Setari Cookie-uri

vreau sa imi schimb look-ul!!!!

cine imi da si mie niste sfaturi imagini orice
vreu sa fac o schimbare in viata mea, vreau sa ma tund sa ma vopsesc sa ma aranjez, ce sugestii imi dati?

Postat pe 12 Februarie 2008 17:00
Fa aceasta schimbare numai daca crezi tu ca trebuie si fa-o asa cum vrei tu, cum iti place, cum iti sta bine, invata sa fii propriul tau stapan, nu sa te tunzi scurt si sa te vopsesti albastra doar pt ca iti spun eu ca se poarta si ca vei atrage privirile tuturor!!

Postat pe 12 Februarie 2008 17:35
Incearca bretonul asimetric. Am observat ca se poarta.

Postat pe 12 Februarie 2008 20:17
da.. ai putea satzi faci breton shi sa te tunzi un pic mai scurt... pana la umeri sa zicem... sa te faci un blond mai deskis sau kiar unul shateniu... Oricum, eu cred k bretonul schimba f mult look-ul unei persoane si te arata shi mai tinerica ;))

Postat pe 13 Februarie 2008 02:18
la moda este ce te prinde ...tr sa mai tinem cont un pic de asta nu....eu cred ca tr sa ceri sfatul unui stilist sau pur si simplu sa cauti pe net femei cu fata asemanatoare ca forma cu a ta...
Overa
Postat pe 13 Februarie 2008 10:51
Cred ca tunsoare depinde foarte mult de personalitatea noastra...consider ca o schimbare e ceva mai mult decat sa-ti reduci lungimea parului!Poate ti-ar sta bine cu o tunsoare de genul:sa-ti lasi la spate partea de desubt la lungimea naturala si sa o faci dreapta, iar restul parului sa-l tai la lungimea umerilor, si sa-l faci in scari largi pana in varful capului.Astfel poti fi si eleganta, dar si foarte sport, daca-ti prinzi acea parte mai lunga de la spate, sau daca ai impleti-o! Dar partea importanta e ca trebuie sa ai incredere in tine, oricare ar fi schimbarea
cori12
Postat pe 13 Februarie 2008 15:54
asa e cori12
caut ceva care sa ma reprezinte si care sa imi stea bine in acelasi timp
oricum am de gand sa imi fac din nou suvite blonde pt k imi sta mai bine si ma intinereste, am vrut sa sa incerc ceva mai inchis si nu imi place cum imi sta, iar in privinta bretonului, am avut acum un an si breton si zici k eram o postioaica :))

as vrea o freza re sa fie si eleganti s isport in acelasi timp

ms mult pt sfaturi va poop

Postat pe 16 Februarie 2008 09:38
ce e rau in faptul ca aratai ca o pustoica?!schimba totul si schimba des,monotonia patrunde si in suflet asa ca fii mereu alta;e ca o joaca care te revigoreaza si vei surprinde placut si pe cei din jur.GARANTAT!
karelia123
Postat pe 17 Februarie 2008 23:22
uite un articol care pe mine m a ajutat:

http://www.mayra.ro/frumusete-si-sanatate/estetica/hair-trends-primavara-vara-2008.html
elena_star
Postat pe 20 Februarie 2008 12:24
De ce tineti de moda???? Mie nu'mi sta bine cu breton, ar trebui sa'mi fac doar pentru ca e la moda? Sunt grasuta si nu'mi stau bine blugii conici. Ar trebui sa'i port pentru ca's la moda???
kukla23
Postat pe 20 Februarie 2008 21:36
Draga mea, parearea mea este ca trebuie sa mergi la un stilist adevarat si impreuna sa decideci ce te avantajeaza.In acest fel vei face o chestie de care la final vei fi multumita, nu o fa asa de capul tau, sa iei o decizie radicala pe care apoi sa o regreti.
ajexpres
Postat pe 21 Februarie 2008 13:06
http://www.anywear.ro/...cel mai ieftin site de accesorii si imbracaminte...
gheorghemoni
Postat pe 10 Septembrie 2008 09:51
Tre sa mergi la un stilist. Ii vorbesti de ceea ce ti place tie, ce culoare la par preferi. Te uiti prin reviste alegi tunsori ce iti plac ( dar sa fie cat de cat pentru formatul fetei tale ) si-ti va recomanda ceva. Ve-ti decide astfel impreuna...
Dar de cand ai deschis subiectul ce ti-ai facut?
dafffne
Postat pe 26 Septembrie 2008 23:16
Sunt deacorrd sa-ti faic o schimbare.dar depinde si de culoarea ieli,ochilor,nunata parului tunsoarea care te avantajeaza......

Postat pe 5 Noiembrie 2008 19:56
Prestez servicii de transport marfa in Bucuresti si imprejurimi. Numar de telefon 0767 332 137 sau e-mail ned_diana@yahoo.com.
dianaxdianaxdiana
Postat pe 9 Februarie 2009 12:42
consulta un stilist si vei avea cele mai optime rezultate!
oana_22
Postat pe 9 Februarie 2009 17:26
Thursday Vanity Mega Party
Joi 12.02.2009 @ Club Vanity Bucuresti (Regie) pregatiti-va pentru cel mai mare eveniment....Thursday Vanity Mega Party...invitati speciali: Lucian Barbulescu VibeFM, TooDeep (Avioground Records, Italy), MC Claudiu Roman & Ney Lini! Parteneri media: VIP, Jurnalul National, Twist Media Casting, Victory Art, Radio VIBE FM !
http://www.vanityclub.ro
- Rezervari la nr de telefon : 0727222266 !!!
corinaa26
Postat pe 9 Februarie 2009 22:19
De la: karelia123, la data 2008-02-17 23:22:22ce e rau in faptul ca aratai ca o pustoica?!schimba totul si schimba des,monotonia patrunde si in suflet asa ca fii mereu alta;e ca o joaca care te revigoreaza si vei surprinde placut si pe cei din jur.GARANTAT!

SUBSCRI SI EU,intodeauna o schimbare de look,iti schimba si starea de spirit,fa ceva vesel din chipul tau,joacate,scoate copilul din tine,prin orice si vei avea vesnic suflet de copil,deci??? un suflet tanar,iti garantez ca asta iti va tine si spiritul tanar.bafta.

Postat pe 22 Aprilie 2009 10:06
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 2 Mai 2009 20:31
fetelor am parul lung pana in talie fara breton credeti ca mi-ar sta bine? am fata frumoasa si fruntea potrivita.ce zice-ti ? ajutorrrrrr
stefanescu_marina25
Postat pe 8 Mai 2009 16:32
Vezi si u ce e acuma in trean,o tunsoare tiar schimba look-ul...depinde...
kudika028624
Postat pe 26 Mai 2009 19:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
totul despre cresterea in inaltime 5 De la: gratuit89 25 Februarie 2010 15:05
casa in Bucovina 1 De la: rox_rbz 8 Decembrie 2011 18:17
consumi alimente,produse si esti platit 5 De la: mituta 1 Decembrie 2009 18:08
Vand o birmaneza 2 De la: one_size 17 Decembrie 2009 09:29
Acum ai sansa sa devii vedeta! 2 De la: greierash_is_back 4 Noiembrie 2009 20:49