Problema

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Problema: (4 din 1 vot)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Dragele mele am o problema cu punctele albe!Mi-au aparut acum cativa ani si nu mai reusesc sa scap de ele.Am incercat tot felul de metode..Nu prea vreau sa merg la
cosmetica pt. ca am vazut la o cunostinta in ce hal arata
dupa ce a fost sa le scoata.Deloc bine.
Daca stiti vreo metoda va rog sa ma ajutati!
Va pup si va multumesc.
Raporteaza abuz de limbaj
simonaj Avatarul lui simonaj

70 mesaje
Oras: cluj

din cate stiu eu,o cosmeticiana-priceputa,este singura care poate rezolva problema.acasa daca ai incerca sa faci asta,ti-ai distruge fata.si e normal ca dupa ce ti se face un tratament facial sa nu arati extraordinar pe moment,dar apoi nu ar trebui sa ramana urme.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Multumesc simona pentru sfat.Ma mai gandesc.
miss_G82 Avatarul lui miss_G82

12 mesaje

Doar printr-um tratament cosmetic vei reusi sa sacapi de puncte albe, megre,cosuri...egal!dar atentie!asta nu se va intampla intr-o singura sedinta!vei avea nevoie cel putin de 6 luni ca sa scapi de ele!asta insemnand ca lunar sa-ti faci timp si sa-ti rezervi un buget ptr un Salon bun(cosmeticiana trebuie sa fie una priceputa rau de tot in astfel de probleme)!Am trecut si stiu ce inseamna(ceva calumea cu Akademie ajunge la 95,00lei noi.bafta!!!
G&G!
ramo_88 Avatarul lui ramo_88

270 mesaje
Oras: bucuresti

Cunosc pe cineva cu aceeasi problema si dupa ce a fost la cosmetica a rezolvat problema....trebuie doar sa gasesti pe cineva priceput...aici nu te pot ajuta, ca nu am fost niciodata, nu am probleme din astea...
Exista iubiri care nu mor niciodata!Pacat ca nu intre oameni...
kudika_29639 Avatarul lui kudika_29639

69 mesaje

Si eu sunt de parere ca ar trebui mers la un salon specializat. Eu iti pot recomanda crema Effaclar Duo Tratament Anti-Acnee cu Dubl„ Acțiune de la Roche Posay. Eu am folosit-o pentru puncte negre, dar vad ca scrie si pentru puncte albe. Poate ajuta. Succes!