Setari Cookie-uri

Valentyne's Day

Inebunesc cand vad peste tot inimioare..ma bucur foarte mult knd vad indragostiti ..dar ar trebuii sa se mai gandeasca si la cei care nu au pe nimeni ..in ziua asta e cel mai nasol sa fii singur..cand toate prietenele/prietenii sunt in oras cu parteneru :(...e super nasol....va pup si take care::*
dalma
Postat pe 12 Februarie 2008 00:03
Inimioare,inimioare...de vanvare.Azi totu-i de ...vanzare.Iubire.iubire.se vinde iubirea?Comerciantii ar spune"da"se vinde iubirea-merge bine pe piata "Deci,draga mea ,nu fi suparata -e doar o zi ,zic ei ,mai speciala. Vezi partea buna a lucrurilor.Tu esti speciala! Nu esti ca toti,si chiar fa ceva special pentru TINE.Caci de fapt tu esti cea sarbatorita.Cei din jurul tau, vor vedea ca esti SPECIALA atunci cand tu vei crede acest lucru.Ca sa poti da iubire(adevarata-nu cea de pe tarabe)trebuie sa te iubesti tu.
Cei ce merg in seara cu pricina,le doresc sa fie iubiti saa tot anul.Iar celor care vor sta acasa sa nu uite ca IUBIREA nu poate fi cumparata de pe tarabe.
OCTAIA
Postat pe 12 Februarie 2008 07:58
ms pt incurajari ..chiar am vb cu cineva astazi si adevaru e ca nu iti trebuie o zi speciala din an k sa sarbatoresti iubirea adevarata...dk chiar iubesti trebuie sa arati in fiecare zi k esti indragostit
...o sa incerc sa ies pe undeva ..cu colegii ...sa vad ..dar nu vreau sa stau in casa...k nu imi place ..take care
dalma
Postat pe 12 Februarie 2008 18:44
Consider k dak iubesti si esti iubita la rindul tau pey atunci fiekare zi ar trebuie sa fie ValentineS daY .Impresurata k saruturi si cuvinte dragostoase.
aleera
Postat pe 9 August 2008 02:56
Intru totul de acord, si eu vreau cadouri in fiecare zi.

Postat pe 9 August 2008 14:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
SFINTUL GHEORGHE 1 De la: france 23 Aprilie 2008 09:34
Planuri pentru 2011 112 De la: pickard 4 August 2011 14:43
ramadan 101 De la: myeyes 11 August 2011 18:01
Paste Fericit !! 21 De la: peppermint 1 Aprilie 2010 12:51
sall 7 De la: Barbie30_ 27 Decembrie 2010 16:11