Setari Cookie-uri

cercei altfel :)

Am facut niste cercei mai altfel din ceramica pictata 100% unici, handmade, cine e interesat sa arunce o privire pe blogul http://accesorii-unice.blogspot.com/ Poate cel mai interesant lucru la ei este ca nu exista altii asemanatori nicaieri in lume :)

Postat pe 14 Februarie 2008 16:18
10ron, se pot face si cu alte culori sau pe alte forme/marimi in functie de preferinte

Postat pe 14 Februarie 2008 23:51
Super frumosi...artistici.Mie imi plac foarte mult cerceii,am cred ca 100 de perechi de la cei mai ciudati la clasici.Preferatii mei sunt o pereche de cercei unul este un sabot roz si celalat este un colac de salvare verde ambii cu pietre sclipitoare!Incearca si tu sa faci cercei de culori diferite(adica stangul de dreptul si forme cat mai ciudate)-doar un sfat.Din colectia ta prezentata pe blog imi plac cerceii cei in forma de inimioara!Sunt foarte frumosi.Succes mai departe si cat mai multe vanzari.Tinem legatura si la vara cand mergem la mare ne intalnim in Ploiesti sa imi cumpar si eu cercei de la tine!Te pup.Pa.:))
butterflylili
Postat pe 15 Februarie 2008 10:59
Mersi pentru sfaturi o sa le urmez si aveam de gand sa fac urmatoare serie din cercei de forme si culori diferite, oricum fac cercei aproape zilnic pentru imi face placere :) Si azi am mai pus poze pe blog si o sa mai pun. Oricum nu trebuie sa fi din Ploiesti sau Bucuresti daca vrei ceva, ii pot trimite usor prin posta, daca nu ne vedem la vara :)

Postat pe 15 Februarie 2008 18:24
Buna Laura.
Cum zic prietenii mei-sunt bolnava cu cerceii si gentile.Am o colectie bunicica de cercei si margele pictate. Sunt de efect, imi plac. Am incercat sa-mi si fac-dar probabil tre sa te mai si pricepi :)
Chiar am vrut sa vad de unde esti, am vazut din Ploiesti. Vroiam sa ma intalnesc cu tine in piata Unirii :))) in Bucuresti. La 100 de mii perechia de cercei + 50 de mii taxa de posta ajungi exact la pretul de pe piata, si e prea mare bataia de cap.Asa iei de vizavi din mahazin. Eu iau cercei din acestia de aici http://www.catwork-design.com/products-page/ -cred ca ai auzit de ei.Uneori gasesti la ei si cercei cu 300 de mii- avand in vedere ca e o bucatica de lemn pictata.
Iti urez bafta in afacere- ai de umblat ca de vandut, se vand pe banda rulanta.Du-te in targuri, la concerte -e bataie pe ei.Oricum daca ai drum prin Bucuresti, ia si valiza cu cercei dupa tine.Anunta-ma
roxg2004
Postat pe 16 Februarie 2008 09:14
Pai duminica vin in Bucuresti, ca incepe iar facultatea asa ca nu e o problema sa ne intalnim la unirii intr-o zi saptamana asta. Stiu de magazinul Catwork, o sa merg saptamana asta pe acolo sa mi prezint marfa si intentinez sa mai vizitez cateva magazine, ca stiu ca e mai simplu asa.
E nasol cu posta ca ia 5lei taxe dar la mai multe perechi de cercei nu se simte(+ ca 4perechi de cercei costa 30lei, fac reducere:D ), insa la 1 face cat pretu din magazine, de aceea prefer sa ma intalnesc personal in Bucuresti si Ploiesti cu cei care vor.
Asa ca ramane sa ne intalnim la Unirii saptamana asta si sa stabilim ora si locu

Postat pe 16 Februarie 2008 11:35
Ok,luna asta nu cred ca mai imi permit,am avut prea multe cheltuieli si am si o nunta , dar luna viitoare vreau o pereche de cercei in forma de inimioara roz cu verde , dar te voi contacta eu si pentru adresa mea.
butterflylili
Postat pe 18 Februarie 2008 10:38
ok :) imi explici ce forma si marime vrei(alegi din alea de pe site) si ce culori sau model si se rezolva :) o sa ma interesez curand cum e cu taxele postale ca mi-a zis cineva ca s-au marit in ultimul timp(de aceea prefer sa livrez personal in Buc/Ploiesti). Pentru intrebari sau comenzi poti sa dai mail: accesoriiunice@yahoo.com

Postat pe 18 Februarie 2008 12:26
buna,

ti-am vizitat blogul....ai o gramada de accesorii dragute, as vrea sa-mi spui si mie cum pot sa le vad si chiar sa le cumpar.
astept un raspuns de la tine!
Georgiana
georgi_balan
Postat pe 28 Iulie 2008 12:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
inchirieri rochii de mireasa 1 De la: bestbride 17 Februarie 2010 18:38
LUXURY BOUTIQUE 1 De la: kudika006719 5 Aprilie 2009 13:10
nu e vremea costumelor de baie, dar.... 14 De la: greenie 16 Ianuarie 2009 13:31
Campania:"Inceteaza sa fii papagal!" 12 De la: Cassey 31 Decembrie 2008 13:55
caciuli din blana de vulpe! 1 De la: simona1023 3 Noiembrie 2009 19:06