Setari Cookie-uri

Avem si noi vedete stilate?

este o tipa de la noi din tara...care se imbraca frumos...dar nu ii sti numele..ii stiu numai figura...cand imi amintesc va spun...greu cu batranetea
teonaxp
Postat pe 5 August 2008 17:12
Fiecare perSoana isi are propriul stil k care se straduie sa iasa in evidentza unii au un stil rafinat altii unul mai putin rafinat dar totul depinde de gusturi vedete stilate evident k exista cum ar fi anna lesko,corina,giulia,andreea raicu,andreea marin si sirul ar putea continua dar fiekare e diferita si noi putem sa le kritikam astazi pot fi imbrakate k gust miine nu .
aleera
Postat pe 9 August 2008 02:11
Am ramas uimita cum de la un simplu articol pe un alt site ajunsesera comentariile la Basescu.
Asa si aici, de la o simpla intrebare, s-a ajuns la parerile noastre despre moldoveni. E tare faza, suntem practic incapabili sa discutam civilizat. Trebuie sa aruncam cu laturi pe gusturile altora, altfel nu are rost.

Postat pe 9 August 2008 14:50
ceea ce rezulta ca noi vrem sa ajunga si comentariile noastre la Base'
teonaxp
Postat pe 9 August 2008 23:58
Cred ca Oana Cuzino s-ar potrivi descrierii....altcineva nu imi vine acum in minte!
mell_30
Postat pe 23 August 2008 16:23
da, avem vedete stilate, iar daca is din Moldova ce e? Cred ca Mihaela Radulescu, Andreea Raicu sunt exemple bune, cu atat mai mult cu cat ele au mucit pt a ajunge unde sunt, exista foarte multe figurante nascute in mult iubita noastra capitala, care inafara de injuraturi, fite, remarci de prost gust si in primul rand lipsa de educatie nu se se remarca prin altceva... ma amuza cum va luati de moldovence, probabil invidia va roade, sau sunteti vedete si nu va stiu eu, spuneti-ne si noua sa stim
ELLAG
Postat pe 26 August 2008 00:30
muncit
ELLAG
Postat pe 26 August 2008 00:31
cele mentionate sunt femei publice, cu o cariera construita care implicit ar trebui sa aibe o conduita, un stil si o vestimentatie caracteristica femeilor puternice care au devenit. ar trebui sa tinem cont si de banii pe care ii au la dispozitie pentru a face lucrul asta. daca nu ar tine cont de aceste lucruri ar trebui totusi sa le fie rusine, pentru ca au cu ce si nu fac nimic. insa unele chiar au reusit, bravo lor, si stilistilor pe care ii detin.
kris_thina
Postat pe 2 Septembrie 2008 17:57
Lipsa de stil ai tu,si lipsa de bun simtz pentru numele sub care scrii pe site.
tomacamelia13
Postat pe 16 Septembrie 2008 12:59
mie imi place stilul Andreei Marin de a se imbraca...Andreia Raicu nuuu! chiar e oribila nearanjata! in rest nu stiu ce sa zic...

Postat pe 17 Septembrie 2008 16:24
andrea marin??? loooool...mega loolll...se imbraca a o baba...andreea raicu e bine imbracata si gina pistol...si monica columbeanu...desi ea e prea mult invidiata sa fie clasata la femeile bine imbracate din romania...:|
Xintia
Postat pe 21 Septembrie 2008 05:03
bianka, s-ar putea ca oamenii sa aiba gusturi diferita...asa cum o detest pe Andreia Raicu si-mi place Adreia Marin , la tine e invers...

Postat pe 21 Septembrie 2008 19:33
monica barladeanu
alexutzab
Postat pe 23 Septembrie 2008 15:25
da Monica Barladeanu mi se pare din generatia asta.Dar adevaratele vedete sunt cele din fosta generatie: stela popescu, arsinel,florin piersic....etc Nu inteleg de ce ziceti voi ca astea sunt vedete?aste sunt niste pitipoance care isi fac muzica pe calculator si nu vor sa cante live ca le este frica ca se fac de ras, sau exempu Columbeanca care-si pune geanta in cap,sau nu poate sa-ti tina o punguta cu medicamente si i-o arunca soferului!!!!pai draguta mea la mamica ta acasa tot asa faceai????ca eu zic ca nuuuuuu! despre raicu ce sa zic:e draguta cand e machiata ca Doamne sa n-o vedem nefardata ca ramanem cu sechele.Bine aici nu e vorba de frumusete, dar nici una din ele nu mi se par vedete!!!!!
raluca_sarbu
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:36
vedete?...stilate?.......pai io as zice andreea esca..nu stiu dc..mi se pare o doamna..o doamna..o doamna....se imbraca ft bn..si rarori am vazut-o la rubrica de prost imbracati(am vazut-o ce-i drept..dar rar)......si chiar si nicoleta luciu mi se pare destul de ok....destul
butterly
Postat pe 24 Septembrie 2008 16:37
Eu as spune Monica Tatoiu.Dar nu o consider o vedeta,chiar daca apare la tv. Si chiar daca Oriflame-ul nu place tuturor (nici mie),dansa nu prea se gaseste pe lista celor prost imbracate.O consider mai mult o persoana publica,cu experienta destula de afaceri,mereu eleganta si funny. Restul,dupa parerea mea,si sa nu mi-o ia nimeni in nume de rau,sunt "aparitii televizate",facute de noi vedete.Cam putine "vedete " au ajuns vedete prin munca lor.Cum spunea cineva mai sus,poti sa arati bine si in sac.Atitudinea conteaza.

