Mall Plaza Romania

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Mall Plaza Romania: (5 din 1 vot)

julyane19 Avatarul lui julyane19

45 mesaje
Oras: bucuresti

Am cateva intrebari pt voi.
Vreau sa vad care a fost influenta Mall-ului Plaza Romania pentru voi, mai ales pentru cei care stau in sectorul 6, Bucuresti.
Multumesc!

1.Zona a devenit mai zgomotoasă de când s-a înființat Mall-ul?
2. Zona a devenit mai curată, are un aspect mai îngrijit de când s-a fondat Mall-ul?
3. Considerați că instituțiile statului au luat măsuri pentru îmbunătățirea carosabilului în zonă?
4. Credeți că Mall-ul a atras atenția instituțiilor statului în luarea de măsuri în ceea ce privește infracționalitatea?
5. Considerați că numărul polițiștilor din zona Mall-ului estte suficient pentru a supraveghea și a lua măsuri privind eventualele nereguli?
6. Sunteți influențați de Plaza Romania în ceea ce privește modalitatea de petrecere a timpului liber?
7. Ați observat mulți cerșetori în zona Mall-ului?
8. Cum percepeți schimbarea adusă odată cu Mall-ul Plaza România?

MS!!
julyane19 Avatarul lui julyane19

45 mesaje

Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
pai de un'e dreac ' sa stiu io-s din brasov....

si ma enerveaza la culme mall-urile....
you can kiss my kitty ass
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

www.times.ro/business/primul-mall-destinat-exclusiv-femeilor-in-...

ce ziceti de acest mall ? :))
arynaaa Avatarul lui arynaaa

48 mesaje

dupa mine Plaza e cel mai misto mall si cea mai buna modalitate de a pierde timpul :D:D , cnd am nevoie urgenta d ceva imediat dau o fuga acolo si gasesc ....e adevarat k pretzurile sunt cam piperate dar asa e in mall-uri ...oricum e cel mai tare mall fiind amplasat si intr-o zona buna unde poate veni oricine ...... nu degeaba au mai deschis o aripa cu magazine noi care Culmea...multe dintre ele s-au mutat din mall Baneasa , pt k acolo nu aveau vanzari decat in weekend...plus k accesul in Baneasa e mai dificil din cauza traficului
soooo goo Plazza