voastra ne disperati si pe noi....niciodata nu va multumeste nimic,va doriti din ce in ce mai mult si chiar mai mult decat puteti oferi.Intotdeauna a fost si va fi razboiul dintre sexe.Vreti toata atentia si sotul sa va manance din palma k un porumbel iar la urma sa-i smulge-ti penele sa le purtati la palarie...nu mai fiti asa de disperate si aratati-le mai multa toleranta si iubire precum faceti cu amantii vostrii....
danut_lucian
Postat pe 13 Iunie 2009 12:50
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 12:50:10asemenea femeilor care se plang tot timpul...si noi barbatii avem ceva de zis:uneori in disperarea voastra ne disperati si pe noi....niciodata nu va multumeste nimic,va doriti din ce in ce mai mult si chiar mai mult decat puteti oferi.Intotdeauna a fost si va fi razboiul dintre sexe.Vreti toata atentia si sotul sa va manance din palma k un porumbel iar la urma sa-i smulge-ti penele sa le purtati la palarie...nu mai fiti asa de disperate si aratati-le mai multa toleranta si iubire precum faceti cu amantii vostrii....


sa inteleg ca te-ai certat cu iubita prietena ..amanta????

pacat ,cu o floare poti rezolva multe ...cu o partida de sex ....si mai multe daca ii place ei...
deci asadar si prin urmare.... care-i baiu?
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Iunie 2009 13:30
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 12:50:10asemenea femeilor care se plang tot timpul...si noi barbatii avem ceva de zis:uneori in disperarea voastra ne disperati si pe noi....niciodata nu va multumeste nimic,va doriti din ce in ce mai mult si chiar mai mult decat puteti oferi.Intotdeauna a fost si va fi razboiul dintre sexe.Vreti toata atentia si sotul sa va manance din palma k un porumbel iar la urma sa-i smulge-ti penele sa le purtati la palarie...nu mai fiti asa de disperate si aratati-le mai multa toleranta si iubire precum faceti cu amantii vostrii....

- spala vase
- fa curat
- fa copii
- ingrijeste copiii
- mergi la serviciu
- stai treaza (chiar daca pici de somn) ca poate sotul tau vrea sex si e prea macho sa se arate, iar a doua zi ii ninge si-i ploua (si ca virgula consolare isl cauta o amanta vesela si disponibila) si atunci vei fi si tu o nevasta disperata...
lonely_soul
Postat pe 13 Iunie 2009 13:58
cu referire la cele de sus,eu vorbeam de-o nevasta care ma dispera nu de-o femeie de servici....de-o nevasta care oricat as face tot nebagata in seama se simte,care vrea sa fie centru universului
danut_lucian
Postat pe 13 Iunie 2009 17:08
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 17:08:22cu referire la cele de sus,eu vorbeam de-o nevasta care ma dispera nu de-o femeie de servici....de-o nevasta care oricat as face tot nebagata in seama se simte,care vrea sa fie centru universului


ce sa faci,nu prea stai bine cu norocu *
lasa,o sa iti treaca si ii vei manca din palma again
matracucu
Postat pe 13 Iunie 2009 17:10
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 17:08:22cu referire la cele de sus,eu vorbeam de-o nevasta care ma dispera nu de-o femeie de servici....de-o nevasta care oricat as face tot nebagata in seama se simte,care vrea sa fie centru universului


Asa greu este sa ii dai de inteles ca si tu o consideri centrul universului?
Mare scofala ...
Stii tu mai bine cine este cu adevarat "centrul universului"...
ella_c
Postat pe 13 Iunie 2009 17:13
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 12:50:10asemenea femeilor care se plang tot timpul...si noi barbatii avem ceva de zis:uneori in disperarea voastra ne disperati si pe noi....niciodata nu va multumeste nimic,va doriti din ce in ce mai mult si chiar mai mult decat puteti oferi.Intotdeauna a fost si va fi razboiul dintre sexe.Vreti toata atentia si sotul sa va manance din palma k un porumbel iar la urma sa-i smulge-ti penele sa le purtati la palarie...nu mai fiti asa de disperate si aratati-le mai multa toleranta si iubire precum faceti cu amantii vostrii....

