Setari Cookie-uri

Oare e cadoul potrivit...


Saptamana viitoare este ziua prietenului meu si as vrea sa ii fac un cadou special, ceva ce ii as vrea sa ii placa foarte mult. Acum cateva luni m-am uitat cu el pe internet intamplator, la niste lenjerii sexy, foarte provocatoare tre sa spun si mi-a zis ca i-ar placea sa ma vada odata imbracata in asa ceva. Insa am lasat-o balta atunci, imi placea ideea dar consideram ca nu m-as simti chiar in largu meu, era putin cam mult pentru mine, cel putin asa consideram eu fiind putin mai pudica.
Acum insa, parca m-am mai obisnuit cu idee, ne-am cunoscut si mai bine, s-au schimbat cateva lucruri si relatia noastra si pot spune ca ma simt mai in largul meu cand vine vorba de viata noastra sexuala si parca as incerca...dar nu stiu cum ar reactiona el, stiindu-ma mai cumite, cel putin asa cred eu, ca fac parte din fetele care nu sunt asa expresive si in largul lor sa faca orice in pat. Totusi as incerca, m-am uitat pe internet si am gasit ceva, mai romantic ca sa spun asa. Vreau totusi cateva pareri inainte sa imi iau inima in dinti, inca nu ma simt 100% in largul meu cu aceasta chestie, iar o reactie improprie din partea lui m-ar demoraliza. Eu am ales asa ceva http://www.magazinuldecadouri.ro/shop--articole-imbracaminte-set-peek-a-boo-babydoll-roz-produs-507.html mi s-a parut ok, imi place foarte mult si este destul de romantica zic eu, insa am ceva emotii. As vrea cateva sfaturi din partea voastra, a mai facut cineva o astfel de surpriza, ce ar trebui facut...cum a decurs?
Va multumesc mult si astept cu nerabdare rasp vostru.

Postat pe 3 Aprilie 2008 17:24
parerea mea foarte tare va fi cu siguranta atractia serii pentru el deci fara prejudecati... iar rochita de seara e super sexy...;)

Postat pe 3 Aprilie 2008 21:25
offfff.... de cand zic si eu sa fac asta. cred ca ar fi cadoul perfect pt prietenul tau. orice barbat isi doreste o astefl de surpriza!!!! incearca sa ai o atmosfera romantica(muzica, lumanari, etc.)si daca zici ca esti pudica, nu ar strica un pahar de vin rosu inainte( asa ca sa te dezgheti un picut). da-mi msg sa-mi spui cum a fost......sunt curioasa....distractie placuta!
ds82
Postat pe 3 Aprilie 2008 23:00
cred ca e foarte nimerit acest cadou...si frumos si sexi!!...si sa vezi cand o sa desfaca ambalajul si o sa ramana miezul!!!...iti spun din proprie experienta,desigur de acum vreo 15 ani....go get it!!

Postat pe 3 Aprilie 2008 23:08
eu una mereu ii fac astfel de surprize iubitului meu.
si vreau sa spun ca e mereu surprins de 'cadou'. :)
nu stiu daca e bine sa cumperi de pe internet, dar daca iti place incearca!
intr-o relatie e nevoie de picanterii.
cumpara-ti lenjerie sexi, lumanari parfumate, eventual un ulei parfumat pt. masaj..
iti garantez ca o sa ramana fara cuvinte si la sfarsit o sa fi satisfacuta! :)

Postat pe 4 Aprilie 2008 09:29
pai: satisfactia va fi garantata! oricarui barbat ii plac astfel de cadouri.la intrebarea dc si noi am facut astfel de surprize, raspunsul e:DAAAAAAAAAAAAAAA!!!!lasa falsele pudori in pat cu iubitul tau ca nu duc la nimic constructiv in relatie. dezinhibeaza-te!va doresc o noapte de poveste!

Postat pe 4 Aprilie 2008 09:38
raspunsul meu? daaaaaaaaaaaaaa!e cel mai potrivit cadou!iti zic din proprie axperientza! si eu eram f pudica,nu puteam sa fac sex cu pr meu decat daca era intuneric...insa incetul cu incetul...ieri am facut-o pe balcon ziua! bafta o sa-i placa!

Postat pe 14 Aprilie 2008 23:32
De la: , la data 2008-04-04 09:38:44pai: satisfactia va fi garantata! oricarui barbat ii plac astfel de cadouri.la intrebarea dc si noi am facut astfel de surprize, raspunsul e:DAAAAAAAAAAAAAAA!!!!lasa falsele pudori in pat cu iubitul tau ca nu duc la nimic constructiv in relatie. dezinhibeaza-te!va doresc o noapte de poveste!
naidinmary
Postat pe 18 Noiembrie 2008 16:48
Cred ca este cadoul perfect,nu mai sta pe ganduri
90226201207
Postat pe 24 Martie 2009 23:05
http://rom.funpub.net/poze-haioase/Pitipoance/25214/Un+mic+cadou
Diavolyta_
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:28
eu i-am facut o astfel de surpriza pietenului meu.Ne-am intalnit si cu cateva zile inainte am fost cu prietena mea sa cumpar o lenjerie sexy.Vreau sa va spun ca iubitul meu a fost incantat...i-am zis doar ca am o surpriza pentru el,a fost nerbadator sa vada surpriza si a fost nemaipomenit,pur si simplu nu-si putea dezlipi ochii de pe corpul meu...a fost senzational.Functioneaza chiar si dupa o relatie de 5 ani inca gasesti lucruri noi cu care sa il surprinzi
ave_alexu
Postat pe 17 Ianuarie 2010 17:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Si totusi suntem oameni, nu lupi! 39 De la: anca0704 21 August 2009 11:53
Halal prietena 26 De la: cezi 21 Ianuarie 2010 10:27
discutiile virtuale 19 De la: dandanaua_reloaded 28 Februarie 2011 16:50
Un punct de vedere! 7 De la: kudika052198 24 Noiembrie 2009 12:53
Cat de mult avem de invatat de la...animale... 5 De la: Shhh 5 Februarie 2010 21:45