Setari Cookie-uri

Mall Plaza Romania

Am cateva intrebari pt voi.
Vreau sa vad care a fost influenta Mall-ului Plaza Romania pentru voi, mai ales pentru cei care stau in sectorul 6, Bucuresti.
Multumesc!

1.Zona a devenit mai zgomotoasã de când s-a înfiinþat Mall-ul?
2. Zona a devenit mai curatã, are un aspect mai îngrijit de când s-a fondat Mall-ul?
3. Consideraþi cã instituþiile statului au luat mãsuri pentru îmbunãtãþirea carosabilului în zonã?
4. Credeþi cã Mall-ul a atras atenþia instituþiilor statului în luarea de mãsuri în ceea ce priveºte infracþionalitatea?
5. Consideraþi cã numãrul poliþiºtilor din zona Mall-ului estte suficient pentru a supraveghea ºi a lua mãsuri privind eventualele nereguli?
6. Sunteþi influenþaþi de Plaza Romania în ceea ce priveºte modalitatea de petrecere a timpului liber?
7. Aþi observat mulþi cerºetori în zona Mall-ului?
8. Cum percepeþi schimbarea adusã odatã cu Mall-ul Plaza România?

MS!!
julyane19
Postat pe 13 Ianuarie 2009 17:50
julyane19
Postat pe 13 Ianuarie 2009 18:24
pai de un'e dreac ' sa stiu io-s din brasov....

si ma enerveaza la culme mall-urile....
dandanaua_reloaded
Postat pe 13 Ianuarie 2009 18:31
http://www.times.ro/business/primul-mall-destinat-exclusiv-femeilor-in-romania


ce ziceti de acest mall ? :))

Postat pe 26 Ianuarie 2009 02:35
dupa mine Plaza e cel mai misto mall si cea mai buna modalitate de a pierde timpul :D:D , cnd am nevoie urgenta d ceva imediat dau o fuga acolo si gasesc ....e adevarat k pretzurile sunt cam piperate dar asa e in mall-uri ...oricum e cel mai tare mall fiind amplasat si intr-o zona buna unde poate veni oricine ...... nu degeaba au mai deschis o aripa cu magazine noi care Culmea...multe dintre ele s-au mutat din mall Baneasa , pt k acolo nu aveau vanzari decat in weekend...plus k accesul in Baneasa e mai dificil din cauza traficului
soooo goo Plazza
arynaaa
Postat pe 19 Aprilie 2009 19:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Scoala de Soferi IASI 1 De la: kudika005471 2 Aprilie 2009 17:05
Caz Urgent 258 De la: ralukutzza 22 Septembrie 2009 18:56
Presedinte ! 120 De la: Simply_The_Best 7 Decembrie 2009 13:23
si ... 20 De la: pysyca 14 August 2008 16:07
Ajutooooooooooorrrrrrrrrrr 2 De la: cuucu_baau 23 Septembrie 2008 15:08