asa-i mahh..ai dreptate..obraznicele au uitat cand erau sub papucu barbatilor..auzi tupeu pe ele sa isi doreasca sa fie centru universului..mai..mai...mai ce le-as face eu astora...au uitat ca locul lor este la cratita si la facut copii..ce obraznice
coffeeta
Postat pe 15 Iunie 2009 11:05
femeia este un rau necesar... femeia iti da viata,femeia te omoara,femeia te ridica si tot ea te coboara
danut_lucian
Postat pe 16 Iunie 2009 11:50
ce-mi mai plac mie clasicii in viata
kitty_krieger
Postat pe 16 Iunie 2009 17:52
esti suparat pe femeia ta sau pe toate femeile ?

BBFluturas
Postat pe 16 Iunie 2009 17:58
sincer nu pot fi suparat pe nimeni....iar cine a scris k ce e bine e imoral....sa-i dea D-zeu sanatate
danut_lucian
Postat pe 17 Iunie 2009 16:35
De la: danut_lucian, la data 2009-06-17 16:35:37sincer nu pot fi suparat pe nimeni....iar cine a scris k ce e bine e imoral....sa-i dea D-zeu sanatate

Iubeste-ti sotia. Oricum ar fi ea. Si vei fi rasplatit. Multa fericire!
lonely_soul
Postat pe 17 Iunie 2009 21:46
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 17:08:22cu referire la cele de sus,eu vorbeam de-o nevasta care ma dispera nu de-o femeie de servici....de-o nevasta care oricat as face tot nebagata in seama se simte,care vrea sa fie centru universului


Asta e natura umana. Niciodata omul nu e multumit. Cred ca inainte de casatorie ar trebui facute antrenamente foarte dure (mai ceva decat in legiunea straina) care sa mareasca rezistenta la tortura psihica Cand te duci la primarie sa fii nevoit sa prezinti diploma de absolvent al cursurilor de tortura psihica (pentru avansati daca se poate)

Nu-i asa ca abia acum intelegi scenetele comice in care un sot si o sotie se enerveaza reciproc pana la agonie? Pana nu traiesti cu aleasa in aceeasi casa totul pare o gluma care nu are legatura cu realitatea
ilovethisgame
Postat pe 20 Septembrie 2009 17:06
daca nu-ti place nevasta pt ca vrea atentia ta, schim-bo cu una careia i se falfaie de atentia ta si careia i se rupe de ce mai faci tu in general. adica nu-i pasa ce se intampla cu tine spus mai pe sleau. o sa vezi diferenta. hai , bafta !
bee_bee
Postat pe 20 Septembrie 2009 17:17
schimb-o . .scuze m-am grabit...
bee_bee
Postat pe 20 Septembrie 2009 17:18
initial am citit : neveste dispersate.
ma tot gandeam ce vrea sa zica!!
geo_x
Postat pe 20 Septembrie 2009 23:05
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 17:08:22cu referire la cele de sus,eu vorbeam de-o nevasta care ma dispera nu de-o femeie de servici....de-o nevasta care oricat as face tot nebagata in seama se simte,care vrea sa fie centru universului


scuze, dar casatoria a fost "pe NeVe"?! nu stiai cum e?!....
an_dra_da_k
Postat pe 21 Septembrie 2009 11:14
De la: an_dra_da_k, la data 2009-09-21 11:14:48
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 17:08:22cu referire la cele de sus,eu vorbeam de-o nevasta care ma dispera nu de-o femeie de servici....de-o nevasta care oricat as face tot nebagata in seama se simte,care vrea sa fie centru universului


scuze, dar casatoria a fost "pe NeVe"?! nu stiai cum e?!....


