Setari Cookie-uri

1 Martie

Fiind ca se apropie ziua femeii propun sa ne jucam un joc spre a ne cunoaste mai bine.Deci,fiecare dintre voi are prieteni pe care ii cunoaste sau nu,nu are importanta!Fiecare dintre voi trebuie sa alegeti cea mai tare femeie de pe Kudika cu explicatiile de rigoare!Poate sa fie tare ca e frumoasa,ca stie multe,ca are un citat care va place etc,etc,dar neaparat sa si explicati de ce!In acest joc nu sunt premii ci doar discutii!Barbatii sa nu se supere ,dar ziua lor e in fiecare zi!
butterflylili
Postat pe 20 Februarie 2008 14:20
banuiesc ca asta e un jok al barbatilor... eu nu-mi pot expune parerea despre o femei :)
ImiPasa
Postat pe 20 Februarie 2008 14:31
Pai cum sa nu tu nu apreciezi nici o femeie de pe Kudika?Wow,eu am cunoscut niste femei care sunt super beton...se stiu ele!
butterflylili
Postat pe 20 Februarie 2008 14:33
da dar nu pot expune parerea.. mi se pare putin deplasat... si fiecare femeie ..in parte.. are ceva deosebit.. ar trebui sa expun.. "n" id-uri la cate prietene am in lista.. ..sa lasam asta pe mana barbatilor.. e mai palpitant :)
ImiPasa
Postat pe 20 Februarie 2008 14:46
fluturas ce vrei tu e imposibil.in primul rand sa incepem cu tine,ce putem noi aprecia la o poza cu sandy bell?si ca tine sunt mii.dar sa zicem ca alegem dintre cele cu poze,si cu activitate pe blog sau forum unde putem vedea si ce au in cap nu doar cum arata.si in acest caz e greu sa alegi o persoana,deoarece intr-o proporti foarte mare femeile de pe kudica sunt si frumoase si destepte.te rog nu te supara pe mine pentru sinceritate.
cataTM
Postat pe 21 Februarie 2008 10:10
un gentleman cata TM :P

Postat pe 21 Februarie 2008 13:16
si ce premiu primeste femeia aleasa? :)))))) nu vreau un nou concurs gen kudikuplu...nununuuuuuuuuuuu :d
Kittynelle
Postat pe 21 Februarie 2008 13:24
fluturas lili, chiar asa : zi-ne si care-i premiul, ca, fara premiu, nu-i concurs!! si, dup-aia, zic sa incepi tu sa-ti dai cu parerea, si mai vedem noi...si, mai ales, dupa ce criterii vrei tu sa alegi/alegem? ce luam in calcul? aspectul fizic/inteligenta-atat ca se poate ea deduce din comentarii/altceva ce?

Postat pe 22 Februarie 2008 06:34
fara suparare cea mai tare femeie este prietena mea! este mult prea intelegatoare, e inteligenta (foc), lucreaza in vacante, urmeaza o facultate la zi si unde mai pui ca ma iubeste...hmmm!

PS: Ea nu are cont pe site asa ca nu am postat aicea ca sa vada ea!

PPS: Toate sunteti extraordinare, minunate si unice! nu e de mirare ca barbatii va iubesc!

Postat pe 22 Februarie 2008 11:16
tu esti tare dragutz, marben, daca gandesti asa, pe bune!!! prietena tra' sa fie tare happy..

Postat pe 22 Februarie 2008 12:33
Eu o apreciez pe Etta fiind ca avem aceleasi puncte de vedere despre dragoste,este cea mai tare de pe Kudika , sper sa nu supar pe nimeni,dar eu asa cred!Este un exemplu al dragostei bun de urmat si ascultat!Simt eu ca este o femeie buna!Eu am zis , voi nu puteti zice?Si Anitta(Lili S ) e cea mai frumoasa!
butterflylili
Postat pe 22 Februarie 2008 16:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Paste fericit! 8 De la: Barbie30_ 21 Aprilie 2011 12:08
Cel mai potrivit cadou de Craciun! 1 De la: turcalexandra 6 Noiembrie 2009 11:50
Masa de Paste 1 De la: andra2011 14 Aprilie 2011 18:49
Ideei pentru majorat ! 3 De la: RalucaRalu 30 Noiembrie 2010 23:28
PASTE FERICIT ! 1 De la: kudika074272 4 Aprilie 2010 09:19