Setari Cookie-uri

kudika...zona crepusculara???

am postat acum vreo saptamana un subiect, care se numea 'nesuportatorii de critici.' din eroare, l-am postat de 3 ori...la una dintre variante, s-a raspuns si s-a tot raspuns, si parca de-aici a inceput si 'referendumul' impotriva mea. acum, cautand postul cu pricina, constat ca nu-i! intre timp ma gasii si cu contul sters. acu' vad ca dispar posturi...am intrat cumva cu kudika in zona crepusculara? si daca da, cum iesim d-acolo? ca daca tot dispar conturi si subiecte, dar in schimb apar tot mai multe 'telenovele' in care sotul si sotia comunica prin intermediul siteului astuia, in loc sa stea face-to-face, amanta lu' sefu' de post ii luata de par de nevasta lu' sefu' de post...hellooooooo, eu stiu demult ca viata bate filmul, dar daca tot ii cu filme, hai macar sa nu fie telenovele sau sf...deci, ca sa si concluzionam, ne explica si noua cineva de la kudika ce se intampla p-acilea? sau ne lasati sa bajbaim ca magarii in ceata? sau?

Postat pe 19 Martie 2008 19:35
am observat si eu ca ti s-a sters subiectul "nesuportatorii de critici" fiindca acolo am scris prima data despre problema mea din acest moment si am vrut sa vad care ce mai zice dar nu am mai gasit nicaieri,in prima faza am crezut ca l-a sters deoarece am scris despre altceva decat se referea subiectul...nu stiu ce sa mai zic...dubios nu...
butterflylili
Postat pe 19 Martie 2008 20:47
cred ca nu ne ramane decat sa ne raspundem singure la aceste intrebari ...si daca tot e de zona crepusculara mi`am adus aminte de un banc : Cica intra un barbat intr`o librarie si intreaba vanzatoarea: Fiti amabila , as dori si eu cartea "Superioritatea barbatului fata de femei"...la care vanzatoarea raspunde zambind: utopie si sf`uri la et 1 :))
Kittynelle
Postat pe 19 Martie 2008 21:01
e simplu,astia modereaza comentariile aiurea,nu numai dupa cuvinte obscene dupa cum ar trebui,ci...indreapta subiectele si discutiile dupa cum vor ei,spre amanti,amante....vrajeli ieftine,un fel de ..."din dragoste" :))) mizerie mare p-aci- sa precizez ca ...acum sper ca nu mi se va sterge contul ,desi oricum nu prea mai e nimic interesant pe aci ,n-am ce pierde- eu zic sa le trimiteti un mail si sa-i intrebati pe cei ce modereaza situl asta
lief
Postat pe 20 Martie 2008 10:01
eu una intru pt. anumite subiecte care imi atrag atentia si pentru prietenele care le am aici.imi place sa aflu si parerea altor persoane despre viata.vad ca in ultimul timp avem numai subiecte de duzina (unele)!!!

Postat pe 20 Martie 2008 10:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatii legate pe internet 12 De la: kudika062129 13 Octombrie 2009 11:50
vreau sa invat limba germana! help me! 90 De la: andreealivia 14 Noiembrie 2015 21:57
Un subiect poate "off site"? 4 De la: cantafabule 13 Septembrie 2009 16:05
Realizam lucrari de licenta, proiecte, referate, recenzii, comentarii 1 De la: LucrareaTa 25 Februarie 2009 22:07
Va rog sa ma ajutati,cu un vot ceva cu orice,animalele astea din craiova sunt omorate fara mila ajutor 4 De la: diana1981 11 Octombrie 2009 17:51