Nu stiu in cazul de fata dar de multe ori oamenii se schimba foarte foarte mult in timp.
Se poate intampla desi ti-ai ales singur cu multa grija perechea sa te afli in aceeasi situatie cu cineva care s-a casatorit pe NeVe (ca acum 200 de ani sau ca la emisiunea lui morar)

Te poti trezi ca stai in casa cu o persoana pe care nu o mai recunosti. Si de obicei cele mai multe schimbari sunt in rau.

Nu stii pe nimeni care in tinerete sa fie OK si peste 10 sau 20 de ani sa fie de nesuportat?

Cineva poate fi
- putin nervos in tinerete ... foarte nervos mai apoi
- putin cicalitor in tinerete ... de nesuportat mai apoi
- putin incapatanat in tinerete ... de nerecunsocut mai apoi
- se imbata o data pe luna in tinerete ... se imbata in fiecare zi mai apoi

Poveste reala :
Fata nu stia sa gateasca decat oua fierte, dar promitea sus si tare ca dupa ce baiatul o sa o ia de nevasta si se muta impreuna bineinteles ca o sa invete (O sa devin cea mai tare bucatareasa pt ca il iubesc asa mult - as face orice pt el - as invata si sa operez pe creier pt el ). A luat-o de nevasta , s-au mutat impreuna si dupa zece ani fata tot oua fierte stia sa faca.
Replica ei : pai nu stia cand m-a luat ca nu stiu sa gatesc.

Baiatul betiv si fumator inrait. "Nevasta cand o sa fii insarcinata ma las si de bautura si de tigari". Cand nevasta a ramas insarcinata replica barbatului "pai nu stiai cand m-ai luat de barbat ca imi place bautura si tutunul"


ilovethisgame
Postat pe 21 Septembrie 2009 18:45
De la: just_laura, la data 2009-06-13 17:10:44
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 17:08:22cu referire la cele de sus,eu vorbeam de-o nevasta care ma dispera nu de-o femeie de servici....de-o nevasta care oricat as face tot nebagata in seama se simte,care vrea sa fie centru universului


ce sa faci,nu prea stai bine cu norocu *
lasa,o sa iti treaca si ii vei manca din palma again


ayyryynn
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:00
mai sunt si din acelea,care fac curat ,sunt bucatarese bune,vor si sex,sunt si tandre si tot sunt neglijate,atunci ce aveti de zis?
rain75
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:08
asta ptr voi barbatii nedreptatiti
rain75
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:08
mai am sa stau in cap in fata lui,sau sa merg in maini,poate e multumit
rain75
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:09
Si cand e intrebat spune ca nu are nimic,e obosit,e foarte stresat de problemele cotidiene si nu ii sta capul sa faca sex.Hai raspundeti barbatilor feroce!
rain75
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:14
De la: ilovethisgame, la data 2009-09-21 18:45:52
De la: an_dra_da_k, la data 2009-09-21 11:14:48
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 17:08:22cu referire la cele de sus,eu vorbeam de-o nevasta care ma dispera nu de-o femeie de servici....de-o nevasta care oricat as face tot nebagata in seama se simte,care vrea sa fie centru universului


scuze, dar casatoria a fost "pe NeVe"?! nu stiai cum e?!....


Nu stiu in cazul de fata dar de multe ori oamenii se schimba foarte foarte mult in timp.
Se poate intampla desi ti-ai ales singur cu multa grija perechea sa te afli in aceeasi situatie cu cineva care s-a casatorit pe NeVe (ca acum 200 de ani sau ca la emisiunea lui morar)

Te poti trezi ca stai in casa cu o persoana pe care nu o mai recunosti. Si de obicei cele mai multe schimbari sunt in rau.

Nu stii pe nimeni care in tinerete sa fie OK si peste 10 sau 20 de ani sa fie de nesuportat?