Postat pe 8 Octombrie 2008 14:12
the tunel, am cunoscut-o personal pe Monica Tatoiu la un seminar de formare personala...e minunata! are un stil de a se imbraca foarte shic...si o atitudine degajata! nota 10 pentru ea!

Postat pe 10 Octombrie 2008 00:08
Andreea Raicu, Monica Barladeanu

Postat pe 10 Octombrie 2008 00:15
Cred ca a fi stilat presupune in primul rand si o chestiune de atitudine.Degeaba te imbraci de la Prada,daca ai o atitudine de toparlanca,marlanca etc.Despre persoanele publice de la noi..nu pot spune care e mai stilata,ptc nu le cunosc ca persoane,ce vedem la tv sau in reviste e doar o aparenta,e suprafata,daca pot spune asa.La o prima vedere,Andreea Raicu,Andreea Esca.
yryna_
Postat pe 11 Octombrie 2008 19:27
A fi stilat inseamna sa si cunosti domeniul, cum spunea yryna, nu e de ajuns sa te imbraci doar de la Prada, parerea mea e ca trebuie sa ai si cateva cunostiinte de baza despre stiluri, sa poti discuta despre ele, despre felu in care te imbraci, despre muzica pe care o asculti etc.
La noi in tara, nu stiu cate vedete sunt stilate..sunt doar vedete ce au "fata" de oameni stilati.
aldo_moro
Postat pe 18 Noiembrie 2008 00:24
buna.postari noi pe www.hainutecool.blogspot.com.have a look
_madalina_alexandra_
Postat pe 20 Noiembrie 2008 23:53
NADIA COMANECI,Monica Tatoiu,Oana Turcu,,Mihaela Radulescu
nor_pufos
Postat pe 16 Decembrie 2008 01:50
hmm..oare de ce nimeni nu o pomeneste pe andra?
Mi-e mi se pare ca se imbraca cu stil nu ca alte tzoape:))
nanaGirl
Postat pe 25 Decembrie 2008 17:08
Andra ?!
Andra se imbraca cu ajutorul stilistilor, nu are nicio legatura cu bunul gust..
Monica Barladeanu, Andreea Raicu etc...nu au nevoie de un stilist, se imbraca super si dupa capul lor

Postat pe 25 Decembrie 2008 17:49
mda sa o excludem pe andra:))
nanaGirl
Postat pe 28 Decembrie 2008 16:20
Camelia Sucu
yamuna
Postat pe 11 Ianuarie 2009 16:08
eti rea
dodo2
Postat pe 20 Ianuarie 2009 07:24
raicu mi se pare cea mai stilata. nu vreau sa comentez nimic despre moldovence. orice ai pune pe tine si oricum te-ai purta...nu poti ascunde mizeria in care te-ai scaldat pentru a ajunge "vedeta".

rea pentru citatul de mai sus
dodo2
Postat pe 20 Ianuarie 2009 08:00
De la: bastiuta, la data 2008-07-31 15:24:33Stiti ce ma mir? K n-a pomenit-o nimeni pe aici pe Oana Zavoranu


Vrei sa zici ca aceea mahalagioaica e stilata... scuze draga da eu cand o vad pe aia parca as vedea un maimutoi
_dulcik_
Postat pe 22 Martie 2009 11:36
Iulia Dobrin este cea mai stilata, decenta,inteligenta..
O femeie puternica cu tot ce inseamna cuvantul!
Aphrodite
Postat pe 30 Mai 2009 13:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vedete straine 2 De la: kudika_955196 12 Martie 2014 09:44
Mircea Badea si Serban Huidu sau Mircea Badea si Carcotasii,Moraru si Buzdugan 9 De la: inamina 31 Mai 2009 11:46
UNA NOCHE DE TANGO, seara de tango argentinian la Iasi! 2 De la: TangoFeliz 23 Februarie 2010 23:59
WHITNEY HOUSTON ... 31 De la: MissRainbow 13 Februarie 2012 14:03
Avem si noi vedete stilate? 61 De la: cinderella 27 August 2009 17:28