Cineva poate fi
- putin nervos in tinerete ... foarte nervos mai apoi
- putin cicalitor in tinerete ... de nesuportat mai apoi
- putin incapatanat in tinerete ... de nerecunsocut mai apoi
- se imbata o data pe luna in tinerete ... se imbata in fiecare zi mai apoi

Poveste reala :
Fata nu stia sa gateasca decat oua fierte, dar promitea sus si tare ca dupa ce baiatul o sa o ia de nevasta si se muta impreuna bineinteles ca o sa invete (O sa devin cea mai tare bucatareasa pt ca il iubesc asa mult - as face orice pt el - as invata si sa operez pe creier pt el ). A luat-o de nevasta , s-au mutat impreuna si dupa zece ani fata tot oua fierte stia sa faca.
Replica ei : pai nu stia cand m-a luat ca nu stiu sa gatesc.

Baiatul betiv si fumator inrait. "Nevasta cand o sa fii insarcinata ma las si de bautura si de tigari". Cand nevasta a ramas insarcinata replica barbatului "pai nu stiai cand m-ai luat de barbat ca imi place bautura si tutunul"




hmmmm...astea sunt cazuti patetice, si in plus, el are doar 35 de ani, e in floarea varstei, cica barbatii se maturizeaza la 40 ( nu ma ucideti ) ...oricum, exemplele pe care le-ai dat tu sunt de oameni prosti sincer,,,adica e penal sa te mariti tu stiind ca faci numa oua fierte:| ...si in celalallt caz, cate tipe cu capul pe umeri s-ar marita cu un betiv? (hai ca fumatul....deh....toti fumeaza) ....
daca este intr-advr vointa, te lasi ....si ....sa stii ca persoanele care se cred "centrul universului" ...nu se cred asa de azi de ieri, si nu se cred asa decat daca le dai motive sa se creada, si ele fiind tampe, nu stiu sa aprecieze.
nu crezi? ...
an_dra_da_k
Postat pe 21 Septembrie 2009 23:24
De la: an_dra_da_k, la data 2009-09-21 11:14:48
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 17:08:22cu referire la cele de sus,eu vorbeam de-o nevasta care ma dispera nu de-o femeie de servici....de-o nevasta care oricat as face tot nebagata in seama se simte,care vrea sa fie centru universului


scuze, dar casatoria a fost "pe NeVe"?! nu stiai cum e?!....


si, apropo de ce am zis eu, si tu ai spus acelasi lucru pe alt topic. ca e greu sa schimbi pe cineva (si nici nu trb- adaug eu ). asa ca, nu inteleg de ce ai mai postat celallt comentariu.
an_dra_da_k
Postat pe 21 Septembrie 2009 23:28
nu stiu cat de bine m-ati inteles....dar eu merg pe perspectiva...cat primesc atat daruiesc! si cand o femeie reguleaza sotul la cap,inseamna k a dat de alta,,scula" si face nazuri k-i tot timpul nemultumita. Scuze,asta e ultima descoperire de ultima ora!
danut_lucian
Postat pe 22 Septembrie 2009 12:32
De la: an_dra_da_k, la data 2009-09-21 23:24:08
...si in celalallt caz, cate tipe cu capul pe umeri s-ar marita cu un betiv?


Pai iti spun eu cate. Foarte foarte foarte foarte multe ... Tu chair nu cunosti cazuri de femei care se plang de asta desi stiau prea bine cu cine au de-a face.

Toti betivii de categorie grea incep cu bautura prin liceu sau in facultate cel mult. Si prietenele (viitoarele sotii) stiu prea bine asta. Numai ca nu isi pun problema "Cum o sa traiesc eu cu betivul asta 50 de ani?".
Si poi vin si se plang ca barbatul bea pana cade in cap, face scandal sau chiar o bate.

Nu stiu de dar oamenii sunt atat de incantati cand gasesc pe cineva cu care se inteleg incat trec foarte usor cu vederea multe aspecte.
ilovethisgame
Postat pe 22 Septembrie 2009 20:25
De la: rain75, la data 2009-09-21 20:08:20mai sunt si din acelea,care fac curat ,sunt bucatarese bune,vor si sex,sunt si tandre si tot sunt neglijate,atunci ce aveti de zis?


Pai de multe ori aceste femei extraordinare cu atatea calitati au cel putin un defect : se marita cu barbati nemernici. Si chiar daca sunt neglijate nu divorteaza. Asa ca sunt luate deja :)

Problema e ca nu ai cum sa le distingi de cele lenese si plictisitoare in pat. Daca oamenii ar avea niste etichete asa cum are un calculator spre exemplu ... sa poti citi caracteristicile tehnice inainte

Singura varianta e pe incercate. Si pana incerci si pana te lamuresti trece o groaza de timp.
Si atunci trebuie sa o iei de la capat. Tot pe NeVE
ilovethisgame
Postat pe 1 Octombrie 2009 10:55
De la: ilovethisgame, la data 2009-09-22 20:25:06
De la: an_dra_da_k, la data 2009-09-21 23:24:08
...si in celalallt caz, cate tipe cu capul pe umeri s-ar marita cu un betiv?


Pai iti spun eu cate. Foarte foarte foarte foarte multe ... Tu chair nu cunosti cazuri de femei care se plang de asta desi stiau prea bine cu cine au de-a face.

Toti betivii de categorie grea incep cu bautura prin liceu sau in facultate cel mult. Si prietenele (viitoarele sotii) stiu prea bine asta. Numai ca nu isi pun problema "Cum o sa traiesc eu cu betivul asta 50 de ani?".
Si poi vin si se plang ca barbatul bea pana cade in cap, face scandal sau chiar o bate.

Nu stiu de dar oamenii sunt atat de incantati cand gasesc pe cineva cu care se inteleg incat trec foarte usor cu vederea multe aspecte.


am zis FEMEI CU CAPUL PE UMERI! ....in cazul de fata sunt cu capul in alt loc, ma scuzi.
intr-adevar, sunt foarte multe care trec cu vederea unele aspecte, trebuie sa constientizeze ca e o mare greseala....dar, le e si lene sa stea singure sau nu au chef sa fie fuckbuddy pt ca vb aia, cine stie cand o sa gaseasca unul cum vor ele.
si eu caut unul ..............destept, interesant, senzual, (se pune si patul evident), cu capul pe umeri (adica fara betivani, frustrati), care sa ma aprecieze pt ceea ce sunt, sa se poarte frumos cu mine, sa fie FIDEL (oare exista?:D) , relaxat, sincer...fara pupu-in-fundisti.
ce zici am sanse? sau ma multumesc cu un betivan? :)) daca mai imi vin in minte alte calitati , le scriu
an_dra_da_k
Postat pe 5 Octombrie 2009 16:08
De la: danut_lucian, la data 2009-06-13 12:50:10asemenea femeilor care se plang tot timpul...si noi barbatii avem ceva de zis:uneori in disperarea voastra ne disperati si pe noi....niciodata nu va multumeste nimic,va doriti din ce in ce mai mult si chiar mai mult decat puteti oferi.Intotdeauna a fost si va fi razboiul dintre sexe.Vreti toata atentia si sotul sa va manance din palma k un porumbel iar la urma sa-i smulge-ti penele sa le purtati la palarie...nu mai fiti asa de disperate si aratati-le mai multa toleranta si iubire precum faceti cu amantii vostrii....

vrem mult..atit de mult... dar tu ce oferi?!!!oare de ce o femeie este disperata?....nu de nebuna..exista o cauza poate...
cristiana_cris
Postat pe 8 Octombrie 2009 12:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AUDI A5 17 De la: lao_kudika 23 Septembrie 2009 03:00
Hai sa vad cat de deschisi sunteti 45 De la: ilumax_76 16 Februarie 2012 17:53
FOARTE IMPORTANT - Trebuie sa vedeti asta !!!!!!!!!! 106 De la: riimaruca 22 Ianuarie 2009 17:10
te rog ajuta-ma...!!!! 3 De la: freakbabe 3 Februarie 2010 19:13
Oare nu contrazice Hawking legile fizicii? 4 De la: parus_piparus 27 August 2013 20:54